اخبار جهان

نقاشی ۷ سانتی‌متری داوینچی ۱۲ میلیون پوند در دست مالکان خصوصی

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

انتظار میرود می‌شود طرح «سر خرس» لئوناردو داوینچی به قیمت ۱۲ میلیون درحراج کریستیز به فروش برسد.

به گزارش گاردین، نقاشی لئوناردو داوینچی، نقاش، مجسمه ساز و دانشمند قرن ۱۵ و ۱۶ در ماه جولای به فروش می‌رسد. این نقاشی با عنوان Head of a Bear پیش از حراج در نیویورک و هنگ کنگ به نمایش در خواهد آمد و انتظار می‌رود بین ۸ تا ۱۲ میلیون پوند ارزش‌گذاری شود.

بن هال، استاد نقاشی، این نقاشی را یکی از مهمترین نقاشیهای دوره رنسانس می‌داند که هنوز در دست صاحبان خصوصی است. وی می‌گوید: این اثر از قرن‌ها پیش در دست مجموعه داران آثار اساتید بزرگ بوده است و صاحب فعلی آن از سال ۲۰۰۸ صاحب این تابلو بوده است.

وی ادامه می‌دهد: این نقاشی در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته و در موزه‌های بزرگ به نمایش گذاشته شده است و کریستیز افتخار دارد که این اثر داوینچی را در این فصل به بازار عرضه کند.

سر خرس که ابعاد آن ۷ سانتی متر در ۷ سانتی متر است، با استفاده از روش سیلورپوینت روی رنگ بژ کشیده شده است. این نقاشی قبلاً در نمایشگاه‌های دیگری از جمله در گالری ملی لندن در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به عنوان بخشی از نمایشگاه آثار لئوناردو داوینچی به نمایش گذاشته شده است. قبل از حراج دوباره در لندن به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!