اخبار کانادا

شیطنت سگ‌های آبی، باعث قطعی ۳۶ ساعته‌ی اینترنت در یکی از شهرهای کانادا شد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در یکی از شهرهای غربی کانادا، یک گروه از سگ‌های آبی کابل‌های فیبر نوری را جویده و از آن‌ها برای ساختن سد استفاده کردند، این کار باعث قطع شدن خدمات اینترنت در این شهر برای ۳۶ ساعت شد.

این اختلال بسیار خاص و نادر در تامبلر ریج در بریتیش کلمبیا رخ داد که باعث قطعی اینترنت، تلویزیون‌های کابلی و خدمات تلفن همراه کاربران شد. نیمی از جمعیت ۲ هزار نفری شهر با این اختلالات مواجه شدند.

شرکت مخابراتی Telus سریعا به بررسی موضوع پرداخت و متوجه شد این خسارت به دلیل فعالیت سگ‌های آبی روی داده است. متخصصان بلافاصله در محل حضور پیدا کردند اما به دلیل یخ زدگی زمین بالای کابل، تعمیر با چالش بیشتری روبرو شد.

این کابل‌ها در عمق یک متری زمین و درون یک لوله‌ی محافظ به ضخامت ۱۲ سانتی متر قرار دارند، اما سگ‌های آبی موفق به جویدن این مجموعه شده بودند.

سگ آبی حیوان ملی کانادا است که مهارت زیادی در ساخت سد برای محیط زندگی خود دارند و با دندان‌های بسیار محکم خود می‌توانند محصولات کشاورزی و درختان نیز خسارت وارد کنند.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!