Connect with us

خرید و فروش ملک

فروش و قیمت Detached home در ونکوور در حال سرد شدن است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

فروش و قیمت خانه های مترو ونکوور به دلیل اوج گیری های همه گیری، در حال سرد شدن است. 

Dane Eitel، تحلیلگر و نماینده املاک ونکوور، سناریوهایی را که متوسط ​​قیمت فروش برای همه خانه های منطقه در ماه جون به قله ی 1.982 میلیون دلار و سپس در ماه جولای 67000 دلار کاهش یافته و به 1.915 میلیون دلار رسیده است را تحلیل کرد و گفت، املاک مستقل در آخرین تلاش برای عبور از سد قیمت دو میلیون دلار شکست خوردند. 

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

او و سایر ناظران می گویند، رشد قیمت پس از یک دوره دیوانه وار در سال گذشته متوقف می شود. 

Eitel گفت، در جولای 2020، متوسط ​​قیمت فروش 1.602 میلیون دلار بود، به این معنی که افزایش شدید قیمت 24 درصدی به بیشترین میزان در جون سال جاری رسید. 

مهمترین سوالات برای برخی این است که میزان افت قیمت چقدر است و چقدر طول می کشد؟ 

تحلیلگران همچنین از خود می پرسند، آیا ترکیبی از خستگی بازار و روزهای آهسته معمول تابستان، سرانجام جای خود را به چشم انداز افزایش نرخ بهره و بازگشت سفرهای عادی و افزایش مهاجرت می دهد که دوباره به بازار دامن می زند؟ 

Romana King که روند بازار Zolo Realty را بررسی می کند، گفت: ما در حال گذر از شرایطی هستیم که من آن را تصحیح فصلی می دانم. دراین زمان عادی است که بازارها بسته هستند. بسیاری از مردم می خواهند به تعطیلات بروند، فرزندان خود را ببینند. آنها می خواهند سفر کنند. بنابراین ما سرعت خود را کاهش می دهیم و فکر نمی کنم که اصلاح بازار غیرعادی باشد. 

وی گفت: ما هنوز از همه گیری رها نشده ایم. ما هنوز محدودیت هایی در سراسر جهان داریم. مهاجرت شروع به افزایش می کند. این باعث افزایش تقاضا می شود. اما نرخ وام مسکن بالاتر خواهد رفت که تقاضا را کاهش می دهد 

گزارش Bloomberg Economics در اواسط ماه جون، نیوزلند ، کانادا و سوئد را به عنوان برترین بازارهای جهان در میان کشورهایی که اعضای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هستند، قرار داد، و بررسی کرد که آیا قیمت ها می توانند بر اساس شاخص هایی از جمله هزینه اجاره و نسبت قیمت به درآمد، افزایش خود را حفظ کنند. عوامل اصلی افزایش قیمت شامل نرخ های پایین بهره ، پس انداز خریداران ، موجودی محدود و انتظارات برای بهبود اقتصادی قوی است. 

به گفته Steve Saretsky مشاور املاک ونکوور، فهرست جدید detached homes در سطح محلی به کمترین میزان در 20 سال گذشته رسیده است. 

او می گوید، احتمالاً پس از تابستان در لیست ها جهش دیده خواهد شد ، اما ممکن است روندی وجود داشته باشد که صاحبان خانه ها املاک خود رااحتکارکرده و آنها را برای تأمین پیش پرداخت سایر املاک، از آنجا که بازار به مدت طولانی قوی بوده است، تأمین مالی مجدد کنند. 

Eitel گفت، در کوتاه مدت و در سال آینده ، میانگین قیمت فروش می تواند بین 8 تا 13 درصد کاهش یابد، اما تا سال 2023 ، مهاجرت و ترس از دست ندادن نرخ بهره با افزایش آنها، باعث ایجاد یک نرخ جدید و روند صعودی قابل توجه قیمت خواهد شد. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

خرید و فروش ملک

بحران مسکن کانادا بر اساس سه واقعیت شوکه دهنده

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

کانادا در بحران بی‌سابقه مسکن قرار دارد که تهدید می‌کند، یک نسل کامل را برای همیشه از مالکیت مسکن خارج می‌کند.

