Connect with us

اخبار کانادا

پاسخ به سوالات مسافران کانادا در مورد قوانین جدید که از ۵ جولای اجرا می‌شود

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

هفته قبل دولت فدرال طرحی را برای کاهش محدودیت‌های مرزی در ماه جولای اعلام کرد، و کانادایی‌های مشتاق شروع سفر به خارج از کشور بار دیگر امیدوار شدند. اما این خبر بسیاری از افراد را با سوالات زیادی روبرو کرده است.

اتاوا گفت، کانادایی‌ها و ساکنان دائمی کاملا واکسینه شده، می‌توانند بدون نیاز به قرنطینه از شب ۵ جولای وارد کشور شوند.

اما شرایطی وجود دارد، از جمله اینکه افراد ورودی باید آزمایش COVID-19 منفی را هم قبل و هم پس از ورود ارائه دهند، بدون علامت باشند و در صورت مثبت شدن آزمایششان، برنامه قرنطینه داشته باشند.

آن‌ها همچنین باید اثبات واکسیناسیون کامل علیه COVID-19 با دو دوز واکسن مصوب دولت کانادا را به صورت الکترونیکی در جدیدترین نسخه برنامه ArriveCAN دولت داشته باشند، که حداقل ۱۴ روز قبل از ورود به کشور دریافت شده است.

این نکته آخر بسیاری از افراد را بر آن داشت تا اولین سوالاتی را که در زیر به آن‌ها پاسخ خواهیم داد، بپرسند.

اگر تلفن همراه یا تلفن هوشمند نداشته باشم چه می‌شود؟

اگر نمی‌توانید به برنامه ArriveCAN در تلفن خود دسترسی پیدا کنید، یا در هنگام سفر تلفن همراه یا تلفن همراه با اینترنت ندارید، گزینه‌های دیگری برای شما وجود دارد.

آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) می‌گوید، شما می‌توانید طی ۷۲ ساعت قبل از ورود برنامه ریزی شده خود به کانادا، اطلاعات خود را در وب سایت ArriveCAN وارد کنید و سپس از رسید خود کپی یا اسکرین شات بگیرید و با خود بیاورید.

همچنین می‌توانید از یک دوست یا یکی از اقوام بخواهید که اطلاعات شما را در وب سایت برای شما وارد کند، سپس نسخه چاپی یا عکس دیجیتالی را به شما بدهند. نیازی نیست که با هم سفر کنید. PHAC گفت: وب سایت ArriveCAN برای افراد دارای مشکلات بینایی نیز قابل دسترسی است.

بنابراین واضح است، در حالی که داشتن تلفن همراه با این اپلیکیشن ضروری نیست، اگر قبل از ورود اطلاعات اجباری را در وب سایت ArriveCAN ارائه ندهید، باید ۱۴ روز پس از ورود در قرنطینه قرار بگیرید و یک آزمایش COVID-19 در روزی که وارد می‌شوید و همچنین یک آزمایش هشت روز بعد انجام دهید.

اگر من در حال سفر با کودکان واکسینه نشده باشم چه؟

در کانادا هنوز واکسن مصوبی برای کودکان زیر ۱۲ سال وجود ندارد. در حال حاضر، اگر والدین کامل واکسینه شده با بچه‌های کوچک سفر کنند، دولت می‌گوید بچه‌ها وقتی به خانه می‌آیند باید قرنطینه شوند.

Patty Hajdu وزیر بهداشت روز دوشنبه در جلسه توجیهی گفت: بدون شک، این برای خانواده‌هایی که می‌خواهند سفر کنند چالش برانگیز است.

توصیه تیم دانشمندان و متخصصان بهداشت عمومی این است که برای محافظت کانادایی‌ها در برابر تماس با یک مورد COVID-19 احتمالا وارد شده به کشور، کودکان زیر ۱۲ سال باید ۱۴ روز کامل قرنطینه شوند.

