Connect with us

اخبار کانادا

آکادمی بازاریابی مترو ونکوور به راه اندازی مشاغل بومی کمک می‌کند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

یک شرکت محلی متخصص در آموزش مردم در دنیای رو به رشد بازاریابی دیجیتال، در حال کار بر روی راه اندازی مشاغل برای ده‌ها نفر از مردم بومی است.

در آغاز ترم پاییز، ۴۵ صندلی با بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بومی در آکادمی Jelly، مستقر در Fort Langley، در دسترس بود. این شرکت می‌گوید، این تا حدی به دلیل این است که آموزش مانعی رایج برای ورود دانش‌آموزان بومی به بازار کار است.

Darian Kovacs، بنیانگذار Jelly که پیشینه‌ی Metis دارد، می‌گوید: به عنوان یک مربی و رهبر با ریشه‌های بومی، همیشه برای ما مهم است که از دیگران برای کمک به مشاغل، باز کردن درها و رشد سایر مشاغل بومی حمایت کنیم.

به دانش‌آموزان مهارت‌های مربوط به سئو، رسانه‌های اجتماعی، گوگل آنالیتیکس و تبلیغات در پلتفرم‌های مختلف آموزش داده می‌شود.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: در حوزه‌ای مانند بازاریابی، قدرت صداها و داستان‌ها مطرح می‌شود، یعنی همه صداها باید شنیده شوند و فضا داشته باشند. هدف این است از طریق این بورسیه‌ها اطمینان حاصل شود، صدای بومی‌های بیشتری در صنعت شنیده می‌شود.

آژانس‌هایی مانند SearchKings مستقر در انتاریو، به کارکنانی با این مهارت‌ها نیاز دارند و برنامه‌هایی برای استخدام ۲۳ نفر در چند ماه آینده دارند.

Darryl Margaux رئیس شرکت می‌گوید: این دقیقاً همان چیزی است که صنعت به آن نیاز دارد – کارگران ماهر بازاریابی دیجیتال بیشتر.

فارغ التحصیلان بومی این برنامه نیز سخت افزارهایی را دریافت می‌کنند، که توسط Best Buy ارائه شده است.

این شرکت بیان می‌کند، Jelly با برنامه بورسیه خود قصد دارد، نیروی کار متنوع‌تری ایجاد کند. آن‌ها همچنین در وب سایت خود بورسیه‌های BIPOC را تبلیغ می‌کنند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

اخبار کانادا

محدودیت‌های سفر با وجود واریانت Omicron و آنچه در کانادا، ایالات متحده در حال تغییر است

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

ایالات متحده آخرین کشوری بود که تغییرات الزامات سفر را در تلاش برای جلوگیری از گسترش Omicron واریانت جدید COVID-19 که مسافران کانادایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اعلام کرد.

تغییراتی که توسط رئیس جمهور جو بایدن اعلام شد، شامل الزام آزمایش برای مسافرانی است که به ایالات متحده پرواز می‌کنند، اقدامات از دوشنبه آغاز می‌شود.

این اقدام چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که تعداد معدودی از کشورها، از جمله کانادا، به سرعت سفر را محدود کرده و ورود از کشورهای آفریقایی را ممنوع کرده اند، زیرا نگرانی‌ها در مورد واریانت جدید افزایش یافته است.

در این مقاله آخرین قوانین سفر اعمال شده توسط ایالات متحده و کانادا آمده است.

تغییرات سفر در ایالات متحده

اعلامیه بایدن در روز پنجشنبه شامل الزاماتی برای همه مسافران هوایی وارد ایالات متحده می‌شوند – از جمله مسافران کانادا – است. آن‌ها می‌بایست یک روز قبل از سوار شدن به پرواز خود، بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون، آزمایش کووید-۱۹ را انجام دهند.

پیش از این، افرادی که به طور کامل واکسینه شده بودند، می‌توانستند آزمایش منفی را طی ۷۲ ساعت پیش از پرواز به ایالات متحده انجام دهند.

رئیس جمهور اشاره‌ای به هیچ تغییری در الزامات فعلی سفر زمینی در مرز بین کانادا و ایالات متحده نکرد. قوانین جدید کمتر از یک ماه پیش، زمانی که ایالات متحده برای اولین بار مرز زمینی خود را به روی کانادایی‌های کاملاً واکسینه شده باز کرد، وضع شده اند. در اواسط نوامبر، دولت کانادا از الزامات آزمایش PCR برای کانادایی‌هایی که از ایالات متحده بازمی‌گردند برای هر سفر کمتر از ۷۲ ساعت، چشم پوشی کرد.

کاخ سفید سایر مولفه‌های استراتژی جدید ایالات متحده علیه کووید-۱۹ را نیز تشریح کرد.