قیمت مسکن به بالاترین حد خود می‌رسد در حالی که دستمزد فقط اندکی افزایش می‌یابد و منجر به کاهش قابل دسترس بودن خرید مسکن می‌شود.

مقصر اصلی، نرخ پایین و عرضه پایین است. جمعیت سریعتر از ساخت خانه‌های جدید در حال افزایش است و نرخ‌های کم بهره باعث می‌شود خریداران جدید وارد بازار شوند. اثر ترکیبی این دو عامل باعث یک رونق مسکن ۲۴ساله بوده است که هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد.

در حالی که گفته می‌شود مسکن کانادا یک «حباب» است، عملاً هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این رونق متوقف شود. همانطور که مشاهده خواهید کرد، افزایش قیمت مسکن بر اساس اصول اساسی بوده است و نمی‌توان گفت که چه زمانی پایان می‌یابد.

در این مقاله، من سه آمار تکان دهنده را بررسی می‌کنم که میزان واقعی بحران مسکن کانادا را نشان می‌دهد.

آمار شماره ۱: پرداخت وام مسکن ۴۵ درصد درآمد را از بین می‌برد

بر اساس مطالعه بانک ملی کانادا، پرداخت وام مسکن اکنون ۴۵ درصد از درآمد متوسط ​​صاحب خانه را می‌خورد. این بالاتر از متوسط ​​سال ۱۹۸۳ است که ۴۳ درصد بوده است. در حالی که ممکن است افزایش چشمگیری به نظر نرسد، به خاطر داشته باشید که میزان «متوسط ​​از سال ۱۹۸۳» شامل سالهای اخیر نیز می‌شود. به احتمال زیاد افزایش واقعی از سال ۱۹۸۳، بیشتر از این آمار است.

آمار شماره ۲: هیچ اصلاحی در ۲۴ سال وجود نداشته است

یکی دیگر از واقعیت‌های باورنکردنی در مورد بازار مسکن کانادا این است که ۲۴ سال را بدون هیچ گونه اصلاحی گذرانده است. به گزارش Better Dwelling، قیمت خانه‌های کانادایی ۲۴ سال است که بدون وقفه در حال افزایش است. این سه برابر مدت زمانی است که ایالات متحده یا بریتانیا بدون اصلاح گذرانده اند. در حالی که اصلاحات سال ۲۰۰۸/۲۰۰۹ قیمت خانه‌های ایالات متحده را به سمت پایین سوق داد، بازار مسکن کانادا را تا حد زیادی بی‌صدمه گذاشت. نتیجه نهایی؟ رونق چند دهه‌ای که هیچ نشانه‌ای از کند شدن را نشان نمی‌دهد.

آمار شماره ۳: منطقه Golden Horseshoe حدود ۷۸۰۰۰۰ نفر به جمعیت اضافه کرده، اما تنها ۲۷۰ خانه اضافه شده است

یک آمار نهایی برای نشان دادن میزان واقعی بحران مسکن کانادا این واقعیت ساده است:

در پنج سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱، منطقه Golden Horseshoe انتاریو ۷۸۰۰۰۰ ساکن جدید، اما تنها ۲۷۰۰۰۰ خانه اضافه کرده است. این آمار قابل توجه است زیرا یکی از منابع بحران مسکن را نشان می‌دهد: خانه‌های کافی ساخته نمی‌شوند. با توجه به اینکه کانادا ساکنان خود را در تعداد زیاد اضافه می‌کند اما تعداد زیادی خانه نمی‌سازد، این یک مسئله ساده‌ی ریاضی است.