نیازی نیست خانواده‌های دارای بچه هنگام بازگشت به کانادا در هتل قرنطینه اقامت داشته باشند، بچه‌ها می‌توانند با والدین خود به خانه بروند تا قرنطینه را انجام دهند.

اگر همسرم کانادایی نباشد چه می‌شود؟ آیا آن‌ها باید قرنطینه شوند؟

بر اساس گفته‌های Bill Blair وزیر ایمنی عمومی، کاهش این محدودیت‌ها در مورد همه کانادایی‌های واکسینه شده، افراد دارای اقامت دائم و برخی از اتباع خارجی که واجد شرایط ورود به کانادا هستند اعمال می‌شود.

Blair گفت: این مسئولیت مسافر است که از قبل برنامه ریزی کند، تعهدات خود را درک کند و واجد شرایط بودن را بفهمد.

مسافران می‌توانند از طریق وب سایت دولت کانادا از واجد شرایط بودن برای ورود به کانادا اطلاع پیدا کنند. PHAC هشدار می‌دهد، برخی از استان‌ها و مناطق برای مسافرانی که از کشور دیگری به کانادا می‌آیند محدودیت‌های ورودی خاص خود را دارند، تأیید و پیروی از هرگونه الزامات خاص بر عهده هر فرد است.

آیا کانادا پاسپورت واکسن صادر می‌کند؟

Hadju گفت، برنامه‌ی ما ایجاد نوعی اثبات واکسیناسیون است که توسط دولت کانادا تأیید شود.

Hadju گفت: این کار شامل بحث و گفتگوهای مداوم با استانها و سرزمین‌هایی است که شروع به صدور اسناد خود کرده اند.

اگر قبل از ۵ جولای به خانه بروم چه می‌شود؟ آیا می‌توانم قرنطینه را کوتاه کنم؟

برای افرادی که قبل از ۵ جولای به کانادا برمی گردند، چه کامل واکسینه شده باشند یا خیر، مجوز خاصی وجود ندارد.

هر کسی که قبل از آن تاریخ با هواپیما وارد شود لازم است تمام قوانین آزمایش و قرنطینه از جمله اقامت در هتل در انتظار نتایج آزمون COVID-19 را رعایت کند.

اگر به دلایل بهداشتی نتوانم واکسن بزنم چه کنم؟

PHAC خاطرنشان کرد: از آنجا که افرادی که قادر به دریافت واکسن نیستند – به دلیل آلرژی یا سایر دلایل پزشکی – می‌توانند به COVID-19 آلوده شوند، بنابراین می‌توانند ویروس و انواع آن را به دیگران منتقل کنند.

آژانس گفت: در نتیجه، کسانی که در حال حاضر قادر به واکسیناسیون کامل نیستند، باید آزمایش COVID-19 درروز هشتم ورود (اگر سن آن‌ها بیش از پنج سال باشد) و قرنطینه کامل ۱۴ روزه را انجام دهند.

اگر دوزهای مختلف واکسن را دریافت کرده باشم چه می‌شود؟ یا دوزهای مربوط به استان‌های مختلف؟

در کانادا، واکسینه شدن کامل به این معنی است که حداقل دو روز از واکسن COVID-19را، حداقل ۱۴ روز قبل از ورود به کانادا دریافت کرده باشید. مخلوط کردن واکسن‌های تایید شده کانادا پذیرفته شده است.

چهار واکسن تایید شده در کانادا عبارتند از:

  • Pfizer-BioNTech
  • مدرنا
  • AstraZeneca-Oxford
  • جانسون و جانسون

ممکن است دو دوز از واکسن یکسان یا ترکیبی از دو مورد دیگر دریافت کرده باشید (به عنوان مثال، یک دوز Pfizer به علاوه یک دوز Moderna یا یک دوز AstraZeneca به علاوه یک دوز Pfizer یا Moderna).

افرادی که واکسن جانسون و جانسون را دریافت کرده‌اند فقط به یک دوز نیاز دارند.

