Connect with us

اخبار کانادا

کانادا محدودیت های سفر خود را کاهش می دهد. هر آنچه باید در این رابطه بدانید را در این مقاله بخوانید

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

پس از بیش از یک سال محدودیت در سفر که بیشتر کانادایی ها را تحت تأثیر قرار داده است ، سرانجام دولت فدرال شروع به کاهش قوانین کرد.

اتاوا برای رفع محدودیت های سفر خود، فاز 1 رویکرد چند فاز خود را آغاز کرده است. با این حال ، دولت هشدار می دهد که این روند به تدریج بر اساس داده های علمی و نه درخواست مردم برای بازگشایی مرزها، انجام خواهد شد.

در اینجا آنچه به زودی اتفاق می افتد و انتظارات کانادایی ها از واکسیناسیون بیشتر را خواهید خواند.

فاز 1: مسافران واکسینه شده می توانند قرنطینه را رعایت نکنند

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر، کانادا مرزهای خود را برای اکثر موارد سفر غیرضروری بسته نگه داشته و مسافران مجاز می بایست قرنطینه 14 روزه را نگه دارند.

دولت در اواخر ماه فوریه مسافران را مجبور کرد هنگام ورود تست COVID-19 انجام دهند و مسافران هوایی بخشی از قرنطینه خود را در یك هتل مشخص بگذرانند تا زمانی كه نتیجه آزمایش را دریافت كنند.

با این حال ، اتاوا روز چهارشنبه اعلام کرد، تمام مسافران واکسینه شده کامل که در حال حاضر مجاز به ورود به کانادا هستند، به زودی می توانند از شرط قرنطینه 14 روزه ، از جمله اقامت اجباری در هتل صرف نظر کنند. در عوض ، آنها باید اثبات آزمایش منفی COVID-19 قبل از عزیمت را نشان دهند ، در بدو ورود نیز تست دیگری را انجام دهند و خود را قرنطینه کنند تا زمانی که جواب منفی تست مشخص شود.

دولت هنوز تاریخی برای تغییر قانون تعیین نکرده است اما می گوید امیدوار است که آن را تا اوایل جولای اجرا کند.

Dominic LeBlanc وزیر امور بین الملل در روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری به فرانسه گفت: این تغییرات تنها در صورت کاهش تعداد پرونده های [COVID-19] و در صورت ادامه روند واکسیناسیون انجام خواهد شد.

تغییر قانون برای بسیاری از مسافران واکسینه شده خبر خوبی است، اما نه برای کسانی که قرار است قبل از شروع قوانین جدید به کانادا پرواز کنند.

Fay Wallenberg که در رجینا بزرگ شده و اکنون در توسکانی ایتالیا زندگی می کند، گفت: احساس می کنم این یک مجازات و سیلی به صورت من است.

Wallenberg که برای دیدار با والدین خود در 25 جون در حال پرواز به خانه است، هر دو دوز واکسن AstraZeneca را دریافت کرده است.

وی گفت، او نمی تواند برنامه های سفر خود را تغییر دهد و اکنون با آگاهی از اینکه مسافران واکسینه شده می توانند از هتل قرنطینه بگذرند، بسیار شوکه شده  است زیرا احتمالاً فقط یک هفته قبل از اجرای آن به آنجا خواهد رسید.

Wallenberg گفت: من فکر می کنم این کار به طرز وحشتناکی ناعادلانه است. من کاملا واکسینه شده ام.

روز چهارشنبه، Patty Hajdu وزیر بهداشت گفت، ادارات مختلف دولتی هنوز در حال نهایی کردن برنامه ها برای تغییر قانون هستند تا اطمینان حاصل شود که برای کارعملیاتی در ماه جولای آماده می شوند.

در این مرحله، فقط مسافرانی که واکسن مورد تأیید بهداشت کانادا دریافت کرده اند – Pfizer ، Moderna ، AstraZeneca  و Johnson & Johnson – مجاز به عدم رعایت قرنطینه 14 روزه هستند. دولت گفت که واکسن های دیگر COVID-19 را بعداً ارزیابی و بررسی می کند.

اتاوا گفت، در حال کار بر روی گذرنامه واکسن برای مسافران نیز هست و اگر تا زمان تغییر قوانین آماده نباشد، افسران مرزی کانادا وضعیت مسافر را بر اساس اسناد و مدارک آنها تعیین می کنند.

Hajdu هنوز نمی توانست بگوید که آیا کودکان واکسینه نشده هنگام مسافرت با والدین کاملا واکسینه شده می توانند از نیاز به قرنطینه در هتل صرف نظر کنند. Health Canada تاکنون فقط واکسن COVID-19 را برای افراد 12 ساله و بالاتر تأیید کرده است.