REITs چطور؟

اگر می‌خواهید خانه‌ای برای زندگی بخرید، فعلاً باید قیمت بالاتری را برای چانه زدن انتخاب کنید. اما اگر فقط می‌خواهید در املاک سرمایه‌گذاری کنید، گزینه‌های بسیار ارزان‌تری دارید:

سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات (REITs)

REITs مانند Northwest Healthcare Properties REIT به صاحبان سهام راهی ارزان، آسان و سریع برای قرار گرفتن در کورس املاک و مستغلات ارائه می‌دهد. آن‌ها معمولاً سودهای زیادی می‌پردازند که اغلب از درآمد اجاره خانه فراتر می‌رود.

من NWH. UN را به طور خاص پیشنهاد می‌کنم زیرا این یک سرمایه‌گذاری بسیار قابل اعتماد در املاک و مستغلات است. با واگذاری فضای اداری به ارائه دهندگان خدمات درمانی، این شرکت دارای یک مستأجر تحت حمایت دولت با توانایی پرداخت بی‌نظیر است. همچنین دارای املاک بسیار متنوع در سراسر کانادا و اتحادیه اروپا است. سه ماهه اخیر برای آن یک پیروزی بزرگ بود که دارای معیارهای رشد زیر است:

وجوه حاصل از عملیات: ۹ درصد افزایش یافته است.

ارزش دارایی خالص: ۶ درصد افزایش یافته است.

کل occupancy: ۹۷ درصد

occupancy بین المللی: ۹۸ درصد

میزان جمع آوری: ۹۷ درصد

اینها قطعاً اعداد باورنکردنی هستند. و اگر در NWH. UN سرمایه‌گذاری کنید، بخشی از آن را در قالب سود سهام ۶ درصد به شما منتقل می‌کند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 

Continue Reading

املاک در کانادا

بریتیش کلمبیا: رکورد بالاترین پیش‌پرداخت خانه در کانادا

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در استان بریتیش کلمبیا میانگین پیش پرداخت برای خرید خانه در کانادا بسیار زیاد است. با این حال، تنها ۱۰٪ از مسکن توسط خریدارانی که خانه اولی هستند خریداری می‌شود.

قیمت خانه‌های کانادایی بسیار بالا رفته است، اکنون قیمت پیش پرداخت یک خانه در کانادا بسیار بالا است. داده‌های فناوری رهن LowestRates. ca مبلغ میانگین پیش پرداخت را به تفکیک استان‌های کانادا نشان می‌دهد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

آن‌ها با استفاده از داده‌های خود، مبلغ استفاده شده به عنوان پیش پرداخت خرید را محاسبه میکنند. این شرکت متوجه شد که بریتیش کلمبیا با ۱۶۰ هزار دلار بالاترین میانگین پیش پرداخت را در میان استان‌های کانادا ا دارد. البته انتاریو نیز از این مبلغ خیلی فاصله ندارد.

بالاترین میانگین پیش پرداخت در کانادا را خریداران مسکن در بریتیش کلمبیا پرداخت می‌کنند.

خریداران مسکن در BC بیشترین پیش پرداخت را به هم صورت درصدی و هم به صورت مطلق پرداخت می‌کنند. متوسط پیش پرداخت در این استان ۲۲.۴۵ درصد تخمین زده شده است. بر اساس و با کمک محاسبات متوسط قیمت مسکن، این رقم به ۱۵۹.۷۰۰ دلار می‌رسد که عددی نجومی و بسیار بالاست.

می‌دانیم به چه فکر می‌کنید، چه کسانی می‌تواند این همه پول پس‌انداز کند؟ فقط ۱۰٪ از خانه‌های بریتیش کلمبیا توسط خریداران باراولی خریداری می‌شوند.

این مساله موجب میشود حدود ۹۰ درصد خریداران با کمک دارایی‌های پیشین خود پیش پرداخت خانه را انجام دهند. در واقع خریداران این مبلغ را پس‌انداز نکردند بلکه آن‌ها به نوعی تجارت کردند.