ایالات متحده قصد دارد دسترسی به واکسن‌های تقویت کننده و دسترسی به واکسن‌ها برای کودکان زیر پنج سال را افزایش دهد. همچنین قصد دارد تیم‌های واکنش سریع جدیدی را برای مبارزه با شیوع Omicron ایجاد کند و تا ۱۰۰ روز آینده ۲۰۰ میلیون دوز واکسن بیشتر را به خارج از کشور ارسال کند.

هفته گذشته، ایالات متحده همچنین ممنوعیت سفر خود به چندین کشور، از جمله آفریقای جنوبی، جایی که اومیکرون برای اولین بار در آنجا شناسایی شد، اعلام کرد.

تغییرات سفر در کانادا

پس از کشف Omicron، کانادا به سرعت مجموعه گسترده‌ای از محدودیت‌های سفر جدید را اعلام کرد.

دولت فدرال روز سه‌شنبه ورود مسافران خارجی را که در دو هفته گذشته به نیجریه، مالاوی و مصر سفر کرده‌اند ممنوع کرد، این کشورها به فهرست کشورهای آفریقایی که قبلا با ممنوعیت سفر روبرو بودند از جمله آفریقای جنوبی، موزامبیک، نامیبیا، زیمبابوه، بوتسوانا، لسوتو و Eswatini، که برای اولین بار در ۲۶ نوامبر اعلام شد، اضافه شدند.

کانادایی‌ها و ساکنان دارای اقامت دائم – که حق بازگشت به کانادا را دارند – و در دو هفته گذشته به هر یک از کشورهای ذکر شده سفر کرده‌اند، همچنان مجاز به بازگشت خواهند بود، اگرچه باید در فرودگاه آزمایش شوند و باید در حین انتظار برای نتیجه آن، قرنطینه شوند.

به گفته Omar Alghabra وزیر حمل و نقل، الزامات آزمایش کووید-۱۹ برای کسانی که به کانادا باز می‌گردند، حتی برای افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند نیز اعمال می‌شود و هر آزمایشی که در ۱۰ کشور فهرست شده انجام شود، پذیرفته نخواهد بود.

وزرای فدرال روز سه‌شنبه موارد جدیدی به الزامات آزمایشی اضافه کرده و گفت، هر کسی که اکنون از کشوری غیر از ایالات متحده وارد کانادا می‌شود، باید در بدو ورود آزمایش شود و تا زمان انتظار برای نتایج قرنطینه شود.

Alghabraو وزیر بهداشت، Jean-Yves Duclos روز چهارشنبه گفتند، گسترش این الزامات آزمایشی برای مسافران آمریکایی هنوز دور از ذهن نیست، اگرچه همه فرودگاه‌های کانادا ظرفیت آغاز چنین آزمایش‌هایی را برای مسافران هوایی ورودی ندارند.

او گفت: سرعت اجرای دستورات در فرودگاه‌های محلی متفاوت خواهد بود. فرودگاه‌هایی در کانادا وجود دارند که می‌توانند به سرعت این کار را انجام دهند زیرا ظرفیت مازاد وجود دارد. فرودگاه‌های دیگر کمی زمان بیشتری می‌برند.

Duclos گفت، هزینه این آزمایش هنگام ورود توسط دولت فدرال پرداخت می‌شود، اگرچه آزمایش قبل از خروج هنوز باید قبل از رسیدن به کانادا انجام شود. مسافران واکسینه نشده همچنان با الزام به قرنطینه ۱۴ روزه، انجام آزمایش در بدو ورود و آزمایش دوباره در روز هشتم قرنطینه روبرو هستند.

Duclos  گفت، الزامات آزمایش قرار است در چند روز آینده اجرایی شود و او انتظار دارد روزانه بیش از ۳۰۰۰۰ آزمایش در فرودگاه‌های کانادا انجام شود.

گروه‌های صنعتی از آن زمان هشدار داده اند، آخرین طرح آزمایشی کانادا می‌تواند باعث «آشوب» در فرودگاه‌های سراسر کشور شود.

Daniel Gooch، رئیس شورای فرودگاه‌های کانادا گفت، فرودگاه‌ها بدون زمان انتظار طولانی، نمی‌توانند مسافران خارج از کشور را آزمایش کنند.

وی روز چهارشنبه به مطبوعات گفت، آیا ما واقعاً می‌خواهیم افرادی ساعت‌ها برای آزمایش در یک سالن گمرک منتظر بمانند؟

ما می‌خواهیم از هرج و مرج جلوگیری کنیم. و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مسافرانی که سفرهای خود را رزرو کرده اند، برای سفر راحت باشند.

از زمان اعلام دو مورد اول ابتلا در انتاریو در روز یکشنبه تاکنون، در مجموع ۹ مورد Omicron در کانادا پیدا شده است. آلبرتا اولین استانی بود که موارد جدیدی از این واریانت را اعلام کرد و دو مورد دیگر در روز چهارشنبه گزارش شد.

