اخبار

زنی متهم به کلاهبرداری 3 میلیون دلاری از ساکنان ریچموند و ونکوور

Published

on

Spread the love

زنی متهم شده است که مبلغ 3 میلیون دلار از مردم ریچموند و ونکوور کلاهبرداری کرده و سپس پول آن را در قمارخانه ها و برای وکیل مهاجرت خرج کرده تا از دیپورت وی از کانادا جلوگیری کند. 

 این ادعاها توسط کمیسیون British Columbia Securities Commission (BCSC) مطرح شده است ، که ادعا می کند می یون ژانگ ، بین سالهای 2014 تا 2016 ، دو تن از ساکنان ونکوور و یک نفر از ساکنان ریچموند را متقاعد کرده است که پول خود را به او قرض دهند یا در تجارت خود سرمایه گذاری کنند. 

او ادعا کرد که به دو نفر از آنها گفته است که سرمایه گذاری آنها برای کمک به دانشجویان چینی در گرفتن ویزا در کانادا استفاده می شود. 

ژانگ ظاهراً به سومین سرمایه گذار گفته است كه این وجوه برای مبادله ارز با دلار كانادا استفاده می شود كه توسط دانشجویان چینی و گردشگرانی كه از كانادا بازدید می كنند ، استفاده می شود. 

او ادعا كرد كه سرمايه گذاران بدون هيچ ريسكي بازدهي بين شش تا 10 درصد را بدست خواهند آورد. 

BCSC ادعا می کند که او این پول را برای چیزهای دیگری خرج کرده است ، از جمله: 

  • پرداخت بازده به سرمایه گذاران در کانادا و چین
  • بازپرداخت وام شخصی به یک آژانس املاک کلگری
  • خریدهای خرده فروشی
  • صورتحساب های آب و برق
  • پرداخت یک وکیل مهاجرت برای اختلاف در مورد حکم برکناری وی توسط اداره مهاجرت کانادا
  • برداشت پول نقد ، و
  • قمار در کازینوها.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver #تحصیل_در_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!