Connect with us

اخبار مهاجرت به کانادا

کانادا خدمات اسکان رایگان ارائه می دهد اما بسیاری از مهاجران از آنها اطلاع ندارند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

تا کنون ثابت شده است که خدمات اسکان با بودجه دولتی کانادا، به اکثر تازه واردان کمک می‌کند، اما بسیاری نمی‌دانند چگونه از آن‌ها سود ببرند.

مهاجران حتی قبل از ورود می‌توانند از خدمات اسکان از طریق   (IRCC)،   (MIFI)  برای تازه واردان به کبک استفاده کنند.

بر اساس اولین گزارش Settlement Outcomes از سوی IRCC، این خدمات در واقع کمک کننده هستند. این گزارش اطلاعات مربوط به نظرسنجی از تازه واردان در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را منتشر کرده است. در مجموع ۱۲۰۸۹۷ تازه وارد مورد بررسی قرار گرفتند. در میان آن‌ها، ۵۵۳۷۰ مشتری برنامه اسکان و ۶۵۵۲۷ مشتری نبودند.

تقریباً همه کسانی که خدمات دریافت کرده بودند گفتند، برایشان مفید بوده است و اکثریت تا حدودی موافق هستند که این خدمات به آن‌ها در سفر برای اقامت در کانادا کمک می‌کند.

بخشی از موفقیت خدمات اسکان به دلیل زمان‌بندی است. به عنوان مثال، خدمات قبل از ورود برای کسی که قبلاً به کانادا وارد شده نیست. حدود ۷۰ درصد از افراد مورد بررسی که خدمات اسکان دریافت نکرده اند، اظهار داشته‌اند از آن‌ها اطلاع نداشته‌اند و در میان افرادی که از این خدمات مطلع شده‌اند، حدود یک چهارم آن‌ها نمی‌دانند چگونه از آن استفاده کنند.

از سوی دیگر، اکثریت افرادی که هیچ مشکلی در دسترسی به خدمات نداشتند، توسط خدمات ارجاع با بودجه فدرال به آن متصل شده بودند. حدود ۲۳ درصد از تازه واردان در سال اول از آن استفاده کردند و اکثر آن‌ها از کمک مورد نیاز خود برخوردار شدند.

نحوه دریافت خدمات اسکان قبل از آمدن به کانادا

خدمات اسکان توسط چندین سطح دولتی تأمین می‌شوند و حتی قبل از ورود به کانادا می‌توانند به شما کمک کنند. IRCC حدود ۱۲۵۹ مورد را در وب سایت خود فهرست کرده است. این خدمات برای افراد اقامت دائم تأیید شده خارج از کانادا قبل از ورود است و نه افرادی که به طور موقت می‌آیند.

در سطح فدرال، IRCC به شما کمک می‌کند تا برای زندگی در کانادا آماده شوید. خدمات غیر حضوری در چین، هند و فیلیپین ارائه می‌شود، اگرچه بر اساس گزارش ها، اکثر آن‌ها به دلیل همه گیری به سمت آنلاین حرکت کرده اند. این خدمات به شما کمک می‌کند تا اطلاعاتی در مورد زندگی در کانادا مانند مراقبت‌های بهداشتی، مسکن و حمل و نقل دریافت کنید. آن‌ها همچنین بسته به نیاز شما می‌توانند شما را به خدمات خاص جامعه ارجاع دهند.

IRCC همچنین لیستی از خدمات دارد که به شما در آماده‌سازی برای کار در کانادا کمک می‌کند. این منابع می‌تواند به شما در یافتن شغل در کانادا، نوشتن رزومه و به رسمیت شناختن مدارک شما کمک کند. همچنین برخی منابع خاص صنعت برای کسانی که در معماری، مهندسی، تجارت، امور مالی، فناوری، ساخت و ساز، پرستاری و دیگران کار می‌کنند وجود دارد.

صفحه وب فدرال همچنین پیوندهایی را به خدمات اسکان ویژه استان ذکر کرده است.

ابزاری برای یافتن خدمات اسکان در کانادا

IRCC همچنین ابزاری را در وب سایت خود ارائه می‌دهد تا به تازه واردان خدمات مورد نیاز آن‌ها را ارائه کند. این مرکز خدمات اسکان کبک را ذکر نمی‌کند، زیرا این استان دارای سیستم مهاجرت خاص خود و منابعی مانند ابزار جستجوی خدمات اسکان به زبان فرانسوی است. با این حال، یک صفحه مخصوص استان ارائه می‌دهد که منابع اسکان برای کبکی‌های آینده را فهرست می‌کند.

