سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

برای نمایش خیره کننده Canyon Lights در نورث ونکوور، یک ماه صبر کنید

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

هالووین تمام شد، به این معنی که شروع کردن به گوش دادن آهنگ های Michael Bublé و Mariah Carey’s Christmas رسماً قابل قبول است.  

چه با این گفته موافق باشید و چه نباشید، عالی ترین زمان سال رسیده است، اما شما باید یک ماه دیگر صبر کنید تا یکی از جاذبه های تفریحی مورد علاقه ی ونکوور دوباره باز شود. 

در میان اخبار مبنی بر اینکه امسال چندین جشن سالانه در شهر از جمله Santa Claus Parade، Coquitlam’s Lights  در  Lafarge به دلیل همه گیری COVID-19 برگزار نخواهد شد، Capilano Suspension Bridge Park به تازگی اعلام کرده است، نمایش تعطیلات Canyon Lights خود را قرار است برای پانزدهمین سال در اول دسامبر برگزار کند. 

Canyon Lights که به عنوان یکی از دیدنی ترین نمایش های تعطیلات در جهان شناخته می شود، جاذبه ی نورث ونکوور را، با هزاران چراغ چشمک زن که پل معلق برجسته و جنگل های بارانی اطراف را روشن می کند، یک درجه بالاتر می برد. 

Cliffwalk محبوب به یک تونل سبکArc de Luminaتبدیل خواهد شد، در حالی که این پارک بار دیگر به خانه ی هشت درخت بلند کریسمس روی کره زمین تبدیل خواهد شد. بازدیدکنندگان می توانند هنگام گردش در Treetops Adventure که مجموعه ای از پل های معلق هستند، منظره ی خیره کننده ی درختان همیشه سبز برجسته را از 110 فوت بالاتر بازدید کنند. خانواده ها همچنین می توانند در دیدار خود در برنامه ی Snowy Owl Prowl شرکت کنند. 

اگرچه Canyon Lights برای بسیاری از خانواده های ونکوور به یک سنت تعطیلات سالانه تبدیل شده است، اما عملکرد امسال کمی متفاوت خواهد بود. 

بلیط ها و کارت های پرداخت سالانه فقط برای پیش خرید به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود و فقط برای یک تاریخ و زمان مشخص معتبر خواهند بود، تا تلاشی برای محدود کردن تماس و کاهش ظرفیت باشد. دارندگان بلیط های فعلی نیز باید قبل از مراجعه وقت خود را به صورت آنلاین رزرو کنند. استفاده از ماسک یا پوشش صورت در داخل پارک مورد نیاز است. 

برخی از نکات هنگام شروع برنامه ریزی سفر: کارکنان Capilano Suspension Bridge Park توصیه می کنند یک هفته قبل از جمعه 18 دسامبر از این مکان بازدید کنید. مهمانان باید برای یک تجربه در فضای باز لباس پوشیده و کفش مناسب بپوشند. 

بخشی از درآمد بلیط Canyon Lights به صندوق BC Professional Fire Fighters’ Burn Fund، که به حمایت از بازماندگان آتش سوزی و خانواده های آنها و آگاهی از آتش سوزی و سوختگی در مدارس سراسر استان کمک می کند، اختصاص می یابد. Canyon Lights تا به امروز 381،000 دلار برای این صندوق جمع کرده است. 

 

Canyon Lights at Capilano Suspension Bridge Park 

 When: Tuesday, Dec. 1, 2020 to Sunday, Jan. 3, 2021, from 2 p.m. to 9 p.m. daily. Closed Christmas Day. 

Where: Capilano Suspension Bridge Park, 735 Capilano Road, North Vancouver 

Cost: Adults (18-64) $54.95; Senior (65+) $49.95; Student (17+ with ID) $41.95; Youth (13-16) $29.95; Child (6-12) $18.95. Children under 6 are free and do not require a timed entry ticket. 

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!