اخبار کانادا

تعلیق توزیع اولین محموله ۳۰۰,۰۰۰ دوز واکسن جانسون و جانسون در کانادا

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

توزیع واکسن جانسون و جانسون در کانادا به دلیل وجود برخی مشکلات در مراحل استریلیزه کردن، تا زمان تأیید وزارت بهداشت کانادا به حالت تعلیق درآمد.  

سازمان غذا و دارو آمریکا، اخیراً خبر از آلودگی در استریلیزاسیون وعدم پیروی از پروتکل‌ها در مرکز Biosolutions Emergent در بالتیمور داده است.  

بنابراین این سازمان دستور داده است که توزیع این واکسن تا زمانی که مشکلات آن حل شده و خطاهای تولید ۱۵ میلیون دوز قبلی واکسن برطرف شود، متوقف شود.  

وزارت بهداشت کانادا پیش از این ۱.۵ میلیون دوز واکسن Astrazka از این مرکز دریافت کرده بود و از هیچ مشکلی در رابطه با واکسن جانسون و جانسون اطلاع نداشت.  

این وزارتخانه روز جمعه اعلام کرد که واکسن جانسون و جانسون مانند سایر واکسن‌های وارد شده به کانادا، تنها پس از تأیید وزارت بهداشت، توزیع و به مردم تزریق می‌شود.  

براساس این گزارش، واکسن جانسون و جانسون تاکنون در کانادا استفاده نشده است و کمیته مشاوره ایمنی ملی هنوز رهنمودهای لازم را صادر نکرده است. 

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!