اخبار کانادا

احتمال مخلوط شدن دوزهای ۱ و ۲ واکسن به علت کمبود آسترازنکا در انتاریو

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

با توجه به نامشخص بودن تأمین واکسن‌های تأییدشده برای استفاده در کانادا، انتاریو احتمالاً دوزهای واکسن کرونا را مخلوط خواهد کرد.

وزیر بهداشت کریستین الیوت می‌گوید احتمال دارد که دریافت کنندگان واکسن استرازنکا برای دوز دوم خود واکسن دیگری دریافت کنند.

کبک همچنین گفته است که قصد دارد واکسن‌ها را به دلیل کمبود تأمین مخلوط کرده و واکسن فایزر را جایگزین واکسن‌های مدرنا کند تا به سرعت واکسن‌های تقویت کننده‌ای را به ساکنان ارائه دهد.

مشخص نیست که چه وقت واکسن‌های بیشتری ازاسترازنکا می‌رسد اما انتاریو در هفته‌های آینده انتظار میلیون‌ها واکسن فایزر را دارد.

سامانتا یامین، زیست‌شناس و ارتباط دهنده علوم می‌گوید برخی از کانادایی‌هایی که قبلاً واکسن آکسفورد-آسترا زنکا را دریافت کرده‌اند ممکن است از اینکه بدانند برای سری دوم انتخاب متفاوتی دارند، خیالشان راحت باشد.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!