سلامتی

آمازون در حال ساخت 5 مرکز جدید در مترو ونکوور است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

آمازون اعلام کرده است که پنج مرکز دیگر در سراسر مترو ونکوور احداث می‌کند، شامل یک مرکز جدید در پورت ونکوور ۴۵۰.۰۰۰ فوت مربع.  

این غول تجارت جهانی می‌گوید که مراکز جدیداز جمله یکی که اخیراً در شهر لنگلی افتتاح شده استدر مجموع ۲۰۰۰ شغل ایجاد می‌کند. این امکانات همچنین شامل یک مرکز مرتب‌سازی و سه ایستگاه delivery در سراسر منطقه است.  

سومگا کومار (Sumegha Kumar)، مدیر عملیات تحقق مشتری کانادایی آمازون، در بیانیه صبح جمعه گفت: «ما از گسترش شبکه خود در بریتیش کلمبیا برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ضمن ارائه مشاغل روشن و ایمن درمحل کار، هیجان زده هستیم 

وی افزود، امکانات جدید ما به ما کمک می‌کند تا تقاضای روزافزون مشتریان خود برای محصولات عالی و زمان تحویل سریعتر، برآورده کنیم. همچنین می‌توانیم خدمات و پشتیبانی خود را از هزاران مشاغل کوچک محلی که محصولات خود را در آمازون می‌فروشند، افزایش دهیم.  

مراکز جدید در بریتیش کلمبیا  

ونکوور: یک مرکز تحقق پیشرفته رباتیک ۴۵۰.۰۰۰ فوت مربع در پورت ونکوور در اواخر سال ۲۰۲۱ راه اندازی می‌شود. این اولین مرکز تحقق رباتیک آمازون در این استان است و ۱۰۰۰ شغل ایجاد می‌کند.  

شهر لنگلی: مرکز مرتب‌سازی (sort centre) جدیدی که در سال ۲۰۲۱ افتتاح می‌شود و بیش از ۵۰۰ شغل ایجاد می‌کند.  

حومه لنگلی: ایستگاه delivery کالا که در اواسط فوریه با راه اندازی یک شغل خود ۲۰۰ شغل ایجاد کرد.  

پیت میدوز: یک ایستگاه delivery در سال ۲۰۲۱ افتتاح می‌شود و صدها شغل ایجاد می‌کند.  

– دلتا: یک ایستگاه delivery در سال ۲۰۲۱ افتتاح می‌شود و صدها فرصت شغلی ایجاد می‌کند.  

 

آمازون می‌گوید در حال حاضر بیش از ۵۵۰۰ کارگر تمام وقت و نیمه وقت در زمینه‌های عملیاتی، شرکتی و فناوری در بریتیش کلمبیا استخدام می‌کند. طی یک دهه گذشته بیش از ۳ میلیارد دلار در این استان سرمایه‌گذاری کرده است.  

کندی استوارت، شهردار ونکوور در بیانیه‌ای گفت: «آمازون یک بار دیگر گسترش خود در ونکوور را انتخاب می‌کند، که این امر جذابیت جهانی شهر ما برای بهترین مبتکران و خالقان جهان را تأیید می‌کند.» وی افزود، «این سرمایه‌گذاری و هزار شغل جدید که حاصل آن است نتیجه مستقیم تعهد ونکوور در آوردن بهترین و درخشان‌ترین شرکت‌ها به شهر ماست.» 

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 

 

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!