کانادا چه نوع خدمات اسکانی ارائه می‌دهد؟

انواع مختلف خدمات را می‌توان به شش دسته تقسیم کرد:

خدمات پشتیبانی. به ترجمه، مراقبت از کودک و حمل و نقل و سایر موارد اشاره می‌کند. آن‌ها برای کسانی که برای دسترسی به RCC Settlement Programs با موانع روبرو هستند بسیار مهم هستند. بدون آن‌ها برخی از افراد نمی‌توانند از خدمات اسکان استفاده کنند.

ارزیابی نیازها. به مهاجران کمک می‌کند تا تشخیص دهند برای اسکان خود به چه خدماتی نیاز دارند و چگونه آن‌ها را دریافت کنند. تنها حدود ۲۳ درصد از مشتریان از آن‌ها استفاده می‌کنند، اما گزارش IRCC می‌گوید، اگر مهاجران بیشتری از آن‌ها استفاده کنند، به آن‌ها کمک می‌کند تا بهتر به خدمات متصل شوند. همچنین، این کار IRCC را با نیازهای تازه واردان بیشتر آشنا می‌کند.

خدمات اطلاعاتی. اطلاعات را برای کمک به مشتریان IRCC ارائه می‌دهند. اگرچه اکثر مشتریان در مورد خدمات اسکان از دوستان خود اطلاعات دریافت می‌کنند، اما دومین منبع بزرگ اطلاعات ارائه دهندگان خدمات اسکان هستند. در بین غیر مشتری‌ها، اینترنت بزرگترین منبع اطلاعات بوده، با این حال از کمترین منبع برای مشتریان استفاده می‌کردند.

آموزش زبان. به مهاجران در توسعه مهارت‌های زبانی کمک می‌کند. IRCC بیشترین بخش بودجه خود را صرف آموزش زبان می‌کند. این یک منطقه مهم برای موفقیت مهاجران در کانادا است. این امر نه تنها به مهاجران در یافتن شغل و برقراری ارتباط با افراد محلی کمک می‌کند، بلکه برای واجد شرایط بودن برای شهروندی، شما باید حداقل در یک سطح اولیه، مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه باشید.

خدمات اشتغال. به مهاجران کمک می‌کند تا برای کار در کانادا آماده شوند. برخی از خدمات بلند مدت و کوتاه مدت شامل مشاغل کاری، راهنمایی، صدور مجوز و صدور گواهینامه، فرصت‌های شبکه سازی، مهارت‌های جستجوی کار و خدمات تطبیق و همچنین مشاوره اشتغال است. حدود ۷۸ درصد از کاربران گفتند، این خدمات به آن‌ها در آماده‌سازی برای بازار کار کانادا کمک می‌کند، اگرچه خدمات اشتغال در بین مشتریان، کمترین میزان جذب را در خدمات اسکان دارد.

خدمات اجتماعی. به مهاجران کمک می‌کند تا با دوستان خود ملاقات کرده و در فعالیت‌های محلی شرکت کنند. پس از خدمات اشتغال، خدمات اجتماعی در بین همه برنامه‌ها کمترین استفاده را داشته است. حدود ۶۰ درصد از افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کردند، گزارش کردند، با دوستان نزدیک خود از طریق خدمات اجتماعی ملاقات کرده اند. هم مشتریان و هم غیر مشتریان خدمات اسکان IRCC میزان مشارکت تقریباً برابر در فعالیتهای اجتماعی را گزارش کردند. آن‌ها بیشتر به فعالیتهای مذهبی مشغول بودند، پس از آن فعالیت‌های مدرسه، فرهنگی، و در نهایت ورزش و تفریح.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 


Let's Share

اخبار مهاجرت به کانادا

نحوه مهاجرت به کانادا (قسمت دوم)

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

(Provincial Nominee Program (PNP

تقریباً هر استان و منطقه‌ای برنامه نامزدی استانی (PNP) خود را اجرا می‌کند. این بدان معناست که آن‌ها کاندیداهای کارگر ماهر را که نیازهای بازار کار محلی آن‌ها را برآورده می‌کنند، انتخاب می‌کنند. پس از دریافت نامزدی استانی، می‌توانید درخواست اقامت دائم را به IRCC ارائه دهید. به طور کلی، به نظر می‌رسد که کانادا سالانه از ۸۰۰۰۰ مهاجر از طریق PNP استقبال می‌کند.

