اخبار کانادا

عده‌ای از کانادایی ‌ها برای واکسیناسیون از مرز عبور می‌کنند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

سیستم واکسیناسیون کانادایی‌ها به گونه‌ای است که برخی از افراد برای واکسیناسیون سریع‌تر به ایالات متحده می‌روند، اما این دردی از درد آن‌ها نمی‌کاهد.

زمانی که آماندا هندرسون-جونز یک ایمیل از دانشگاه خود مبنی بر احتمال واکسیناسیون در دیترویت دریافت کرد، متوجه شد که پذیرفتن این پیشنهاد یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای اطمینان از بازگشت مجدد او به کلاسهای دانشگاه در ماه سپتامبر است.

وی گفت: «ما این گونه برداشت میکنیم که ایمن‌ترین راه در حال حاضر برای بازگشت به دانشگاه واکسیناسیون است.»

هندرسون جونز ویزای دانشجویی خود را پس از اعلام برنامه واکسیناسیون دانشگاه برای دانشجویان کانادایی تمدید کرد و او و یکی از دوستان با اتومبیل شخصی‌اش برای واکسیناسیون در کلینیک دانشگاه به دانشگاه دیترویت سفر کردند.

بازگشت به خانه ویندزور دردسرسازتر بود.

هندرسون جونز و دوستش آگاه بودند که آزمایش کرونا برای عبور از مرز واجب است. علاوه بر این، آن‌ها دوباره در مرز آزمایش شدند. با این حال، آن‌ها به مدت دو هفته در قرنطینه قرار گرفتند و دوباره آزمایش کرونا را انجام دادند.

وی اولین سری واکسن خود را در ۱۳ آوریل گرفت و دوز دوم را در اوایل ماه مه دریافت خواهد کرد.

آن‌ها تا واکسیناسیون کامل چهارهفته قرنطینه خواهند شد

وی با اشاره به اینکه برای کسانی که می‌توانند در کشور باشند دریافت واکسن مشکل کمتری خواهد داشت، افزود: اولویت اصلی وی بازگشت به دانشگاه است.

اما هندرسون جونز تنها کانادایی نیست که برای واکسن کرونا به امریکا سفر کرده است. بسیاری از کانادایی‌ها قبل از واجد شرایط بودن برای واکسیناسیون در کانادا به دلایل مشابه به امریکا می‌روند.

در برخی از ایالت‌های آمریکا، واکسن به اجازه اقامت نیاز ندارد. به عنوان مثال آلاسکا واکسیناسیون گردشگران را در ماه ژوئن در فرودگاه‌های بزرگ آغاز خواهد کرد.

با این حال، بعضی از مقامات بهداشتی کانادا می‌گویند رفتن به امریکا برای واکسن زدن، مسافر را در معرض خطر کرونا قرار می‌دهد.

سازمان بهداشت عمومی کانادا گفت: تا اطلاع ثانوی کانادایی‌ها باید از سفرهای غیرضروری به خارج از کانادا اجتناب کنند.

تمام کسانی که از بیرون از کشور وارد کانادا می‌شوند باید فارغ از واکسیناسیون، از نظر کرونا آزمایش شوند و ۱۴ روز قرنطینه اجباری خواهند داشت.

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!