اخبار ونکوور و بی سی

علت باز بودن مدارس علیرغم محدودیت‌های جدید در بریتیش کلمبیا

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

با افزایش موارد COVID-19 در BC، مقامات بهداشتی استان محدودیت‌های موقت جدید را برای برخی مناطق اعلام کردند، اما هیچ تغییری در برنامه مدارس اعمال نشد.

دکتر بانی هنری در جلسه توجیهی شنبه خود توضیح داد که مدارس چیزی است که وزارت بهداشت امیدوار است «از آن‌ها محافظت کند».

بنابراین، حتی اگر مقررات جدیدی در مورد اجتماعات اجتماعی، فعالیت‌های بدنی داخل منزل، محل کار و سفر روز شنبه اعلام شده باشد، مدارس مانند گذشته کار می‌کنند.

وی گفت: «ما می‌دانیم که فعالیت مدارس برای معلمان، دانش آموزان و خانواده‌ها چقدر مهم است.»

هنری اذعان کرد: چندین رویداد مواجهه با کرونا در مدارس رخ داده است و افزود که این موارد در مناطقی که میزان انتقال جامعه بیشتر است، بیشتر گزارش شده است.

وی گفت: «آنچه در مدارس اتفاق می‌افتد بیانگر آنچه در جامعه ما اتفاق می‌افتد است. به همین دلیل تمرکز بر کاهش انتقال در جوامع ما است.»

هنری گفت که برای معلمان و دانش آموزان بسیار مهم است که در صورت بیماری در خانه بمانند.

وی گفت: «این جواب می‌دهد. آنچه ما می‌بینیم این است که برنامه‌هایی که در جوامع ما و مدارس ما در حال اجرا است برای جلوگیری از انتقال است.»

از روز جمعه، بیش از ۲۳۰ مدرسه فقط در ناحیه Lower Mainland، اعلامیه‌های مربوط به مواجهه با کرونا را ارسال کرده اند. برخی از این مدارس طی چند روز اعلامیه ارسال شده بودند. با این حال فقط یک شیوع اعلام شده است و اکنون پایان یافته است.

 

منبع

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!