سلامتی

زن ۱۰۵ساله‌ای که از کرونا بهبود یافته می‌گوید کشمش آغشته به مشروب نجاتش داده است

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

لوسیا دی کلارک زن ۱۰۵ ساله‌ی اهل نیوجرسی می‌گوید، راز زنده ماندن و بهبودی‌اش از کرونا، خوردن کشمش طلایی آغشته به مشروب جین است.

این درمان خانگی آرتروز به افراد مسن توصیه می‌شده و او در بیشتر زندگی خود از این ترکیب استفاده می‌کرده است. اما متخصصان می‌گویند این ترکیب تنها به دلیل دارو نما بودن آن موثر است.

وی در مورد نحوه‌ی ساخت این ترکیب می‌گوید، یک بطری را از جین و کشمش پر کنید، پس از ۹ روز هر روز ۹ عدد از این کشمش‌ها را بخورید.

لوسیا در سال ۱۹۱۶ در هاوایی از پدر و مادری اسپانیایی و گواتمالایی به دنیا آمد. وی در طول زندگی خود دو جنگ جهانی و شیوع آنفولانزای اسپانیایی را پشت سر گذاشته است. وی سه بار ازدواج کرده و از هر سه‌ی آن‌ها و از تنها پسرش عمری طولانی‌تر داشته است.

البته لوسیا تنها فرد صدساله‌ای نیست که از کرونا بهبود یافته است. مسن‌ترین فردی که از کرونا جان سالم به در برده است، سیستر آندره ساکن اروپا است که در ۱۱۶ سالگی به کرونا مبتلا شد.

همچنین ماری نیکولاس ۱۰۶ساله نیز تا به حال دو بار به کرونا مبتلا شده و بهبود یافته که وی ویسکی را عامل بهبودی خود می‌داند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!