اگر دوز اول خود را در یک استان و دوز دوم خود را در استان دیگر دریافت کنید، اشکالی ندارد. شما به سادگی باید بتوانید اسنادی را که ثابت می‌کند طبق معیارهای کانادا واکسینه شده اید، ارائه دهید.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

اخبار کانادا

کانادا تحویل واکسن COVID-19 را متوقف کرد زیرا عرضه بسیار بیشتر از تقاضا است

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

تحویل بیشتر واکسن‌های کووید -۱۹ به کانادا متوقف شده است زیرا استانها در حال حاضر دوزهای بیشتری نسبت به آنچه در حال حاضر می‌توانند استفاده کنند، دارند.

کانادا قرار بود تا پایان ماه سپتامبر ۹۵ میلیون دوز واکسن از Pfizer-BioNTech و Moderna دریافت کند، اما تا روز چهارشنبه حدود ۲۰ میلیون دوز از آن متوقف شده است.

اما کانادا در حال حاضر در انبار ۱۸.۷ میلیون دوز نشسته است و دیگر نیازی به واکسیناسیون کامل افراد واجد شرایط بالای ۱۲ سال ندارد. این شامل ۸.۵ میلیون دوز است که به استانها ارسال می‌شود و هنوز استفاده نشده و ۱۰.۲ میلیون در استانهای ذخیره فدرال می‌توانند در صورت نیاز به آن مراجعه کنند.

از روز چهارشنبه ۸۰ درصد از افراد واجد شرایط کانادایی به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شدند و هفت درصد دیگر اولین دوز خود را گرفته اند. حداکثر کانادا برای تکمیل واکسیناسیون افراد بالای ۱۲ سال به ۱۱ میلیون دوز نیاز دارد.

به این ترتیب همه استانها درخواست دوزهای جدید را تا پایان ماه اوت متوقف کردند و کانادا به تأمین کنندگان اعلام کرد که فعلا محموله دیگری ارسال نکنند.

مقامات کانادایی در حال حاضر در حال مذاکره با تأمین کنندگان و سایر کشورهایی هستند که به واکسن نیاز دارند و در حال برنامه ریزی برای اهداء دوزهای اضافی Pfizer و Moderna کانادا هستند.

کانادا قبلاً قول داده است که ۴۰ میلیون دوز خریداری شده خود را اهدا کند اما نمی‌تواند از AstraZeneca، Johnson & Johnson و اتحاد مشترک واکسن COVAX استفاده کند.

تا به امروز فقط ۸۲۰۰۰ دوز واکسن آکسفورد-آسترازنکا به طور مستقیم به ترینیداد و توباگو ارسال شده است.

اهدای واکسن به دلیل مسئولیت‌های قانونی و مسائل مربوط به انقضای دوز واکسن، بیش از آنچه ممکن است به نظر برسد دشوار است. اگر تاریخ انقضا کمتر از هشت هفته باشد، اکثر کشورها دوزها را نمی‌پذیرند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانند به موقع استفاده شوند.

قراردادهای واکسن با Pfizer و Moderna نیز به طور خاص نحوه واگذاری دوزهای اضافی را مشخص نکرده است، در حالی که قراردادهایی که کانادا با AstraZeneca و J&J امضا کرده است.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پس از اجلاس مجازی واکسن در مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز چهارشنبه از کشورهایی مانند کانادا خواست تا در واکسیناسیون بقیه کشورهای جهان کمک بیشتری کنند.

بایدن گفت که ایالات متحده کمک‌های خود را به بیش از یک میلیارد می‌رساند و گفت: «ما به سایر کشورهای با درآمد بالا نیاز داریم تا اهداء و تعهدات بلندپروازانه واکسن خود را انجام دهند.» وی گفت که هدف باید واکسیناسیون ۷۰ درصد از جمعیت جهان در مدت ۱۲ ماه باشد.

