اخبار

آخرین اخبار انتخابات استانی از رای دهندگان نورث شور

Published

on

ایرانیان_کانادا
Spread the love

تعداد رای دهندگان محلی که آرا آنها از طریق پست فرستاده شده اند ، تا قبل از انتخابات مشخص نخواهد شد. 

بیش از 22 درصد از رأی دهندگان واجد شرایط نورث شور قبلاً در انتخابات استانی رأی داده اند و این تعداد احتمالاً پس از شمارش آرا پستی به طور قابل توجهی بیشتر خواهد بود.  

گزارش انتخابات استانی بی سی در روز پنجشنبه نشان می دهد 38408 نفر در چهار منطقه ی نورث شور در هفت روز نظرسنجی های قبلی رای داده اند. 

بیشترین درصد آرا  در انتخابات قبلی در وست ونکوور-سی تو اسکای بود که در آن 24 درصد رای دهندگان در رای گیری شرکت کردند. مشارکت در آرا  قبلی در سه انتخابات دیگر از 20 تا 23 درصد بود.  

در سراسر استان ، تقریباً 20 درصد از 3.5 میلیون رای دهنده ثبت نام شده در استان بریتیش کلمبیا در  رای گیری  شرکت کردندرأی گیری قبلی (advanced)  شامل رأی گیری های پستی نبوده است. 

در نورث شور ، بیش از 40،000 بسته رای از طریق پست برای رای دهندگان در چهار منطقه ی نورث و وست ونکوورکمی کمتر از 24 درصد از رای دهندگان ثبت شده ، صادر شد. 

 برخی از افراد بسته های رأی خود را به موقع دریافت نکردند تا برگه رأی خود را داشته باشند. 

 رأی دهندگانی که بسته نامه خود را ارسال نکرده اند، اکنون باید تصمیم بگیرند که آن را شخصاً در مکان های تعیین شده به صندوق بیندازند ، یا می توانند نظر خود را تغییر دهند و تصمیم بگیرند که شخصاً در روز انتخابات رأی دهند. 

مکان های تعیین شده برای رای دادن شامل دفاتر انتخاباتی منطقه ، مکان های مخصوص رای گیری در ساعات رأی گیری و برخی از مکان های Service BC  است.  

Elections BC باید بسته های کامل رای گیری از طریق پست را تا ساعت 8 عصر روز شنبه 24 اکتبر به وقت Pacific دریافت کند. 

تعداد آرا زیاد پستی پیش بینی شده به این معنی است که ممکن است نتیجه انتخابات واقعاً در شب انتخابات مشخص نشود – بسته به اینکه چه تعداد از آنها که رأی پستی را درخواست کرده اند ، از این طریق رأی دهند. 

 در حالی که آرا  اخذ شده در روز انتخابات و نظرسنجی های قبلی از افرادی که در منطقه خود رأی داده اند در شب انتخابات محاسبه می شود ، آرای غیابی – از جمله رأی های پستیحداقل تا 13 روز پس از انتخابات شمرده نمی شوند. 

قبل از شمارش آرا ،همه ی آرای غیابی و پستی باید به صورت دستی تأیید شوند، روندی که ممکن است بیش از دو هفته طول بکشد 

اندرو واتسون ، سخنگوی بریتیش کلمبیا ، امیدوار است اعدادی را منتشر کند که چند روز پس از انتخابات، تعداد افرادی که از طریق پست رای دادند را در هر منطقه نشان می دهد. 

.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!