بسیاری از استانها همچنین جریانهای PNP را اجرا می‌کنند که با Express Entry مطابقت دارد. اگر واجد شرایط استفاده از Express Entry و جریان PNP هستید، یک استان می‌تواند دعوتنامه نامزدی استانی را برای شما در حالی که در مجموعه Express Entry هستید ارسال کند. در صورت پذیرش دعوت نامه، ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی دریافت خواهید کرد. این تقریباً تضمین می‌کند که یک Express Entry ITA دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، می‌توانید مستقیماً به جریان PNP مراجعه کنید. این مستلزم انجام تحقیقات در مورد استان یا سرزمینی در کانادا است که می‌خواهید در آن زندگی کنید و سپس مراحل درخواست PNP آن‌ها را دنبال کنید.

کبک

سومین روش رایج مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر، درخواست مستقیم از استان کبک است. کبک دارای موقعیت ویژه‌ای در کانادا به عنوان تنها استان Francophone این کشور است. به این ترتیب، سیستم مهاجرت خود را اجرا می‌کند و در حال حاضر به دنبال پذیرش بیش از ۲۵۰۰۰ مهاجر طبقه اقتصادی در هر سال است. اگر کبک درخواست شما را تأیید کند، گواهی انتخاب پذیرش کبک را برای شما صادر می‌کند. سپس از این گواهینامه برای پشتیبانی از درخواست اقامت دائم که به IRCC ارسال می‌کنید، استفاده می‌کنید.

سایر برنامه‌های فدرال

در سال‌های اخیر، IRCC تعداد برنامه‌های کارگران ماهر خود را برای رفع نیازهای منطقه‌ای و شغلی افزایش داده است.

اگر مایل به مهاجرت به یک استان آتلانتیک (نیوفاندلند و لابرادور، جزیره پرنس ادوارد، نیوبرانزویک یا نوا اسکوشیا) هستید، می‌توانید Atlantic Immigration Pilot را در نظر بگیرید. به نظر می‌رسد IRCC سالانه از ۶۰۰۰ مهاجر از طریق AIP استقبال می‌کند.

به عنوان مثال دیگر، IRCC از Agri-Food Immigration Pilot استفاده می‌کند که سالانه تا ۲۷۵۰ درخواست را می‌پذیرد. برنامه‌ای برای یافتن کارگران ماهر که می‌توانند به رفع نیازهای بازار کار کشاورزی و صنایع کشاورزی چند میلیارد دلاری کانادا کمک کند.

بهترین مسیر را برای خود پیدا کنید

مهاجران برای موفقیت اقتصادی کانادا حیاتی هستند، به همین دلیل این کشور سطح مهاجرت خود و تعداد برنامه‌های مهاجرتی که ارائه می‌دهد را افزایش می‌دهد.

اگر به دنبال مهاجرت به اینجا هستید، هیچ کمبودی برای گزینه‌ها ندارید زیرا کانادا بیشترین تعداد مسیرهای مهاجرتی طبقه اقتصادی را در جهان اداره می‌کند. به جای این که خود را با انجام تحقیقات در مورد تقریباً ۱۲۰ جریان طبقه اقتصادی کانادا مشغول کنید، می‌توانید یک ارزیابی صلاحیت مهاجرت کانادایی را به سادگی تکمیل کنید، تا بهترین مسیر را برای خود بیابید.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

اخبار مهاجرت به کانادا

نحوه مهاجرت به کانادا (قسمت اول)

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

آیا می‌خواهید به عنوان یک کارگر ماهر به کانادا مهاجرت کنید؟

در سال ۱۹۶۷، کانادا اولین سیستم امتیاز جهان را برای ارزیابی اینکه آیا نامزدهای مهاجرت می‌توانند با موفقیت در بازار کار کانادا ادغام شوند یا نه، معرفی کرد. این کار از طریق برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) انجام شد که همچنان یکی از برجسته‌ترین مسیرهای مهاجرت کانادا است.

با این حال، آنچه از سال ۱۹۶۷ تغییر کرده است، تعداد برنامه‌های مهاجرتی اضافی کانادا است که اکنون در اختیار کارگران ماهر قرار دارد.

امروزه کانادا حدود ۱۲۰ جریان مختلف مهاجرت طبقاتی اقتصادی را ارائه می‌دهد. دلیل این امر این است که قانون اساسی کانادا مهاجرت را به عنوان مسئولیت مشترک بین دولت فدرال و ۱۰ استان و ۳ منطقه کانادا تعریف کرده است.

با توجه به گستردگی و تنوع کشور، دولت فدرال و استانها جریانهای مختلف کارگران ماهر را برای رفع نیازهای متنوع اقتصادی و بازار کار کانادا اجرا می‌کنند. این بدان معناست که کانادا دارای برنامه‌های مهاجرتی گسترده‌ای است که بیشترین نامزدها را انتخاب می‌کند و همچنین برنامه‌های هدفمندتری را اجرا می‌کند، که مهاجران را بر اساس سوابق شغلی آن‌ها انتخاب می‌کند.

