Connect with us

کار در کانادا

Lyft ، اپلیکیشنی «مشابه اسنپ و اوبر» برای درخواست تاکسی در ونکوور

Published

on


Lyft در تلاش برای کمک به رانندگان آینده، که بتوانند گواهینامه ی سطح 4 خود را اخذ کنند و یک فرصت کسب درآمد قابل انعطاف برای خود ایجاد کنند، همکاری جدید خود با مدرسه ی رانندگی Valley را اعلام کرد. این مشارکت ناشی از تعهد مداوم Lyft به جامعه ی محلی، از جمله رانندگان و مسافران آینده است.


طبق مقررات استانی، رانندگان باید گواهینامه ی سطح 4 را بدست آورند، که برای اخذ آن رانندگان باید دو تست را انجام دهند. یک آزمون تئوری و یک تست جاده ای. این آزمون ها می تواند یک فرایند طولانی، گران و چالش برانگیز را برای رانندگان ایجاد باشد، به همین دلیل Lyft امیدوار است، که بتواند به آنها کمک کند. بریتیش کلمبیایی های ممکن است از این موضوع تعجب کنند، زیرا بسیاری از سوالات آزمون گواهینامه ی سطح 4، بر روی رانندگی کامیون های تجاری و اتوبوس ها متمرکز است، بنابراین اکثر رانندگان معمولی بدون تمرین، آماده ی گذراندن این آزمون نخواهند بود.
جلسات آموزش رایگان به رانندگان کمک می کند، تا در مورد یک روز از زندگی رانندگان Lyft ، اطلاعات بیشتری را کسب کنند، الزامات مربوط به گواهینامه ی سطح 4 و نکاتی درباره ی نحوه ی آمادگی برای آزمون تئوری و آزمون های جاده ای نیز ارائه خواهد شد.
جلسات هفته ای دو بار در سه مکان در ونکوور، Surrey و Langley ، از 30 سپتامبر برگزار می شوند. جای خالی محدود است و فقط در اختیار دارندگان گواهینامه ی سطح 5 ، قرار می گیرد. علاقه مندان می توانند در https://lft.to/class4 ثبت نام کنند.
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به وب سایت زیر مراجعه فرمایید.

www.lyft.com/van500


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!