اخبار کانادا

دانشجویان بین المللی وارد انتاریو نشوند؛ تقاضای داگ فورد از ترودو

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

نخست وزیر جاستین ترودو گفت اوتاوا به یک درخواست غافلگیرانه نخست وزیر انتاریو داگ فورد برای تعلیق ورود دانشجویان بین المللی به این استان رسیدگی خواهد کرد.

ترودو گفت هیچ استان دیگری این درخواست را نداشته است و بنابراین اوتاوا با فورد همکاری خواهد کرد تا درخواست را رسمی کند و ببیند چگونه می توان آن را تأیید کند.

و به نظر می رسد ترودو درخواست دیگر فورد مبنی بر اعمال دستور قرنطینه هتل اجباری سه روزه را برای افرادی که از چهار نقطه مرزی وارد انتاریو می شوند ، رد می کند.

ترودو گفت ، “برای یادآوری در مرزهای زمینی: هر کسی که به مرزهای زمینی ایالات متحده بیاید ، قبلاً در 3 روز گذشته در ایالات متحده آزمایش شده است. سپس ، آنها باید دوباره آزمایش شوند. و همه باید به مدت دو هفته قرنطینه کنند و در روز هشتم آزمایش دیگری انجام دهند. ما عواقب بسیار سختی را برای هر کسی که این قوانین را نقض کند اعمال می کنیم.”

قبل از کنفرانس های خبری صبحگاهی جداگانه که فقط یک بار در اوایل هفته گذشته در انظار عمومی بوده است ، دولت انتاریو نامه ای را منتشر کرد که از لیبرال های فدرال خواسته بود شرایط سختگیرانه تری را در مرزهای زمینی اعمال کنند.

به گفته ترودو ، در این نامه به طور مشخص به هیچ درخواستی از دانشجویان بین المللی اشاره نشده است ، كه ترودو گفت ، پنجشنبه شب در یك تماس تلفنی از راه دور فدرال استانی این موضوع مطرح شد.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!