در حال حاضر، ۳۱ درصد از جمعیت جهان به طور کامل واکسینه شده‌اند، اما انتشار آن بسیار مبهم بوده است. کشورهای ثروتمند اکثریت قریب به اتفاق دوزهای موجود را افزایش دادند و کشورهای در حال توسعه را منتظر گذاشتند.

آفریقا تنها چهار درصد از مردم را به طور کامل واکسینه کرده است، در حالی که در اروپا ۵۱ درصد و در آمریکای شمالی ۴۵ درصد بود.

دست کم ۱۳ کشور بالای ۷۰ درصد واکسینه شده اند. کانادا، با ۶۹.۵ درصد از کل جمعیت واکسینه شده، نزدیک است.

نخست وزیر جاستین ترودو در بستر انتخابات لیبرال قول داد که کانادا «حداقل» ۲۰۰ میلیون دوز واکسن را از طریق COVAX تا پایان سال آینده اهدا خواهد کرد.

کانادا همچنین در حال آماده‌سازی واکسیناسیون کودکان بین ۵ تا ۱۱ سال است و انتظار می‌رود Pfizer به طور فوری درخواست مجوز برای آن گروه سنی را بدهد. این شرکت در اوایل این هفته گفت یک آزمایش بالینی نشان داد که واکسن بی‌خطر است و پاسخ آنتی بادی قوی در آن گروه سنی ایجاد کرد.

دوز مصرفی برای کودکان یک سوم اندازه بزرگسالان است و هنوز مشخص نیست که آیا کانادا به سادگی می‌تواند دوزهای کوچکتر از هر ویال واکسن تحویل داده شده را بگیرد.

سخنگوی این شرکت روز چهارشنبه گفت Pfizer در حال آماده‌سازی «ارائه متفاوتی برای استفاده در کودکان» است اما اگر این بدان معناست که هیچ یک از دوزهایی که کانادا قبلاً مصرف کرده است برای کودکان قابل استفاده نیست، تأیید نمی‌کند.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

یک شرکت مواد غذایی، مرغ های کاملا پخته و منجمد را به خاطر خطر آلودگی به باکتری لیستریا فراخوان کرد

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

به گزارش آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA)، شرکت Erie Meat Products Ltd، همه‌ی گوشت‌های سفید منجمد به طور کامل پخته شده” بدون مارک را به دلیل آلودگی احتمالی لیستریا مونوسیتوژنز، از بازار فراخوان می‌کند.

خرده فروشان، توزیع کنندگان، تولیدکنندگان و موسسات خدمات غذایی مانند هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه تریا‌ها، بیمارستان‌ها و خانه‌های سالمندان، نباید محصولات فراخوان شده را سرو، استفاده و یا به فروش برسانند. مرغ منجمد فراخوانده شده ممکن است به دلیل ماندگاری طولانی ممکن است در تصرف تاسیسات باشد.

این فراخوان بعد از بررسی نتایج آزمایش آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا آغاز شد. CFIA تحقیقات ایمنی مواد غذایی را انجام می‌دهد که ممکن است منجر به فراخوان محصولات شود. اگر سایر محصولات پرخطر فراخوان شوند، CFIA از طریق اخطارهای به روز شده در Food Recall Warnings به مردم اطلاع می‌دهد.

CFIA در حال بررسی است که صنعت در حال حذف محصول فراخوانده شده از بازار باشد.

این شرکت جزئیات توزیع را به شرح زیر گزارش کرد: آلبرتا، بریتیش کلمبیا، نیوفاندلند و لابرادور، انتاریو، احتمالاً ملی، جزیره پرنس ادوارد، کبک، ساسکاچوان.

هیچ بیماری مرتبط با مصرف این محصول گزارش نشده است.

غذای آلوده به لیستریا مونوسیتوژنز ممکن است ظاهر خراب و یا بوی فساد نداشته باشد، اما همچنان باعث عفونت‌های جدی و گاهی تهدید کننده زندگی می‌شود. افرادی که از محصول فراخوانی شده استفاده کرده و علائم عفونت لیستریا نشان داده اند، باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گیرند و پزشکان خود را در مورد قرار گرفتن در معرض لیستریا مطلع کنند.