Hajdu روز چهارشنبه گفت: ما خانواده هایی را که با هم سفر می کنند جدا نمی کنیم. اما وی جزئیات بیشتری در این باره ارائه نداد و گفت هنوز در مورد آنها كاری انجام نشده است.

دولت گفت، زمان مشخصی برای کاهش محدودیت های بعدی سفر ندارد.

Hajdu گفت: معیارهایی که ما در حال بررسی آنها هستیم کمتر تاریخ محور و بیشتر فعالیت بیماری محور هستند. وی گفت، تعداد موارد جدید، بستری شدن در بیمارستان و میزان واکسیناسیون در دیکته کردن اقدامات بعدی اوتاوا سهیم هستند.

دکتر Theresa Tam مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا گفت: هدف اصلی دولت برای کاهش محدودیت های مرزی، واکسیناسیون 75 درصد از کل کانادایی های واجد شرایط تلقیح کامل است. در حال حاضر ، تنها هفت درصد کانادایی های 18 ساله و بالاتر دو دوز دریافت کرده اند.

رویکرد تدریجی کانادا در رفع محدودیت های سفر باعث ناامیدی برخی از سیاستمداران آمریکایی شده است که می خواهند اکنون طرحی برای بازگشایی مرز زمینی کانادا و آمریکا را عملیاتی کنند.

اخیراً گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ایالات متحده قصد دارد این کار را به تنهایی انجام دهد و در 22 جون – زمانی که قرارداد فعلی منقضی می شود ، طرف مرز خود را بر روی ترافیک غیر ضروری باز کند.

Len Saunders وکیل مهاجرت آمریکایی می گوید، وی با نزدیک به ده افسر گمرک و مرزبانی ایالات متحده صحبت کرده است که می گویند مرز زمینی ایالات متحده در آن تاریخ بازگشایی خواهد شد.

با این حال ، دولت ایالات متحده شایعات را تکذیب کرده است.

علاوه بر این Hajdu گفت، وی هفته گذشته با Xavier Becerra وزیر بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ملاقات كرده و آنها توافق كرده اند ارائه پروتكل های بهداشتی مشترک برای كاهش محدودیت های سفر می تواند برای دو كشور مفید باشد.

در هر صورت ، مسافران فرامرزی مشتاق ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری کسب کنند. به گفته Brian Higgins نماینده کنگره نیویورک، جاستین ترودو نخست وزیر و جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده ، قرار است در نشست اجلاس کنونی G7 در انگلیس در مورد این موضوع بحث کنند.

Higgins روز پنجشنبه در جریان میزگردی به میزبانی انجمن صنعت گردشگری کانادا گفت: در پایان ، تنها این دو تصمیم گیرنده هستند که مهم هستند. آنها می توانند در مورد تغییر بازی تصمیم بگیرند.

منبع

 

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

اخبار کانادا

کانادا تحویل واکسن COVID-19 را متوقف کرد زیرا عرضه بسیار بیشتر از تقاضا است

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

تحویل بیشتر واکسن‌های کووید -۱۹ به کانادا متوقف شده است زیرا استانها در حال حاضر دوزهای بیشتری نسبت به آنچه در حال حاضر می‌توانند استفاده کنند، دارند.

کانادا قرار بود تا پایان ماه سپتامبر ۹۵ میلیون دوز واکسن از Pfizer-BioNTech و Moderna دریافت کند، اما تا روز چهارشنبه حدود ۲۰ میلیون دوز از آن متوقف شده است.

اما کانادا در حال حاضر در انبار ۱۸.۷ میلیون دوز نشسته است و دیگر نیازی به واکسیناسیون کامل افراد واجد شرایط بالای ۱۲ سال ندارد. این شامل ۸.۵ میلیون دوز است که به استانها ارسال می‌شود و هنوز استفاده نشده و ۱۰.۲ میلیون در استانهای ذخیره فدرال می‌توانند در صورت نیاز به آن مراجعه کنند.

از روز چهارشنبه ۸۰ درصد از افراد واجد شرایط کانادایی به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شدند و هفت درصد دیگر اولین دوز خود را گرفته اند. حداکثر کانادا برای تکمیل واکسیناسیون افراد بالای ۱۲ سال به ۱۱ میلیون دوز نیاز دارد.

به این ترتیب همه استانها درخواست دوزهای جدید را تا پایان ماه اوت متوقف کردند و کانادا به تأمین کنندگان اعلام کرد که فعلا محموله دیگری ارسال نکنند.

