تحصیل در کانادا

دانشجویان بین المللی می توانند از اواخر ماه اکتبر به ونکوور برگردند

منتشر شده

در

مهاجرت_تحصیلی

 

Marco Mendicino وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، اولین کسی بود که تغییر قریب الوقوع در محدودیت های سفر فدرال را اعلام کرد. 

وی در توییتر خود نوشت: از اواخر اکتبر، دانشجویان بین المللی که در یک موسسه ی آموزشی که توسط دولت استانی یا سرزمینی آنها مشخص شده دارای برنامه ی آمادگی COVID-19 است، ثبت نام کرده اند، می توانند وارد کانادا شوند. 

این شامل موسساتی است که دانشجویان بین المللی خود را در قرنطینه نگه داشته و غذا یا داروی مورد نیاز آنها را در صورت لزوم تهیه می کند. 

طبق یک خبر رسمی از سوی دولت فدرال، برنامه های آمادگی همچنین باید پروتکل هایی برای سلامت دانش آموزان ایجاد کنند، تا در صورت پیدا شدن موارد COVID-19 در مدرسه، آنها را به کار گیرند.  

رفع محدودیت های سفر برای دانش آموزان از 20 اکتبر اعمال می شود. 

این تغییر در محدودیت های سفر در مورد کلیه ی دانشجویان بین المللی اعمال می شود، صرف نظر از اینکه از کجا سفر می کنند و یا مجوز تحصیل آنها تأیید شده است یا خیر. 

Ono در پاسخ توئیت کرد: من از دولت فدرال و دولت های استانی و اعضای جامعه UBC برای همکاری در حمایت از ورود ایمن دانشجویان بین المللی به کانادا سپاسگزارم. 

اعضای خانواده ممکن است بتوانند دانشجویان بین المللی را در طول سفر همراهی کنند اگر دلیل آنها موجه باشد، به طور مثال کمک به دانش آموز برای استقرار در کشور جدید. 

طبق گفته ی دولت، این می تواند شامل همسر، یک فرد وابسته باشد، یا یک کودک خردسال که برای تحصیل در کانادا، نیاز به والدین یا سرپرست قانونی دارد.  

تمام کسانی که دوباره وارد کانادا می شوند، تحت 14 روز قرنطینه اجباری قرار می گیرند. 

 

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #کوید #سلام_ونکوور #ونکور #ایرانیان_ونکوور #NEWS #خبر #کار_در_کانادا

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!