تحصیل در کانادا

افزایش تعداد دانشگاه‌های کانادایی برای پذیرش دانشجویان بین المللی

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

همانطور که احتمالا می‌دانید، همه‌ی دانشگاه‌های کانادا مجاز به پذیرش دانشجویان بین المللی نیستند و به طور مثال در انتاریو تنها برخی از دانشگاه‌های سطح اول از جمله دانشگاه Waterloo، دانشگاه Ryerson، دانشگاه Windsor و دانشگاه OCAD، به پذیرش دانشجویان خارجی مشغول هستند. حال کانادا تعداد دانشگاه‌هایی که در دوران پاندمی مجاز به پذیرش دانشجویان بین‌المللی هستند، افزایش داده است.

با این تصمیم جدید دانشگاه‌های همچون کالج ایمنوآل دانشگاه ویکتوریا، کالج Herzing، مدرسه بین‌المللی آموزش خلبانی، کالج ناکس و دانشگاه‌های دیگر به فهرست دانشگاه‌های مجاز اضافه خواهند شد.

در همین راستا ۴۰ موسسه دربریتیش کلمبیا و ۷ دانشگاه در آلبرتا نیز به این لیست افزوده شدند.

مرزهای کشور کانادا از تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ بر روی دانشجویان بین المللی باز شده است. دانشجویان پس از ورود به کشور باید خود را ۱۴ روز قرنطینه کنند.

دانشگاه‌هایی که در لیست آمده اند، باید برنامه‌ی آمادگی در برابر کووید-۱۹ را داشته باشند و این برنامه از سوی مقامات استانی یا دولتی تایید شده باشد. یک راهنمای ایمنی و بهداشتی نیز از سوی دولت کانادا برای دانشجویان بین المللی صادر شده است.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند دانشجویان کانادا را مقصدی امن برای خود می‌دانند.

در سال ۲۰۱۹ در بین استان‌های کانادا، انتاریو بیشترین تعداد دانشجویان خارجی را داشته و ۳۰۷ هزار نفر در حدود نیمی از کل دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های این استان مشغول تحصیل بوده اند.

پس از آن بریتیش کلمبیا با ۱۴۵ هزار دانشجوی بین المللی، ۲۳ درصد از کل را به خود اختصاص داده است. و پس از آن کبک با ۱۴ درصد در رده‌ی سوم قرار دارد.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!