فرهنگ و هنر

midi bob محبوب‌ترین مدل موی سال ۲۰۲۱

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

مدل موی bob در سال ۲۰۲۰ دوباره محبوبیت پیدا کرد، این مدل مویی بود که در سال ۲۰۱۹ پیش بینی شد امسال بسیار پرطرفدار باشد.

گرچه ممکن است ما امسال آنچنان که دوست داشتیم به سالن‌های آرایش نرفتیم، اما این مدل هنوز هم یک سبک کلاسیک و شیک باقی مانده است، که هرگز از مد نمی‌افتد.

شاید به دلیل سالی که گذرانده ایم، این روشی جدید از مدل مویی باشد که اولین بار تقریباً یک قرن پیش با flapper‌های Roaring Twenties ظاهر شد.

بهترین مدل داشتن یک bob مدرن، مدل تقریبا بلند است، به قدری کوتاه است که می‌تواند صورت را قاب کند و چند ظاهر متفاوت ایجاد کند، اما به اندازه‌ی کافی بلند است که می‌توانید آن را به صورت یک دم اسبی کوچک و یا با یک گیره جمع کنید.

آنچه در مورد مدل موی midi bob امسال متفاوت بود، عناصر طراحی شده شامل بافت، waves و beachy hair است، این قابلیت تنوع این مدل bob است که مورد توجه قرار می‌گیرد. این نوعی آزادی است که با نسخه کوتاه‌تر یا بلندتر آن به دست نمی‌آورید.

ویژگی مثبت دیگر midi bob این است که شما می‌توانید آن را در هر سنی انتخاب کنید، از ۲۰ سالگی مانند Saoirse Ronan تا ۵۰ سالگی مانند جنیفر لوپز، این midi bob واقعا یک مدل موی بدون سن است.

و هم برای موهای نازک و هم ضخیم کار می‌کند، Jenna Dewan موهای زیادی دارد اما بلندی آن به همان اندازه مناسب Margot Robbie است که موهای سبک‌تری دارد.

با توجه به همه موارد، از جمله این واقعیت که یک مدل midi bob و نگهداری از موها باعث می‌شود موخوره و آسیب به حداقل برسد، midi همان نوع کامل است.

به عنوان کسی که هر سه نوع مدل bob از کوتاه تا بلند را داشته است، بهترین شکل آن مدل متوسط است که می‌توانید آن را حالت دهید یا نادیده بگیرید و اجازه دهید کار خودش را انجام دهد، که هیچکدام از آن‌ها را نمی‌توانید در مورد دو مدل دیگر بگویید.

بنابراین، اگر شما در حال برنامه ریزی برای اصلاح مدل موهای فعلی خود هستید، باید midi bob مورد توجه جدی قرار گیرد، این کار شیک دقیقاً همان چیزی است که ما برای سال جدید می‌خواهیم.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!