اخبار کانادا

کانادا از توقف واکسن جانسون و جانسون در در امریکا پیروی میکند اما منتظر دریافت آن تا پایان آوریل است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

نخست وزیر جاستین ترودو روز سه شنبه گفت کانادا از نزدیک در حال بررسی واکسن کرونا Johnson & Johnson در ایالات متحده است اما هنوز انتظار دارد اولین محموله خود را تا پایان آوریل دریافت کند.

وی در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: «ما می‌توانیم به همه اطمینان دهیم که بهداشت کانادا، در هر مرحله، در درجه اول و مهمتر از همه تصمیماتی که درباره توزیع واکسن می‌گیریم، سلامت کانادایی‌ها را مد نظر قرار خواهد داد.»

“بدیهی است که ما تحولات ایالات متحده را از نزدیک دنبال می‌کنیم.”

دکتر هوارد نجو، معاون رئیس بهداشت عمومی کانادا، در همان کنفرانس مطبوعاتی گفت که داده‌های مربوط به واکسن J&J توسط Health Canada تجزیه و تحلیل می‌شود.

در اوایل روز، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده و سازمان غذا و دارو «توقف» استفاده از واکسن جانسون و جانسون را برای بررسی لخته‌های خون نادر در شش نفر که در طی چند روز پس از تلقیح ایجاد کرده‌اند، توصیه کردند.

تزریق تک دوز، واکسن Janssen نیز برای افراد بالای ۱۸ سال در کانادا تأیید شده است، اما هنوز تجویز نشده است.

کانادا ثبت نام کرده است تا حداقل ۱۰ میلیون دوز دریافت کند.

بیش از ۶.۸ میلیون واکسن جانسون و جانسون در ایالات متحده تجویز شده است.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!