مقامات کانادایی در حال حاضر در حال مذاکره با تأمین کنندگان و سایر کشورهایی هستند که به واکسن نیاز دارند و در حال برنامه ریزی برای اهداء دوزهای اضافی Pfizer و Moderna کانادا هستند.

کانادا قبلاً قول داده است که ۴۰ میلیون دوز خریداری شده خود را اهدا کند اما نمی‌تواند از AstraZeneca، Johnson & Johnson و اتحاد مشترک واکسن COVAX استفاده کند.

تا به امروز فقط ۸۲۰۰۰ دوز واکسن آکسفورد-آسترازنکا به طور مستقیم به ترینیداد و توباگو ارسال شده است.

اهدای واکسن به دلیل مسئولیت‌های قانونی و مسائل مربوط به انقضای دوز واکسن، بیش از آنچه ممکن است به نظر برسد دشوار است. اگر تاریخ انقضا کمتر از هشت هفته باشد، اکثر کشورها دوزها را نمی‌پذیرند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانند به موقع استفاده شوند.

قراردادهای واکسن با Pfizer و Moderna نیز به طور خاص نحوه واگذاری دوزهای اضافی را مشخص نکرده است، در حالی که قراردادهایی که کانادا با AstraZeneca و J&J امضا کرده است.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پس از اجلاس مجازی واکسن در مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز چهارشنبه از کشورهایی مانند کانادا خواست تا در واکسیناسیون بقیه کشورهای جهان کمک بیشتری کنند.

بایدن گفت که ایالات متحده کمک‌های خود را به بیش از یک میلیارد می‌رساند و گفت: «ما به سایر کشورهای با درآمد بالا نیاز داریم تا اهداء و تعهدات بلندپروازانه واکسن خود را انجام دهند.» وی گفت که هدف باید واکسیناسیون ۷۰ درصد از جمعیت جهان در مدت ۱۲ ماه باشد.

در حال حاضر، ۳۱ درصد از جمعیت جهان به طور کامل واکسینه شده‌اند، اما انتشار آن بسیار مبهم بوده است. کشورهای ثروتمند اکثریت قریب به اتفاق دوزهای موجود را افزایش دادند و کشورهای در حال توسعه را منتظر گذاشتند.

آفریقا تنها چهار درصد از مردم را به طور کامل واکسینه کرده است، در حالی که در اروپا ۵۱ درصد و در آمریکای شمالی ۴۵ درصد بود.

دست کم ۱۳ کشور بالای ۷۰ درصد واکسینه شده اند. کانادا، با ۶۹.۵ درصد از کل جمعیت واکسینه شده، نزدیک است.

نخست وزیر جاستین ترودو در بستر انتخابات لیبرال قول داد که کانادا «حداقل» ۲۰۰ میلیون دوز واکسن را از طریق COVAX تا پایان سال آینده اهدا خواهد کرد.

کانادا همچنین در حال آماده‌سازی واکسیناسیون کودکان بین ۵ تا ۱۱ سال است و انتظار می‌رود Pfizer به طور فوری درخواست مجوز برای آن گروه سنی را بدهد. این شرکت در اوایل این هفته گفت یک آزمایش بالینی نشان داد که واکسن بی‌خطر است و پاسخ آنتی بادی قوی در آن گروه سنی ایجاد کرد.

دوز مصرفی برای کودکان یک سوم اندازه بزرگسالان است و هنوز مشخص نیست که آیا کانادا به سادگی می‌تواند دوزهای کوچکتر از هر ویال واکسن تحویل داده شده را بگیرد.

سخنگوی این شرکت روز چهارشنبه گفت Pfizer در حال آماده‌سازی «ارائه متفاوتی برای استفاده در کودکان» است اما اگر این بدان معناست که هیچ یک از دوزهایی که کانادا قبلاً مصرف کرده است برای کودکان قابل استفاده نیست، تأیید نمی‌کند.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

یک شرکت مواد غذایی، مرغ های کاملا پخته و منجمد را به خاطر خطر آلودگی به باکتری لیستریا فراخوان کرد

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

به گزارش آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA)، شرکت Erie Meat Products Ltd، همه‌ی گوشت‌های سفید منجمد به طور کامل پخته شده” بدون مارک را به دلیل آلودگی احتمالی لیستریا مونوسیتوژنز، از بازار فراخوان می‌کند.

