کار در کانادا

آمازون از گسترش عمده ی تعداد دفاتر و کارمندان در ونکوور و تورنتو خبر داد

Published

on

آمازون کانادا
Spread the love

اگرچه ونکوور پیشنهاد خود برای تبدیل شدن به مقر اصلی یک غول تجارت الکترونیکی آمریکایی را از دست داد، اما این شرکت برخی از برنامه های اصلی توسعه را برای دفاتر خود در ونکوور اعلام کرد. 

آمازون در سال 2018 اعلام کرد، امیدوار است 416000 فوت مربع در ساختمان توسعه یافته Canada Post یا Post The در ونکوور را اشغال کند. امروز (28 سپتامبر) اعلام شد که این تصمیم گسترش خواهد یافت و بیش از 680000 فوت مربع را در بر خواهد گرفت، تا به عنوان تنها مستاجر شرکتی این مجتمع شناخته شود. 

این شرکت مستقر در سیاتل، 18 طبقه در برج شمالی و 17 طبقه در برج جنوبی را اجاره خواهد کرد. نمای تاریخی ساختمان حفظ خواهد شد. در همین حال، این شرکت در تورنتو 130000 فوت مربع، متشکل از پنج طبقه را در یک برج اداری جدید، در York Street اجاره خواهد کرد. 

علاوه بر فضای فیزیکی گسترده، که قرار است تا سال 2023 تکمیل شود، این شرکت حداکثر 3000 کارمند در ونکوور (همانطور که قبلاً در سال 2018 اعلام شد)، با 500 کارمند اضافی در تورنتو برای موقعیت های جدید استخدام خواهد کرد، که از تیم های تجاری در سراسر کانادا از جمله AWS ، Alexa، تبلیغات آمازون ، خرده فروشی و فناوری عملیات پشتیبانی می کنند. 

تقریباً 800 موقعیت فنی و شرکتی در حال حاضر موجود است. 

موقعیت های پیش رو شامل مهندسان توسعه ی نرم افزار، طراحان تجربه کاربر، دانشمندان گفتار (برای الکسا)، معماران راه حل های رایانش ابری، مدیران فروش و بازاریابی و موارد دیگر خواهد بود. 

در آوریل 2018 ، آمازون برنامه ی خود برای انتقال به Post ، ساختمان سابق Canada Post در خیابان Georgia بین Homer و Hamilton را اعلام کرد. 

آمازون از سال 2010 بیش از 11 میلیارد دلار در کانادا سرمایه گذاری کرده است ، تقریباً 67000 شغل ایجاد کرده است و بیش از 21000 کارمند (تمام وقت و نیمه وقت) در سراسر کشور دارد. 

البته متأسفانه، شرکت های عمده ی تجارت الکترونیک، به دلیل افزایش ارزش زمین های صنعتی تأثیر نامطلوبی بر مشاغل محلی دارند. 

آمازون همچنین معامله ای را برای 453650 فوت مربع فضا برای یک مرکز توزیع، در 4189 Salish Way در سرزمین Tsawwassen First Nation امضا کرده است. این بزرگترین معامله ی لیزینگ و سومین مرکز آمازون در Metro Vancouver است. 

در دیگر اخبار توسعه ی شرکت ها در ونکوور، امسال Mastercard در ژانویه اعلام کرد، یک مرکز امنیت سایبری 510 میلیون دلاری در دان تان ونکوور راه اندازی خواهد کرد. در همین حال هفته ی گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه، Netflix در حال ایجاد یک مرکز تولید عمده ی صفحه نمایش در یک استودیوی فیلم سازی در Burnaby است. 

#کانادا، #ونکوور، #تورنتو، #مونترال، #مونتریال، #کانادا_مهاجرت، #مهاجرت، #ویزاکانادا، # ویزای_کار، #ویزا، #ویزای_کانادا، #ویزا_کانادا، #ویزای_کاری، #ویزای_توریستی، #مهاجرت_تحصیلی، #مهاجرت_آسان، #مهاجرت_کانادا، #اقامت، #ایرانیان_کانادا،

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!