اخبار

سه پرواز دیگر در ونکوور، به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا نشانه گذاری شده اند

Published

on

Spread the love

دولت کانادا سه پرواز دیگر را که در فرودگاه بین المللی ونکوور به زمین نشسته اند، به لیست مسیرهایی که باعث شیوع ویروس کرونا می شوند، افزود. 

این بدان معناست که اخیراً شخصی که در هواپیما بوده پس از فرود در  YVR، تستش از نظر ویروس کرونا مثبت شده است.  

آخرین پرواز تحت تأثیر این ویروس، پرواز هواپیمایی Air Canada’s AC241 از ادمونتون به ونکوور در تاریخ 14 اکتبر بود. مسافر بیمار جایی بین ردیف 23 و 29 نشسته بوده است. 

دولت همچنین در تاریخ 12 اکتبر، پرواز Flair’s F8513 ، از Saskatoon به ونکوور را نشانه گذاری کرد. فرد آلوده در میان ردیف 16 و 22 نشسته بود. 

سومین پرواز نیز در تاریخ 12 اکتبر، KLM Royal Dutch’s KL 681 از آمستردام به ونکوور بود. مسافری که از نظر ویروس کرونا مثبت شده است، در قسمت فرست کلاس جایی بین ردیف 1 و 5 نشسته بوده است. 

هرکسی که در پروازهای ذکر شده حضور داشته است، باید علائم خود را برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا تحت نظر قرار بدهد. 

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver #تحصیل_در_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!