سلامتی

نتایج دقیق‌تر در مورد ابتلای مجدد به ویروس کرونا

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد، تعداد بسیار کمی از افراد برای بار دوم به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند. شواهد قوی‌تر در این تحقیق جدید نشان می‌دهد، در صورت ابتلا به کرونا و بهبود از آن، در صورت مواجهه‌ی دوباره با ویروس، واکنش دفاعی بدن بسیار سریع‌تر و موثر‌تر است.

متخصصان دانشگاه راکفلر نیویورک اعلام کردند، سیستم ایمنی بدن ویروس را به خاطر آورده و پادتن‌های با کیفیتی نیز برای مواجهه‌ی مجدد تولید می‌کند.

مایکل نوسنویگ، رئیس ایمونولوژی مولکولی و محقق ارشد این دانشگاه می‌گوید، این خبر بسیار خوبی است. در موارد بسیار، افراد قادر به تولید سریع پادتن و مقابله با عفونت هستند.

البته هنوز مشخص نشده است که این حافظه‌ی سیستم ایمنی بدن و کیفیت پادتن‌ها تا چه زمانی حفظ می‌شود، اما برآورد می‌شود تا سال‌ها این قدرت محافظتی وجود داشته باشد.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!