همچنین، هر فردی که از محصولات فراخوان شده استفاده کرده است، باید در هفته‌های آینده علائم خود را تحت نظر داشته باشد، زیرا ممکن است تا ۷۰ روز پس از قرار گرفتن در معرض لیستریا، علائم لیستریوز ایجاد شود.

علائم عفونت لیستریا می‌تواند شامل استفراغ، تهوع، تب مداوم، دردهای عضلانی، سردرد شدید و سفتی گردن باشد. آزمایشات آزمایشگاهی خاصی برای تشخیص عفونت لیستریا وجود دارد، که می‌تواند آن را از سایر بیماری‌ها تفکیک کند.

زنان باردار، افراد مسن، کودکان خردسال و افرادی مانند بیماران مبتلا به سرطان که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، به ویژه در معرض بیماری‌های جدی، عفونت‌های تهدید کننده زندگی و سایر عوارض هستند. اگرچه زنان باردار مبتلا ممکن است فقط علائم خفیف و شبیه آنفولانزا را تجربه کنند، اما عفونت‌های آن‌ها می‌تواند منجر به زایمان زودرس، عفونت نوزاد تازه متولد شده یا حتی مرده‌زایی شود.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

لیست کامل نتایج انتخابات فدرال مترو ونکوور و Fraser Valley

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در حال حاضر نتایج در بیشتر حوزه های انتخاباتی در اطراف مترو ونکوور و Fraser Valley اعلام شده است.

در حالی که بسیاری از صاحب منصبان مجدداً انتخاب شدند، برخی تغییرات نیز وجود داشت. این شامل Cloverdale-Langley City می شود که در آن Tamara Jansen محافظه کار کنونی، از John Aldag لیبرال شکست خورد.

هنوز تعدادی از اعتراضات وجود دارد که نزدیک به فراخوانی هستند و Elections Canada می گوید، ممکن است چند روز طول بکشد تا شمارش آرای ویژه یا پست الکترونیکی به پایان برسد.

این آخرین لیست است:

Abbotsford:

Conservative: Ed Fast (Incumbent)

Liberal: Navreen Gill

NDP: Dharmasena Yakandawela

Green: Stephen Fowler

PPC: Kevin Sinclair

Burnaby North-Seymour:

Liberal: Terry Beech (Incumbent) 

Conservative: Kelsey Shein

NDP: Jim Hanson

Green: Peter Dolling

PPC: Brad Nickerson

Burnaby South:

NDP: Jagmeet Singh (Incumbent) 

Liberal: Brea Huang Sami

Conservative: Likky Lavji

Green: Maureen Curran

PPC: Marcella Williams

Independent: Martin Kendell

Cloverdale-Langley City: 

Conservative: Tamara Jansen (Incumbent)

Liberal: John Aldag 

NDP: Rajeesh Jayaprakash

PPC: Ian Kennedy

Coquitlam-Port Coquitlam:

Liberal: Ron McKinnon (Incumbent) 

Conservative: Katerina Anastasiadis

NDP: Laura Dupont

PPC: Kimberly Brundell

Delta:

Liberal: Carla Qualtrough (Incumbent) 

Conservative: Garry Shearer

NDP: Monika Dean

Green: Jeremy Smith

PPC: Paul Tarasenko

Independent: Hong Yan Pan

Fleetwood-Port Kells:

Liberal: Ken Hardie (Incumbent) 

Conservative: Dave Hayer

NDP: Raji Toor

Green: Perry DeNure

PPC: Amrit Birring

Independent: Murali Krishnan

Langley-Aldergrove:

Conservative: Tako Van Popta (Incumbent) 

Liberal: Kim Richter

NDP: Michael Chang

Green: Kaija Farstad

PPC: Rayna Boychuk

New Westminster-Burnaby:

