مهاجرت به کانادا

وزیر مهاجرت کانادا، از متقاضیان مهاجرت خواست به کانادا بیایند

منتشر شده

در

با توقف صدور ویزای کاری در آمریکا به دستور دونالد ترامپ، مارکو مندیچینو وزیر مهاجرت کانادا، از تمام افرادی که در سراسر دنیا قصد مهاجرت دارند دعوت کرد، به کانادا بیایند.

این چندمین بار پس از شیوع ویروس کرونا است که کانادا اعلام می کند، به پذیرش مهاجران ادامه خواهد داد. با وجود اینکه پاندمی اقتصاد کانادا را نیز تحت تاثیر شدید قرار داده است، اما دولت فدرال معتقد است ورود مهاجران، به اقتصاد این کشور کمک می کند تا هرچه سریع تر بهبود پیدا کند.

وی گفت، ما قصد داریم بهترین و مجرب ترین افراد از گروه کارآفرینان، مهندسان و مبتکران در سراسر دنیا را از طریق برنامه هایی از قبیل اکسپرس انتری به کانادا بیاوریم. همچنین برای ورود کارگران ساده و کارگران ماهر نیز یکصد روش مختلف معرفی کرده ایم.

همچنین روش های مهاجرتی دیگری برای کارگران موقت خارجی و دانشجویان بین‌المللی که قصد دریافت اقامت دایم در این کشور را دارند، ارایه می‌ دهیم.

البته در حال حاضر سیستم مهاجرتی کانادا به دلیل محدودیت‌های مسافرتی ایجاد شده پس از شروع همه گیری ویروس کرونا، در بی ثباتی به سر می برد، اما متقاضیان مهاجرت می توانند اطمینان داشته باشند که تقاضانامه های ارسال شده برای وزارت مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در طول بحران، مورد بررسی قرار خواهند گرفت و برای ورود افراد واجد صلاحیت، تدابیری اندیشیده خواهد شد.

در حال حاضر اشخاص دارای ویزای اقامت دایم کانادا و برخی از کارگران موقت خارجی، از محدودیت‌های مسافرتی اعمال شده در این کشورمعاف هستند.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

[fpc_post_grid grid="1" show_author="false" show_category_name="false" show_date="false" limit="5" image_height="70"]
error: Content is protected !!