از سوی دیگر، ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد، اولین مورد خود از این واریانت را در کالیفرنیا شناسایی کرده است، در حالی که حداقل ۲۰ کشور دیگر – از جمله بریتانیا، دانمارک، استرالیا و اسرائیل – پس از شناسایی دانشمندان آفریقای جنوبی عفونت Omicron را گزارش کرده اند.

گزارش‌ها حاکی از آن است موارد کووید-۱۹ در آفریقای جنوبی روز چهارشنبه دو برابر شد و به بیش از ۸۵۰۰ نفر رسید، در حالی که موسسه ملی بیماری‌های واگیر این کشور گفت، این واریانت در بین نمونه‌هایی که در حال تجزیه و تحلیل است، اکنون از نوع دلتا پیشی گرفته است.

کارشناسان در مورد ممنوعیت سفر نامطمئن هستند

مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان نسبت به عجله برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های سفر در بحبوحه گسترش Omicron هشدار داده اند.

داده‌های اولیه از آفریقای جنوبی نشان می‌دهد، Omicron می‌تواند به طور بالقوه قابل انتقال باشد و شانس بیشتری برای ایجاد عفونت مجدد در افراد داشته باشد.

با این حال، کارشناسان به سرعت به چندین چیز اشاره کردند، از جمله فقدان شواهد قطعی مبنی بر مرگ‌بارتر بودن این واریانت نسبت به سویه غالب فعلی کووید-۱۹ و نرخ پایین واکسیناسیون در آفریقای جنوبی.

در حالی که بسیاری هشدار دادند اطلاعات کافی در مورد واریانت جدید وجود ندارد، کشورها به سرعت مرزهای خود را به روی کشورهای آفریقایی بستند – که باعث واکنش شدید سازمان بهداشت جهانی و سایر کارشناسان بهداشت عمومی شد.

سازمان جهانی بهداشت این هفته به کشورها هشدار داد، ممنوعیت سفر را اعمال نکنند و از آن‌ها خواست از علم و مقررات بین المللی بهداشتی پیروی کنند.

کارشناسان به ممنوعیت‌های سفر اشاره کرده‌اند که اکنون در این مرحله بی‌اثر است زیرا نوع Omicron به احتمال زیاد فراتر از مرزهای کشورهای هدف گسترش یافته است.

Julianne Piper محقق و هماهنگ کننده پروژه پروژه تحقیقاتی Pandemics and Borders در دانشگاه Simon Fraser گفت: متاسفانه برای Omicron، فکر می‌کنم در این مرحله خیلی دیر شده است.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

یک پیشنهاد از طرف Telus: یک تلویزیون رایگان در Cyber ​​Monday به مردم در بریتیش کلمبیا و آلبرتا هدیه می‌دهد

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

Cyber ​​Monday اینجاست و Telus به مردم در بریتیش کلمبیا و آلبرتا پیشنهاد می‌دهد. فقط با ثبت نام در Optik TV و پکیج اینترنت ۷۵ می‌توانید یک تلویزیون رایگان دریافت کنید.

شما باید پکیجی را خریداری کنید که از ۱۷۸ دلار در ماه شروع می‌شود، اما یک تلویزیون هوشمند  Samsung ۴K HDR Smart TV، ۵۵ اینچی رایگان دریافت می‌کنید.

قیمت این تلویزیون معمولاً ۵۴۹.۹۹ دلار است. و دریافت کاملا رایگان آن می‌تواند به درد سری که با لغو بسته اینترنتی فعلی با آن مواجه می‌شوید، بیارزد.

اگر به صورت آنلاین سفارش دهید، ۲۰۰ دلار اعتبار نیز دریافت می‌کنید که بسیار شیرین است.

شما باید یک دوره دوساله را امضا کنید. اگر به دنبال اینترنت جدید هستید، ممکن است زمان تغییر آن فرا رسیده باشد. منظورم این است که چرا وقتی این کار را نکنید یک تلویزیون رایگان دریافت می‌کنید؟

این معامله فقط برای آلبرتا و بریتیش کلمبیا است.

در طول تعطیلات هیچ چیز بهتر از این نیست که تمام روز روی مبل بشینید و چند فیلم تماشا کنید.

برای دریافت پیشنهاد، می‌توانید به وب سایت Telus مراجعه کنید. مطمئن شوید که آن را قبل از پایان Cyber ​​Monday دریافت کنید!

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

قیمت مسکن در کانادا دوباره افزایش می‌یابد، خریداران بار اول، هشدار بانک مرکزی را نادیده می‌گیرند

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

قیمت مسکن در کانادا در ماه‌های آینده دوباره افزایش می‌یابد، زیرا سرمایه‌گذاران و خریداران بار اول که برای خرید پیش از افزایش نرخ‌های بهره تلاش می‌کنند، بدون توجه به هشدار بانک مرکزی کانادا مبنی بر وجود خطر افزایش قیمت مسکن را می‌دهند.

