اخبار ایران

در ایران فروش بلیت هواپیما به مقصد 15 کشور به دلیل بحران کرونا ممنوع شد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در پی مصوبه‌ی ستاد ملی مقابله با کرونا، سازمان هواپیمایی ایران اعلام کرد، فروش بلیت هواپیما به و از ۱۵ کشور ممنوع شده است.

حسن خوشخو، مدیرکل دفتر نظارت بر شرکتهای هواپیمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی گفت، فروش بلیت هواپیما به مقاصد هند، پاکستان، فرانسه، بوتسوانا، برزیل، جمهوری چک، عراق، استونی، ایرلند، لسوتو، مالاوی، موزامبیک، اسلواکی، آفریقای جنوبی و زامبیا ممنوع شده است.

در طی چند هفته‌ی گذشته بحران کرونا در برخی کشورها از جمله برزیل، هند، آفریقای جنوبی و بریتانیا شدت گرفته و انواع جهش یافته‌ی جدیدی از ویروس کشف شده است.

این سازمان اعلام کرد، در صورت فروش بلیت هواپیما به این مقاصد از سوی دفاتر فروش بلیت، مجوز خدمات مسافرت هوایی آن‌ها باطل خواهد شد.

ایران همچنان با موج چهارم کرونا دست به گریبان است و نگرانی‌هایی در مورد ورود انواع جهش یافته ویروس کرونا به کشور وجود دارد.

واکسیناسیون در ایران نیز کند است به طوری که تاکنون تنها ۵۶۳ هزار نفر دوز اول و ۱۵۵ هزار نفر هر دو دوز واکسن را دریافت کرده اند، یعنی تقریبا یک درصد از کل جمعیت کشور حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!