اخبار

منطقه ی نورث ونکوور ممنوعیت نگهداری کبوتر را لغو کرد

Published

on

اخبار_کانادا
Spread the love

پس از رأی دوشنبه شب شورا برای لغو ممنوعیت 11 ماهه ، منطقه ی نورث ونکوور به ساکنان اجازه می دهد کبوتر داشته باشند.  

مشاور Jim Hanson، که از آیین نامه اصلی منع پرندگان حمایت می کرد گفت، این روند ممکن است هنگامی که شورا سال گذشته موضوع کبوتر را تغییر داد، شکسته شود. 

شورا آیین نامه اصلی منع نگهداری پرندگان را در 4 نوامبر 2019 تصویب کرد. Lisa Muri كه این طرح را مطرح كرده است گفت، یك قانون ده ساله كه اجازه نگهداری کبوتر را نمی داد قدیمی شده، و برای انعكاس واقعیت شهری امروز نظر شهرداری باید تغییر كند. 

این موضوع منجر به چندین پرونده ی قضایی، تحقیقات مستقل و سوالاتی درباره ی تضاد منافع و استفاده از آن در سیاست های شهرداری شده بود. Kulwant Dulay همسایه ی کبوترخانه ی Forbes گفت، اگر شورا رای گیری برای جایگزینی آیین نامه را صادر کند، پرونده ی شخصی خود علیه این منطقه را لغو می کند. 

وی درباره تصمیم لغو این ممنوعیت گفت: این فقط برای من مفید نیست، بلکه برای همه کسانی که در نورث ونکوور کبوتر دارند، مفید است. 

من برای همه می جنگم. همه عاشق پرنده، گربه، سگ و غیره هستند. این فقط برای خودم نیست، من برای همه خواهم جنگید. 

وی افزود، با همه ی همسایگان خود مهربان باشید. 

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver #تحصیل_در_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!