Paul Beaudry معاون بانک مرکزی، با اشاره به رونق گرفتن بازار در برخی شهرها و فعالیت مجدد سرمایه‌گذاران، به خریداران بالقوه خانه گفت، آیا اکنون زمان خوبی برای خرید است یا نه؟

او گفت: این شرایط می‌تواند بازار را در معرض شانس بیشتری برای اصلاح قرار دهد.

بانک مرکزی کانادا ماه گذشته نشان داد، نرخ بهره در حال حاضر در پایین‌ترین سطح ۰.۲۵ درصد است، و می‌تواند در «سه ماهه میانی» سال ۲۰۲۲، شروع به افزایش کند. تحلیلگران گفتند، احتمالاً عجله‌ی دیگری برای خرید در حال انجام است.

زمانی که نرخ بهره شروع به افزایش می‌کند، مردم وارد بازار می‌شوند، از جمله سرمایه گذاران. Benjamin Tal معاون اقتصاددان ارشد CIBC Capital Markets، گفت: بنابراین در چند ماه آینده شاهد شتاب در فعالیت در بازار مسکن خواهید بود.

قیمت مسکن در کانادا در ماه مارس نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۱.۶ درصد افزایش یافت و قبل از اینکه در تابستان کمی کاهش یابد، به رکورد بالایی رسید. قیمت‌ها اکنون دوباره در حال افزایش هستند، به طوری که میانگین قیمت اکتبر به سختی کمتر از اوج مارس است.

آژانس‌های رتبه‌بندی به این موضوع توجه دارند. Fitch بازار مسکن تورنتو را ۳۲ درصد بیش از قیمت ارزش‌گذاری شده و ونکوور را ۲۳ درصد بیشتر تعیین کرده است. Moody’s Analytics همچنین می‌گوید، ونکوور ۲۳ درصد، تورنتو ۴۰ درصد و همیلتون، انتاریو، ۷۳ درصد بیشتر ارزش‌گذاری شده اند.

میانگین قیمت یک خانه در تورنتو، بزرگترین شهر کانادا، در ماه اکتبر به ۱.۲ میلیون دلار کانادا (۹۴۷۴۹۳ دلار) رسید که ۱۹.۳ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت و قیمت detached homes اکنون به طور متوسط ​​۱.۵ میلیون دلار کانادا است.

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، متعهد شده است در بازار فرسوده عمل کند، اما منتقدان خاطرنشان می‌کنند، از زمان روی کار آمدن او در سال ۲۰۱۵، قیمت‌ها در سراسر کشور ۷۷ درصد افزایش یافته است.

Ron Butler کارگزار وام مسکن تورنتو می‌گوید: ساعت به ساعت با مشتریانی که از ورود به بازار ناامید هستند، روبرو می‌شود.

او گفت: ما آن را به معنای واقعی کلمه، در هر ساعت اینجا می‌بینیم. افرادی که به سادگی تسلیم شده‌اند و می‌گویند: قیمت‌ها برای همیشه بالا می‌رود، اکنون باید بخرم.

Butler گفت، با یک مستأجر قدیمی تورنتو کار می‌کند که سال‌ها منتظر کاهش قیمت‌ها بوده تا بتواند وارد بازار شود. اکنون او قصد دارد خانه‌ای در همیلتون با یک ساعت رانندگی به سمت غرب بخرد، زیرا نگران است در غیر این صورت هرگز صاحب خانه نشود.

Butler گفت: ترس محرک خوبی برای خرید خانه نیست و افزود، سرمایه گذاران نیز به طور فزاینده‌ای تحت تاثیر «ترس از دست دادن» یا FOMO قرار می‌گیرند.

Butler تخمین می‌زند، سرمایه‌گذاران – کسانی که املاک را برای اجاره یا نگهداری سود خریداری می‌کنند – حدود ۲۵ درصد از تقاضای مسکن را در این مرحله تشکیل می‌دهند که این تعداد در شهرهای بزرگ و به‌ویژه در بازارهای کاندوهای پیش‌فروش، بسیار بیشتر است.

بانک مرکزی کانادا گفت، خرید سرمایه گذاران از زمان شروع همه گیری کووید-۱۹ دو برابر شده است. اما اقتصاددانان نظر دیگری دارند.

Jimmy Jean اقتصاددان ارشد در گروه Desjardins در مونترال، گفت: ما شاهد هستیم که قیمت‌ها در سال آینده نزدیک به زمان حال خواهند بود و با اشاره به مهاجرت شدید گفت انتظار می‌رود تقاضا همچنان «بسیار مناسب» باقی بماند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading
EnglishPersian

Please follow & like us :)

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!