اخبار کانادا

تمدید کمک‌های دولت فدرال کانادا برای ۱۲ هفته

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

دولت فدرال اعلام کرد، کمک‌های مالی خود به واجدین شرایط را برای ۱۲ هفته‌ی دیگر تمدید می‌کند.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا گفت، اتاوا همچنین مزایای مراقبت از بازیابی کانادا CRCB را نیز تا پایان ماه مارس پرداخت خواهد کرد.

قبلا اعلام شده بود CRB و CRCB به مدت ۲۶ هفته پرداخت می‌شود که با تصمیم جدید برای ۳۸ هفته پرداخت خواهد شد. به این ترتیب کمک‌های جدید دولت تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ادامه خواهند داشت.

همچنین CRSB یا مزایای بازیابی بیماران کاناد، ا از دو هفته به چهار هفته و دوره بیمه‌ی بیکاری از ۲۶ هفته به ۵۰ هفته افزایش خواهد یافت.

به گفته‌ی کارلا کوالترو، وزیر اشتغال کانادا، این میزان افزایش کمک هزینه‌ها در حدود ۱۲.۱ میلیارد دلار، مزایای دوران بهبود ۶.۷ میلیارد دلار و بیمه‌های بیکاری جدید ۵.۴ میلیارد دلار برای دولت هزینه ایجاد کرده است.

وی همچنین گفت، استان‌ها نقشی اساسی در حمایت از کارگران دارند و در حالی که امکان بروز موج دوم بیماری در کشور وجود دارد، باید نقش پر رنگ‌تری در حمایت از کارگران داشته باشند.

حسن یوسف رئیس CLC اتحادیه کارگران کانادا نیز می‌گوید، زنگ خطر تاریخ انقضای کمک‌های مالی به صدا در آمده است، این تصمیم دولت فدرال خبر خوبی برای کانادایی‌هایی است که هنوز نتوانسته‌اند شغلی پیدا کنند.

CRB دولت فدرال به کسانی که شغل خود را به دلیل شیوع کرونا از دست داده اند، هر دو هفته ۱۰۰۰ دلار پرداخت می‌کند.

CRCB کمک مالی دیگری از سوی دولت فدرال است که هفته‌ای ۵۰۰ دلار به کسانی پرداخت می‌کند، که از اعضای سالمند یا کودک زیر ۱۲ سال خانواده‌ی خود مراقبت می‌کنند، و نمی‌توانند ۵۰ درصد از ساعات کاری برنامه ریزی شده‌ی خود را کار کنند.

CRSB نیز کمک مالی کانادا به میزان هفته‌ای ۵۰۰ دلار است که به کسانی پرداخت می‌شود که به دلیل ابتلا به بیماری نمی‌توانند ۵۰ درصد از ساعات کاری برنامه ریزی شده‌ی خود را کار کنند.

از تاریخ ۱۴ فوریه تاکنون

۱۷۱۵۰۹۰ نفر کمک CRB

۳۳۳۷۶۰ نفر کمک CRCB

۳۹۲۲۸۰ نفر کمک CRSB را دریافت کرده اند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!