اخبار کانادا

رده‌بندی کانادا به عنوان محبوب‌ترین کشور جهان برای مهاجرت

Published

on

خبرهای_کانادا_فارسی

براساس یک مطالعه جدید جهانی از سوی Remitly ، کانادا محبوب ترین مقصد برای مهاجرت شهروندان، در 101 کشور جهان است. 

در این مطالعه با عنوان Where the World Wants to Work محبوب ترین کشورها برای مهاجرت به خارج از کشور، نتیجه گیری شد، کانادا برای افرادی که قصد زندگی در خارج از کشور را دارند، در رتبه اول جهان قرار دارد. این تحقیق توسط Remitly ، یک سرویس انتقال پول آنلاین انجام شده است، که جستجوهای جهانی Google برایچگونگی مهاجرت به خارجرا بررسی کرده است. 

طبق گفته Remitly، از ژانویه تا اکتبر 2020 افزایش 29 درصدی جستجوها وجود داشته است و کانادا در رتبه اول قرار گرفته است. 

Remitly می گوید: با تجزیه و تحلیل متوسط ​​حجم ماهانه جستجو برای عباراتی كه معمولاً با تحقیق در مورد مهاجرت به خارج از كشور مرتبط است و رتبه بندی آنها با بیشترین جستجو در هر كشور، ما توانستیم ببینیم كه چه مقاصدی برتر هستند. 

مشهورترین مقصد برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند کانادا بود، که در لیست 29 کشور دیگر در رده ی اول قرار گرفت. 

وی ادامه داد: با داشتن رتبه ی برتر در شاخص صلح جهانی به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای زندگی، و نرخ بیکاری پایین در کنار تعداد زیادی از گزینه های مهاجرت، بدون شک جای تعجب نیست که کانادا بالاتر از سایر نقاط جهان قرار گرفته است. ساکنان محلی صمیمی و مناظر زیبا را به آن اضافه کنید، تعجب آور نیست که این کشور بسیار جذاب است. 

از منظر کانادایی ها، این مطالعه می گوید ما در جستجوی کلی برای مهاجرت به ژاپن (که در مقام دوم این لیست قرار گرفته) هستیم، یک کشور دیگر که به دلیل مناظر خیره کننده، ایمنی و تعداد زیادی از فرصت های شغلی شناخته شده است. 

بررسی کامل Remitly را ببینید تا سایر مقاصد محبوبی را که اروپایی ها، و ساکنان آمریکای جنوبی، کشورهای آسیایی و آفریقایی به آنجا مهاجرت می کنند، ببینید. 

منبع

.

.

.

..
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!