کانادا با برنامه سطح مهاجرت خود هدایت می‌شود. این کشور به دنبال استقبال از بالاترین سطح مهاجرت در تاریخ خود، بیش از ۴۰۰۰۰۰ مهاجر جدید در سال است. حدود ۶۰ درصد از این مهاجران جدید به عنوان کارگران ماهر و مهاجران تجاری تحت طبقه اقتصادی به کانادا می‌رسند. حدود ۲۵ درصد از طریق حمایت خانواده وارد می‌شوند، در حالی که از ۱۵ درصد باقی مانده به عنوان پناهنده استقبال می‌شود.

در اینجا مروری بر برجسته‌ترین گزینه‌های موجود برای کارگران ماهر خواهیم داشت.

Express Entry

Express Entry اصلی‌ترین راهی است که کانادا از طریق اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) کارگران ماهر را مدیریت و از آن‌ها استقبال می‌کند. IRCC در حال حاضر قصد دارد سالانه از ۱۱۰۰۰۰ مهاجر جدید از طریق Express Entry استقبال کند.

اولین قدم برای مهاجرت به کانادا از طریق Express Entry این است که اطمینان حاصل کنید که تحت یکی از سه برنامه‌ای که توسط Express Entry مدیریت می‌شود، واجد شرایط هستید. این سه برنامه عبارتند از:

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)

کلاس تجربه کانادایی (CEC)

Federal Skilled Trades Program (FSTP)

اگر از معیارهای یکی از این برنامه‌ها برخوردار هستید، می‌توانید پروفایل Express Entry را در وب سایت IRCC ایجاد کنید. IRCC از شما می‌خواهد اطلاعات کلیدی مانند سن، وضعیت روابط، تحصیلات، تجربه کاری و مهارت‌های زبان انگلیسی و/یا فرانسوی خود را وارد کنید. IRCC بر اساس این اطلاعات، نمره‌ای در سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) را به شما می‌دهد.

تقریباً هر دو هفته، IRCC قرعه کشی‌های Express Entry را انجام می‌دهد. و یک دعوت نامه برای درخواست برای اقامت دائم (ITA) برای داوطلبان با بالاترین نمرات CRS صادر می‌کند. با داشتن ITA در دست، می‌توانید درخواست اقامت دائم خود را به IRCC ارائه دهید و در راه مهاجرت به کانادا باشید.

توجه داشته باشید، اگر قبلاً در کانادا زندگی نکرده اید، به احتمال زیاد FSWP بهترین راه برای شما برای واجد شرایط شدن برای Express Entry خواهد بود. داوطلبان تشویق می‌شوند، هنگامی که صلاحیت خود را تأیید می‌کنید که فرصتی برای تأمین ITA به شما بدهد، وارد Express Entry شوند. حضور در Express Entry به شما این فرصت را می‌دهد تا با کسب نامزدی استانی ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی و با پیشنهاد شغلی معتبر ۵۰ یا ۲۰۰ امتیاز CRS اضافی کسب کنید.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

اخبار مهاجرت به کانادا

خدمات رایگان دولت کانادا برای تازه واردان (بخش سوم)

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

برای کار در کانادا آماده شوید

خدمات قبل از ورود:

بسیاری از سازمان‌ها می‌توانند به شما در آماده‌سازی برای یافتن کار در کانادا کمک کنند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند:

* جستجو و کار پیدا کنید.

* رزومه خود را به سبک کانادایی بنویسید.

* با فرهنگ محل کار کانادا آشنا شوید.

* یک مربی با تجربه پیدا کنید.

* آماده شوید تا اعتبارنامه خود را به رسمیت بشناسید.

* سازمان‌هایی که به شما در یافتن کار کمک می‌کنند.

پروژه مشارکت و ادغام فعال (AEIP):

این پروژه خدمات آنلاین را در سطح جهانی ارائه می‌دهد. این خدمات عمومی اشتغال را از طریق جهت گیری اطلاعات، کارگاه‌ها و وبینارها ارائه می‌دهد. AEIP می‌تواند به شما کمک کند:

* رزومه خود را بنویسید. * آماده شدن برای کار در کانادا.

* اعتبارنامه خود را به رسمیت بشناسید.

* برای آگاهی از کارفرمایان احتمالی در نمایشگاه‌های شغلی آنلاین شرکت کنید.

خدمات به زبان های: انگلیسی، فرانسوی، کانتونی و ماندارین.

InfoNet کانادا:

این سازمان خدمات آنلاین را در سطح جهانی برای کمک به شما ارائه می‌دهد:

* آماده شدن برای کار.

