سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

برخی از جاذبه های گردشگری کانادا

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

بسیاری از جاذبه‌های گردشگری کشور کانادا انقدر معروف هستند، که مردم دنیا کانادا با آن‌ها می‌شناسند. در این مقاله شما را با معروف‌ترین و جالب توجه‌ترین مکان‌های دیدنی کانادا آشنا می‌کنیم.

پارک ملی بنف

یکی از ۵ پارک ملی در منطقه کوهستان‌های راکی که هر سال میلیون‌ها گردشگر را برای چادر زدن، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، اسکی، ماهیگیری و یا گذراندن یک روز در طبیعت، به سوی خود جلب می‌کند.

دریاچه‌ی لوئیس و شهر بنف نیز داخل پارک ملی بنف قرار گرفته اند، که گردشگران می‌توانند از تعداد زیادی رستوران، فروشگاه و هتل در این شهر استفاده کنند.

آبشار نیاگارا

احتمالا یکی از مشهورترین جاذبه‌های کانادا آبشار نیاگارا است، که در هر دقیقه بیش از ۱۶۸ هزار متر مربع آب از آن پایین می‌ریزد.

آبشار نیاگارا در واقع از ۳ آبشار مختلف به نام‌های آبشار نقاب عروس، آبشار امریکایی و آبشار نعل اسبی تشکیل شده، که یکی از قدرتمند‌ترین آبشار‌های آمریکای شمالی هستند.

سالانه یک میلیون توریست از این آبشار بازدید می‌کنند.

برج سی ان

مشهورترین جاذبه‌ی کانادا بعد از آبشار نیاگارا، برج سی ان شهر تورنتو است. این برج با ارتفاع ۵۵۳ متر یکی از بلندترین سازه‌های جهان محسوب می‌شود.

گردشگران برای دیدن یک منظره‌ی بی‌نظیر از شهر تورنتو به بالای این برج می‌روند و می‌توانند در رستوران گردان بالای این برج نیز از یک شام فوق العاده با منظره‌ای عالی لذت ببرند.

Photo of Toronto Cityscape at Night

تپه پارلمان

مجموعه‌ای از ساختمان‌های سبک گوتیک در شهر اتاوا، تپه‌ی پارلمان را تشکیل داده اند. این ساختمان‌ها خانه‌ی پارلمان کانادا هستند. در تمام طول سال تورهای رایگان بازدید از این مکان ارائه می‌شود که شما می‌توانید داخل مجموعه را تماشا کنید. جشن ملی روز کانادا نیز بر روی این تپه برگزار می‌شود.

Ottawa, Parliament, Canada, Government, Hill, Ontario

مونترال قدیمی

به بخشی از مرکز شهر مونترال که به شکل و شمایل گذشته حفظ شده، مونترال قدیمی گفته می‌شود. قدیمی‌ترین ساختمان این شهر در سال ۱۶۰۰ میلادی ساخته شده است.

در این محله‌ی جذاب، تعداد زیادی هتل، رستوران، فروشگاه و فضاهای تجاری وجود دارد. البته هنوز هم افراد زیادی در این محله ساکن هستند، و به همین دلیل این قسمت از شهر حال و هوایی گرم و صمیمی دارد.

High-rise Buildings

شهر کبک

مرکز استان کبک حال و هوایی تاریخی و اروپایی دارد. شهر قدیمی کبک تنها شهر دیوارکشی شده در آمریکای شمالی است و به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. بازدید از کبک تجربه‌ای خاص و به یاد ماندنی است.

Frontenac, Québec, Castle, Canada, Quebec, Old Quebec

پارک ملی اقیانوس آرام

این پارک ملی که در جزیره‌ی ونکوور واقع شده، از سویی با کوهستان‌های بلند محصور شده و از سوی دیگر رو به اقیانوس بی‌انتهای آرام دارد.

بسیاری از مشهورترین مسیرهای پیاده روی کانادا در این پارک ملی قرار دارد. سواحل شنی طولانی، جنگل‌های بارانی و حال و هوای آرامش بخش از دیگر جاذبه‌های این پارک ملی هستند.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!