اخبار کانادا

ثبت‌ نام دانشجویان نیمه وقت در دانشگاه‌ های کانادا افزایش یافت

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

دانشگاه‌های کانادا اعلام کرده اند، با وجود نگرانی هایی که در مورد عدم حضور دانشجویان در دوره های آنلاین دانشگاه وجود داشت، برگزاری آنلاین کلاس های درس موجب شده، ثبت نام دانشجویان نیمه وقت در ترم پاییز افزایش پیدا کند.  

اطلاعات منتشر شده نشان می دهد، ثبت نام در سال اول دانشگاه و تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بین‌المللی پس از سال ها رشد مداوم، کاهش پیدا کرده است، که می تواند تا سال ها نیز ادامه داشته باشد. 

اما ثبت نام دانشجویان نیمه وقت با جهش زیادی روبرو بوده است، زیرا انعطاف پذیری آموزش مجازی برای این دسته از دانشجویان یک مزیت به حساب می آید. 

بر اساس آمار منتشر شده، تعداد دانشجویان ثبت نامی در دانشگاه ‌های کانادا از 1.38 میلیون دانشجو در پاییز 2019 ، به 1.4 میلیون دانشجو در پاییز سال 2020 رسده است که نشان دهنده ی افزایش بسیار کم 1.5 درصدی می باشد  

.

.

..
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!