* دسترسی به وبینارهای تعاملی کارفرما.

* دسترسی به سیستم عامل‌های تطبیق شغل.

* یک مربی با تجربه در بخش خود پیدا کنید.

* با فرهنگ محل کار کانادا آشنا شوید

* خدمات به زبان های: انگلیسی و فرانسوی.

قبل از ورود (SOPA):

این سازمان خدمات آنلاین را در سطح جهانی ارائه می‌دهد. آن‌ها پشتیبانی‌هایی از قبیل:

دوره‌های آنلاین، از جمله «استراتژی‌های جستجوی کار» و «کار در کانادا»، وبینارها، کمک برای آماده شدن برای کار در کانادا

خدمات به زبان های: انگلیسی و فرانسوی (به زودی).

خدمات مربوط به صنعت:

این سازمانها کمک‌ها و اطلاعات ویژه صنایع مختلف را ارائه

می‌دهند.

BCCA تازه واردان:

برنامه ساخت و ساز انجمن بریتیش کلمبیا برای مهاجران تازه وارد (BCCA-IN) خدمات رایگان قبل از ورود را برای تازه واردان به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

با زمینه ساختمانی:

علاقمندان به یادگیری نحوه تحصیل و تجربه خود در کارهای ساختمانی می‌توانند استفاده کنند. خدمات BCCA-IN شامل خدمات می‌شود:

ارزیابی مهارت های، هدایت‌های شغلی، مشاوره اعتباربخشی، BCCA-IN پشتیبانی می‌کند

معماران، طراحان، مدیران پروژه، برآوردکننده ها، مهندسین، تجار، کسانی که از مشاغل استراتژیک پشتیبانی می‌کنند (مانند منابع انسانی، امور مالی، تجزیه و تحلیل، فناوری اطلاعات و سایر موارد)

خدمات به زبان های: انگلیسی

BuildON این سازمان خدمات آنلاین را در سطح جهانی ارائه می‌دهد. اگر قصد زندگی در انتاریو را دارید، BuildOn خدماتی را ارائه می‌دهد که بر موارد زیر تمرکز دارد:

* ساخت و ساز، تجارت‌های ماهر، مهندسی

* خدمات به زبان های: انگلیسی و فرانسوی.

ACCES Employment: Connections Employment Connections and

Entrepreneurship Connections Pre-Arrival (CEC-ECP)

این سازمان خدمات آنلاین را در سطح جهانی ارائه می‌دهد. آن‌ها خدمات شغلی خاص صنعت، از جمله مربیگری یک به یک را ارائه می‌دهند تا به شما کمک کند:

* برای جستجوی شغل آماده شوید.

* آماده شدن برای کار در کانادا.

* فرهنگ محیط کار را بیاموزید.

اگر می‌خواهید در زمینه‌های زیر فعالیت کنید، با این سازمان مشورت کنید.

مهندسی، کارآفرینی، دارایی، مالیه، سرمایه گذاری، رهبری، منابع انسانی، فروش و بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین

خدمات به زبان های: انگلیسی

استقرار جهانی استعدادهای درخشان (GO Talent):

این ابتکار خدمات آنلاین را در سطح جهانی ارائه می‌دهد. آن‌ها از تازه واردان بخش اطلاعات و فناوری پشتیبانی می‌کنند تا به شما کمک کنند:

* با کمک ویژه بخش * در رویدادهای شغلی شرکت کنید

* کار پیدا کن

* اعتبارنامه خود را به رسمیت بشناسید

خدمات به زبان های: انگلیسی و فرانسوی.

ادغام تازه واردان:

این سازمان خدمات آنلاین را برای آماده‌سازی افراد تازه وارد برای مشاغل در صنعت ساختمان ارائه می‌دهد.

خدمات به زبان های: انگلیسی، فرانسوی، تاگالوگ، ماندارین و کانتونی.

برنامه پشتیبانی و خدمات قبل از ورود (PASS):

این برنامه به پرستاران کمک می‌کند تا در زمینه مراقبت‌های

بهداشتی کانادا آماده شوند. این برنامه اطلاعاتی در مورد روند ثبت نام پرستاران و سیستم مراقبت‌های بهداشتی کانادا ارائه می‌دهد.

PASS ارتباطاتی را با اطلاعات مربوط به بخش از جمله:

* شیوه‌های کار در مراقبت‌های بهداشتی.

* راهنمایی با پرستاران کانادایی.

مدارس:

مراحل ثبت نام پرستاری

نهادهای نظارتی

خدمات به زبان های: انگلیسی

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

منبع (کار)

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!