خرده فروشان، توزیع کنندگان، تولیدکنندگان و موسسات خدمات غذایی مانند هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه تریا‌ها، بیمارستان‌ها و خانه‌های سالمندان، نباید محصولات فراخوان شده را سرو، استفاده و یا به فروش برسانند. مرغ منجمد فراخوانده شده ممکن است به دلیل ماندگاری طولانی ممکن است در تصرف تاسیسات باشد.

این فراخوان بعد از بررسی نتایج آزمایش آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا آغاز شد. CFIA تحقیقات ایمنی مواد غذایی را انجام می‌دهد که ممکن است منجر به فراخوان محصولات شود. اگر سایر محصولات پرخطر فراخوان شوند، CFIA از طریق اخطارهای به روز شده در Food Recall Warnings به مردم اطلاع می‌دهد.

CFIA در حال بررسی است که صنعت در حال حذف محصول فراخوانده شده از بازار باشد.

این شرکت جزئیات توزیع را به شرح زیر گزارش کرد: آلبرتا، بریتیش کلمبیا، نیوفاندلند و لابرادور، انتاریو، احتمالاً ملی، جزیره پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوان.

هیچ بیماری مرتبط با مصرف این محصول گزارش نشده است.

غذای آلوده به لیستریا مونوسیتوژنز ممکن است ظاهر خراب و یا بوی فساد نداشته باشد، اما همچنان باعث عفونت‌های جدی و گاهی تهدید کننده زندگی می‌شود. افرادی که از محصول فراخوانی شده استفاده کرده و علائم عفونت لیستریا نشان داده اند، باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرند و پزشکان خود را در مورد قرار گرفتن در معرض لیستریا مطلع کنند.

همچنین، هر فردی که از محصولات فراخوان شده استفاده کرده است، باید در هفته‌های آینده علائم خود را تحت نظر داشته باشد، زیرا ممکن است تا ۷۰ روز پس از قرار گرفتن در معرض لیستریا، علائم لیستریوز ایجاد شود.

علائم عفونت لیستریا می‌تواند شامل استفراغ، تهوع، تب مداوم، دردهای عضلانی، سردرد شدید و سفتی گردن باشد. آزمایشات آزمایشگاهی خاصی برای تشخیص عفونت لیستریا وجود دارد، که می‌تواند آن را از سایر بیماری‌ها تفکیک کند.

زنان باردار، افراد مسن، کودکان خردسال و افرادی مانند بیماران مبتلا به سرطان که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، به ویژه در معرض بیماری‌های جدی، عفونت‌های تهدید کننده زندگی و سایر عوارض هستند. اگرچه زنان باردار مبتلا ممکن است فقط علائم خفیف و شبیه آنفولانزا را تجربه کنند، اما عفونت‌های آن‌ها می‌تواند منجر به زایمان زودرس، عفونت نوزاد تازه متولد شده یا حتی مرده‌زایی شود.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

لیست کامل نتایج انتخابات فدرال مترو ونکوور و Fraser Valley

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در حال حاضر نتایج در بیشتر حوزه های انتخاباتی در اطراف مترو ونکوور و Fraser Valley اعلام شده است.

در حالی که بسیاری از صاحب منصبان مجدداً انتخاب شدند، برخی تغییرات نیز وجود داشت. این شامل Cloverdale-Langley City می شود که در آن Tamara Jansen محافظه کار کنونی، از John Aldag لیبرال شکست خورد.

هنوز تعدادی از اعتراضات وجود دارد که نزدیک به فراخوانی هستند و Elections Canada می گوید، ممکن است چند روز طول بکشد تا شمارش آرای ویژه یا پست الکترونیکی به پایان برسد.

این آخرین لیست است:

Abbotsford:

Conservative: Ed Fast (Incumbent)

Liberal: Navreen Gill

NDP: Dharmasena Yakandawela

Green: Stephen Fowler

PPC: Kevin Sinclair

Burnaby North-Seymour:

Liberal: Terry Beech (Incumbent) 

Conservative: Kelsey Shein

NDP: Jim Hanson

Green: Peter Dolling

PPC: Brad Nickerson

Burnaby South:

NDP: Jagmeet Singh (Incumbent) 

Liberal: Brea Huang Sami

Conservative: Likky Lavji

Green: Maureen Curran

PPC: Marcella Williams

Independent: Martin Kendell

Cloverdale-Langley City: 

Conservative: Tamara Jansen (Incumbent)

Liberal: John Aldag 

NDP: Rajeesh Jayaprakash

PPC: Ian Kennedy

Coquitlam-Port Coquitlam:

Liberal: Ron McKinnon (Incumbent) 

Conservative: Katerina Anastasiadis

NDP: Laura Dupont

PPC: Kimberly Brundell

Delta:

