اخبار

رستوران های کانادا برای فصل زمستان با چالش جدیدی روبرو هستند

Published

on

salam vancouver
Spread the love

پاندمی کرونا ادامه دارد و قوانین سخت گیرانه ی دولت برای حفظ فاصله ی فیزیکی به جدیت پیگیری می شود.   

با سرد شدن هوا رستوران ها قادر نخواهند بود از فضاهای باز برای خدمات دهی به مشتریان استفاده کنند و این مساله باعث ضرر زیاد برای آنها خواهد شد، که این باعث نگرانی صاحبان رستوران ها شده است. 

در تابستانی که گذشت رستوران ها بیشتر از سال های گذشته از فضاهای باز استفاده کردند. و به دلیل اجرای دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله ی فیزیکی دو متری، آنها بخش زیادی از فضای پذیرایی خود و در نتیجه مشتریان خود را از دست دادند. 

با شروع تابستان رستوران داران خود را با مقررات وضع شده برای مقابله با شیوع کرونا وفق داده و خدمات دهی در فضای باز را آغاز کردند. به این ترتیب خیال مشتری ها کمی راحت تر شد. اما با شروع پاییز ترس ورشکستگی به ذهن رستوران داران رسوخ کرده است. برخی از آنها در نظر دارند با استفاده از پتو و وسایل گرمایشی در فصل سرما نیز از فضای باز استفاده کنند. 

متیو سِنِکال جانکِر، صاحب رستوران بِرذز اند بیتز در ونکوور، در فصل تابستان با تبدیل چهار پارکینگ به فضای غذاخوری توانست رستوران خود را باز نگه دارد. وی می گوید اما اکنون نگران پاییز است در تابستان سه روز باران بارید و ما چیزی را که در زمستان در انتظارمان است به چشم دیدیم میزان فروش ما 42 درصد نسبت به هفته ی قبل از آن کاهش یافت 

خرید وسایل گرمایشی مخصوص فضای باز نیز هزینه بر بوده و نیاز به سرمایه گذاری دارد در صورتی که هم اکنون نیز رستوران داران با مشکلات مالی عدیده مواجه هستند و پول بیشتری برای سرمایه گذاری در اختیار ندارند.  

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!