کار در کانادا

بزرگترین محصول 24 هکتاری ماری جوانا در کانادا در Rock Creek بریتیش کلمبیا

Published

on

ماریجوانا کانادا
Spread the love

برداشت 60000 گیاه cannabis در Rock Creek، B.C.  در یکی از بزرگترین بخش های کاشت قانونی ماری جوانا در فضای باز در آمریکای شمالی در حال انجام است.  

24 هکتار ماری جوانا در مزرعه ی SpeakEasy Cannabis Company در پشت حصارهای بزرگ مجهز به دوربین های نظارتی و سنسور حرکتی و سیم های خاردار ایمن نگه داشته می شود. 

پیش بینی می شود طی چند هفته ی آینده، کارگران 70000 کیلوگرم ماری جوانا را برداشت کنند. 

کشاورز Marc Geen، بنیانگذار SpeakEasy گفت: تا آنجا که ما می دانیم، می توانیم بگوییم، این بیشترین برداشت در تاریخ کانادا خواهد بود.  

وی گفت بر اساس گزارشات برداشت محصول، این بزرگترین رقم تا به امروز و در کانادا و احتمالاً آمریکای شمالی است، زیرا ایالات متحده مجوزی که اجازه ی کاشت نامحدود این گیاه را بدهد، صادر نمی کند. 

Geen از خانواده ای کشاورز می آید، که به مدت پنج نسل در اوکاناگان مشغول کشت محصولات باغی بوده اند. 

در سال 1995، خانواده وی زمین های کشاورزی Rock Creek را خریداری کردند، که Geen بزرگ در آن به صورت تجاری جینسینگ و سپس گیلاس پرورش می داد. 

هفت سال پیش، Geen برای صدور مجوز تولید ماری جوانا به Health Canada مراجعه کرد، زیرا کانادا به دنبال کاهش محدودیت ها برای کشت cannabis پزشکی و سپس تفریحی بود. 

پاییز امسال، Geen پس از دریافت تأییدیه از آژانس برای کشت در بهار امسال، اولین محصول ماری جوانا در فضای باز در این مزرعه کاشته شد.  

در حالی که اکثر شرکت های بزرگ کاشت cannabis در آمریکای شمالی محصول را در گلخانه ها و زیر چراغ ها می کارند، اکثر ماری جوانای تولید شده در مزرعه SpeakEasy با هزینه ای بسیار کمتر از cannabis گلخانه ای در فضای باز پرورش می یابد.  

Geen در مورد شرایط رشد در مزرعه ی Rock Creek می گوید: این محصول کاملا به آب و هوا وابسته است.  

دما اکنون عالی است. هیچگاه بیشتر از 40 درجه نمی شود و در تابستان به دمای 32 تا 35 درجه می رسیم و هوا بسیار بسیار خشک است. 

این شرکت حدود 80 نفر را استخدام کرده است، از جمله چند ده کارگر که در طی چند هفته ی آینده به سختی کار کرده و محصول را برداشت می کنند. 

کار در مزرعه شامل قطع گیاهان با دست و هرس شاخه های اصلی است که اکنون پر از گل های چسبناک هستند. سپس cannabis را برای فرآوری به ساختمان آزمایشگاه در مزرعه می برند. 

به گزارش Geen ، SpeakEasy  بزرگترین کارفرمای منطقه است و این شرکت قصد دارد مزرعه cannabis خود را بیشتر گسترش دهد. 

Isis Morrison یکی از کارگران این مزرعه که قبلا در صنعت خدمات محلی شاغل بوده و پس از پاندمی کووید-19  شغل خود را از دست داده بود، گفت: من فکر می کنم که این برای جامعه واقعاً خوب است. من شخصاً بدون وجود این مکان فوق العاده، به دلیل COVID، شغلی نداشتم. 

در ساختمان آزمایشگاه اتاق های رشد داخلی وجود دارند، به همراه یک اتاق خشک کن که شاخه های cannabis آویزان می شود تا طی یک تا دو هفته بسته به انواع مختلف آن، عمل آوری شوند. 

به گفته ی Geen، بیشتر ماری جوانای تولید شده در مزرعه به عنوان گل خشک برای دود کردن فروخته می شوند و بقیه به روغن تبدیل می شود، که در محصولات cannabis مانند tinctures یا کنسانتره ویپ ها استفاده می شود. 

وی گفت، مانند هر عملیات کشاورزی، بعد از دیدن ثمره کار، رضایت واقعی برای شما حاصل می شود. 

وی گفت: رساندن این کار به جایی كه هم اكنون هست با همه ی آنچه كه برای رسیدن به اینجا لازم بود، شخصا برای من امری احساسی است. این همه تلاش و وقت زیاد صرف شده است. دیدن آن در اینجا شگفت آور است. 

 

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!