سلامتی

ریسک تزریق واکسن برای زنان باردار بسیار کمتر از خطرات ابتلا به کرونا است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

نتایج تحقیقات یک مرکز پزشکی در هامبورگ نشان می‌دهد، تعداد زنان باردار مبتلا به کرونا در حال افزایش است. تا به حال به زنان باردار توصیه می‌شد از تزریق واکسن خودداری کنند، اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد، تزریق واکسن برای آن‌ها بهتر از نزدن آن است.

به گزارش کلینیک دانشگاه هامبورگ-اپندورف، از سال ۲۰۲۰ تعداد هفت زن باردار مبتلا به کرونا به این مرکز مراجعه کرده اند، که یکی از آن‌ها تحت درمان قرار گرفته است.

استفان کلوگه، مدیر کلینیک می‌گوید، پنج مورد از این موارد ابتلا در دو هفته گذشته رخ داده است. وی این افزایش را هشدار دهنده دانست و می‌گوید، ما به این نتیجه رسیده‌ایم که زنان باردار در آلمان حتما باید واکسینه شوند.

کلوگه می‌گوید، این افزایش موارد شدید به دلیل شیوع نوع B. ۱.۱. ۷ ویروس کرونا است، که بسیار مسری‌تر بوده و بیماری شدیدتری نیز ایجاد می‌کند.

کلوگه تاکید می‌کند، خطر واکسیناسیون صفر نیست و نگرانی‌های در مورد عواقب احتمالی واکسن برای مادر و جنین وجود دارد، اما سود آن بیشتر است.

وی از زنان باردار درخواست کرد، زیر نظر پزشک خود واکسن را دریافت کنند و در صورت امکان پارتنرشان نیز این کار را انجام دهد. در چند کشور واکسن مدرنا برای زنان باردار توصیه شده است.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!