Liberal: Carla Qualtrough (Incumbent) 

Conservative: Garry Shearer

NDP: Monika Dean

Green: Jeremy Smith

PPC: Paul Tarasenko

Independent: Hong Yan Pan

Fleetwood-Port Kells:

Liberal: Ken Hardie (Incumbent) 

Conservative: Dave Hayer

NDP: Raji Toor

Green: Perry DeNure

PPC: Amrit Birring

Independent: Murali Krishnan

Langley-Aldergrove:

Conservative: Tako Van Popta (Incumbent) 

Liberal: Kim Richter

NDP: Michael Chang

Green: Kaija Farstad

PPC: Rayna Boychuk

New Westminster-Burnaby:

NDP: Peter Julian (Incumbent) 

Liberal: Rozina Jaffer

Conservative: Paige Munro

Green: David Macdonald

PPC: Kevin Heide

North Vancouver:

Liberal: Jonathan Wilkinson (Incumbent) 

Conservative: Les Jickling

NDP: Tammy Bentz

Green: Archie Kaario

PPC: John Galloway

Pitt Meadows-Maple Ridge:

Conservative: Marc Dalton (Incumbent) 

Liberal: Ahmed Yousef

NDP: Phil Klapwyk

PPC: Juliuss Hoffmann

Independent: Steven William Ranta

Parti Rhinoceros Party: Peter Buddle

Port Moody-Coquitlam:

Conservative: Nelly Shin (Incumbent)

Liberal: Will Davis

NDP: Bonita Zarillo 

PPC: Desta McPherson

Marxist-Leninist Party of Canada: Roland Verrier

Richmond Centre:

Conservative: Alice Wong (Incumbent)

Liberal: Wilson Miao

NDP: Sandra Nixon

Green: Laura Gillanders

PPC: James Hinton

South Surrey-White Rock:

Conservative: Kerry-Lynne Findlay (Incumbent) 

Liberal: Gordie Hogg

NDP: June Liu

PPC: Gary Jensen

Steveston-Richmond East:

Conservative: Kenny Chiu (Incumbent)

Liberal: Parm Bains 

NDP: Jack Trovato

Green: Francoise Raunet

PPC: Jennifer Singh

Surrey Centre:

Liberal: Randeep Sarai (Incumbent) 

Conservative: Tina Bains

NDP: Sonia Andhi

Green: Felix Kongyuy

PPC: Joe Kennedy

Communist Party of Canada: Ryan Abbott

Christian Heritage Party: Kevin Pielak

Surrey-Newton:

Liberal: Sukh Dhaliwal (Incumbent) 

Conservative: Syed Mohsin

NDP: Avneet Johal

PPC: Pamela Singh

Independent: Parveer Hundal

Vancouver Centre:

Liberal: Hedy Fry (Incumbent) 

Conservative: Harry Cockell

NDP: Ben Ouellette

Green: Alaric Paivarinta

PPC: Taylor Singleton-Fookes

Vancouver East:

NDP: Jeremy Kwan (Incumbent) 

Liberal: Josh Vander Vies

Conservative: Mauro Francis

Green: Cheryl Matthew

PPC: Karin Litzcke

Libertarian Party of Canada: Gölök Buday

Communist Party of Canada: Natasha Hale

Vancouver Granville:

Liberal: Taleeb Noormohamed

Conservative: Kailin Che

NDP: Anjali Appadurai

Green: Imtiaz Popat

PPC: Damian Jewett

Vancouver Kingsway:

NDP: Don Davies (Incumbent) 

Liberal: Virginia Bremner

Conservative: Carson Binda

Green: Farrukh Chishtie

PPC: Jeremy MacKenzie

Communist Party of Canada: Kimball Cariou

Marxist-Leninist Party of Canada: Donna Petersen

Vancouver South:

Liberal: Harjit S. Sajjan (Incumbent) 

Conservative: Sukhbir Singh Gill

NDP: Sean McQuillan

PPC: Anthony Cook

Marxist-Leninist Party of Canada: Anne Jamieson

Vancouver Quadra:

Liberal: Joyce Murray (Incumbent) 

Conservative: Brad Armstrong

NDP: Naden Abenes

Green: Devyani Singh

PPC: Renate Siekmann

West Vancouver-Sunshine Coast-Sea to Sky Country:

Liberal: Patrick Weiler (Incumbent) 

Conservative: John Weston

NDP: Avi Lewis

Green: Mike Simpson

PPC: Doug Bebb

Independent: Terry Grimwood

Independent: Chris MacGregor

Parti Rhinoceros Party: Gordon Jeffrey

.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!