راهنمای تازه واردین

اگر یک کوگر مشاهده کردید چه کاری باید انجام دهید؟

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

افسر حفاظت BC هشدار می‌دهد حیوانات خانگی پرسه زن «طعمه‌ای آسان برای کوگرها هستند».

این سرویس توصیه می‌کند که حیوانات اهلی حیوانات را همیشه ببندید و شب‌ها آن‌ها را بیرون بیاورید.
غذا دادن به حیوانات خانگی یا پرندگان در خارج از خانه شما نیز می‌تواند باعث رویارویی شما با کوگر شود، زیرا حیوانات کوچکی که توسط چنین غذایی جذب می‌شوند، مانند سنجاب‌ها یا راکون‌ها، طعمه مشترک کوگرها هستند.

اگر به یک کوگر برخورد کردید، بهترین کار این است که خونسردی خود را حفظ کنید، بلافاصله مراقب کودکان اطراف خود باشید، به آرامی عقب بروید و مطمئن شوید که کوگر راهی برای فرار دارد.
همانطور که عقب می‌روید، خودتان را تا حد ممکن بزرگ جلوه دهید و کوگر را همیشه در مقابل خود داشته باشید.

دویدن یا پشت کردن به یک کوگر می‌تواند او را تحریک به حمله کند. اگر نزدیکتر است، پرخاشگر باشید: تماس چشمی خود را حفظ کنید، دندانهای خود را نشان دهید و صداهای بلند از خود دربیاورید.

خود را با یک چوب یا سنگ مسلح کنید. در صورت حمله یک کوگر، با تمرکز بر روی صورت و چشم‌های خود، متقاعد شوید که طعمه نیستید.

در صورت مشاهده شرایط اضطراری و خط RAPP افسر حفاظت از BC با شماره ۸۷۷۹۵۲۷۲۷۷، اگر هر یک از ساکنان یک کوگر را در پورت مودی مشاهده کند، از آن‌ها خواسته می‌شود با شماره ۹۱۱ PMPD تماس بگیرند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!