NDP: Peter Julian (Incumbent) 

Liberal: Rozina Jaffer

Conservative: Paige Munro

Green: David Macdonald

PPC: Kevin Heide

North Vancouver:

Liberal: Jonathan Wilkinson (Incumbent) 

Conservative: Les Jickling

NDP: Tammy Bentz

Green: Archie Kaario

PPC: John Galloway

Pitt Meadows-Maple Ridge:

Conservative: Marc Dalton (Incumbent) 

Liberal: Ahmed Yousef

NDP: Phil Klapwyk

PPC: Juliuss Hoffmann

Independent: Steven William Ranta

Parti Rhinoceros Party: Peter Buddle

Port Moody-Coquitlam:

Conservative: Nelly Shin (Incumbent)

Liberal: Will Davis

NDP: Bonita Zarillo 

PPC: Desta McPherson

Marxist-Leninist Party of Canada: Roland Verrier

Richmond Centre:

Conservative: Alice Wong (Incumbent)

Liberal: Wilson Miao

NDP: Sandra Nixon

Green: Laura Gillanders

PPC: James Hinton

South Surrey-White Rock:

Conservative: Kerry-Lynne Findlay (Incumbent) 

Liberal: Gordie Hogg

NDP: June Liu

PPC: Gary Jensen

Steveston-Richmond East:

Conservative: Kenny Chiu (Incumbent)

Liberal: Parm Bains 

NDP: Jack Trovato

Green: Francoise Raunet

PPC: Jennifer Singh

Surrey Centre:

Liberal: Randeep Sarai (Incumbent) 

Conservative: Tina Bains

NDP: Sonia Andhi

Green: Felix Kongyuy

PPC: Joe Kennedy

Communist Party of Canada: Ryan Abbott

Christian Heritage Party: Kevin Pielak

Surrey-Newton:

Liberal: Sukh Dhaliwal (Incumbent) 

Conservative: Syed Mohsin

NDP: Avneet Johal

PPC: Pamela Singh

Independent: Parveer Hundal

Vancouver Centre:

Liberal: Hedy Fry (Incumbent) 

Conservative: Harry Cockell

NDP: Ben Ouellette

Green: Alaric Paivarinta

PPC: Taylor Singleton-Fookes

Vancouver East:

NDP: Jeremy Kwan (Incumbent) 

Liberal: Josh Vander Vies

Conservative: Mauro Francis

Green: Cheryl Matthew

PPC: Karin Litzcke

Libertarian Party of Canada: Gölök Buday

Communist Party of Canada: Natasha Hale

Vancouver Granville:

Liberal: Taleeb Noormohamed

Conservative: Kailin Che

NDP: Anjali Appadurai

Green: Imtiaz Popat

PPC: Damian Jewett

Vancouver Kingsway:

NDP: Don Davies (Incumbent) 

Liberal: Virginia Bremner

Conservative: Carson Binda

Green: Farrukh Chishtie

PPC: Jeremy MacKenzie

Communist Party of Canada: Kimball Cariou

Marxist-Leninist Party of Canada: Donna Petersen

Vancouver South:

Liberal: Harjit S. Sajjan (Incumbent) 

Conservative: Sukhbir Singh Gill

NDP: Sean McQuillan

PPC: Anthony Cook

Marxist-Leninist Party of Canada: Anne Jamieson

Vancouver Quadra:

Liberal: Joyce Murray (Incumbent) 

Conservative: Brad Armstrong

NDP: Naden Abenes

Green: Devyani Singh

PPC: Renate Siekmann

West Vancouver-Sunshine Coast-Sea to Sky Country:

Liberal: Patrick Weiler (Incumbent) 

Conservative: John Weston

NDP: Avi Lewis

Green: Mike Simpson

PPC: Doug Bebb

Independent: Terry Grimwood

Independent: Chris MacGregor

Parti Rhinoceros Party: Gordon Jeffrey

.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!