مهاجرت

کانادا محدودیت های سفر خانواده ها و دانشجویان را کم میکند

Published

on

Spread the love

برخی از خانواده های بزرگ و زوج هایی که بیش از یک سال با هم رابطه داشته اند ، در برنامه جدید گنجانده شده اند.

دولت فدرال امروز با تغییر برخی اقدامات بهداشت عمومی و تقویت فعالیتهای نظارتی قرنطینه ، از تغییراتی در مدیریت مرزی خود خبر داد و به خانواده ها و زوجینی که قصد ملاقات با عزیزان خود را دارند ، برخی از اقدامات را تعدیل کرد.

مارکو مندیچینو ، وزیر مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی گفت: “به روزرسانی های اعلام شده امروز پاسخگوی نیازهای خانواده های کانادایی است که از مرزهای بین المللی از عزیزانشان جدا شده اند و برخی از آنها سخت ترین دوره زندگی خود را تجربه می کنند.” دولت گفت همچنین امکان معافیت احتمالی محدود از برنامه قرنطینه برای برخی از بازدید کنندگان در نظر خواهد گرفت.

بازدید برای این دسته از مسافران به دلیل بیماری های فوری ، جراحت شدید یا مرگ اقوام مجاز خواهد بود. دولت اعلام کرد که جزئیات مربوط به کدام یک از اعضای خانواده ها مستثنیات تازه اعلام شده و شرایط لازم در 8 اکتبر منتشر می شود ، روزی که اقدامات جدید اعمال می شود. .

هنگامی که در ماه مارس همه سفرهای غیر ضروری به آن طرف مرز کانادا ممنوع شد ، خانواده ها و زوج هایی که در دو طرف مرز زندگی می کنند، قادر به دیدن یکدیگر نبودند.

وانین حاکم بر ورود دانشجویان خارجی نیز تغییر می کند. از ابتدای 20 اکتبر ، دانشجویان خارجی مجاز به ورود به کانادا هستند در صورتی که موسسه ای که می خواهند در آن شرکت کنند ، توسط استان یا قلمرو مربوطه دارای برنامه آمادگی COVID-19 شناخته شده است.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!