پیش پرداخت خانه‌های انتاریو نیز مبلغی مبهم است. به طور میانگین وام میتواند ۲۰.۳۵ درصد قیمت خرید را کاهش دهد و مبلغ پیش پرداخت به طور میانگین ۱۴۰ هزار دلار است.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید

برخی از افراد احتمالاً آنقدر بزرگ هستند که بخاطر بیاورند در گذشته می‌توانستند در انتاریو یک خانه کامل را با این مبلغ خریداری کنند.

داده‌های سه استان دیگر به این شرح است: . نوا اسکوشیا (۱۸.۵۴٪)، آلبرتا (۱۵.۱۵٪) و کبک (۱۴.۶۸٪) که در همه این استان‌ها پیش پرداخت کمتر از ۲۰٪ است. مبلغ پیش پرداخت متوسط در این سه استان حدود ۶۰.۰۰۰ دلار است که یک عدد قابل دستیابی است.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

خرید و فروش ملک

فروش خانه های منطقه ونکوور در ماه جون کمی کاهش یافت

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

طبق آمار هیئت املاک و مستغلات ونکوور بزرگ (REBGV)، کل خانه‌های فروخته شده در منطقه مترو ونکوور در ماه گذشته ۳۷۶۲ واحد بوده، که نسبت به ماه می ‌۱۱.۹ درصد کاهش داشته است.

اما در حالی که فروش ماه به ماه کاهش داشته، کل فروش ماه جون هنوز ۵۴ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش نشان داده و ۱۸.۴ درصد بالاتر از میانگین فروش ۱۰ ساله در ماه جون می‌باشد.

در یک سال گذشته قیمت‌ها نیز افزایش یافته است. قیمت معیار برای کلیه املاک مسکونی در منطقه مترو ونکوور در ماه جون ۱.۱۷۵ میلیون دلار بوده، که نسبت به جون گذشته ۱۴.۵ درصد افزایش داشته است.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید

Keith Stewart اقتصاددان REBGV گفت، بازار مسکن مترو ونکوور همچنان فروشندگان قوی را تجربه می‌کند، اگرچه شدت تقاضا از آنچه در طول فصل بهار مشاهده کردیم کاهش یافته است.

فروش detached homes، به میزان ۴۵.۷ درصد افزایش یافت، و قیمت معیار آن ۱.۸ میلیون دلار بود که ۲۲ درصد بیشتر از جون سال گذشته می‌باشد، اما نسبت به ماه می‌، تقریباً بدون تغییر بود.

فروش آپارتمان ۶۰.۵ درصد افزایش یافت، و قیمت معیار آن ۷۳۷۶۰۰ دلار است که نسبت به سال قبل ۸.۹ درصد رشد داشته، در حالی که فروش attached homes به میزان ۵۳.۸ درصد افزایش داشته، قیمت معیار ۹۴۶۹۰۰ دلار بود که نسبت به جون۲۰۲۰ به میزان ۱۷.۴ درصد افزایش داشته است.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

لیست‌های جدید سالانه ۱.۱ درصد افزایش یافته، اما این میزان نسبت به ماه می، ۱۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

Stewart می‌گوید، نرخ بهره پایین، اقتصاد در حال رشد و بازار کار در حال بهبود، به ایجاد اصول اقتصادی محکم برای بازار مسکن مترو ونکوور کمک می‌کند.

ما اکنون شاهد بازاری هستیم که از سرعت متغیر در بهار، در حال عادی شدن است. این امر باعث شده ارائه‌ی چندین پیشنهاد کمتر رایج شود، و به افراد اجازه می‌دهد پیشنهادات را بیشتر ببینند و احتمال رکوردهای جدید قیمت نیز کاهش می‌یابد.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading
EnglishPersian

Please follow & like us :)

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!