تحصیل در کانادا

تایید اولیه ی 56 هزار ویزای تحصیلی کانادا

منتشر شده

در

مهاجرت_تحصیلی

مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد، 56 هزار درخواست ویزای تحصیلی کانادا در مرحله ی اول تایید شده است. وی همچنین تایید کردHealth Canada  با موسسات آموزش عالی همکاری خواهد کرد تا دانشجویان بین المللی بتوانند در طول پاندمی کرونا، در دانشگاه ها حضور فیزیکی داشته باشند. مندچینو گفت، وزارت سلامت کانادا تلاش می کند اطمینان حاصل کند، اصول ایمنی و بهداشتی در موسسات آموزشی DLI ، به طور کامل رعایت می شود. به این ترتیب می توان از سلامت و امنیت دانشجویان بین المللی و کانادایی حفاظت کرد. 

موسسات DLI آن دسته از دانشگاه ها، کالج ها و سایر نهادهای آموزش عالی هستند، که از طرف دولت فدرال کانادا مجاز به جذب و پذیرش دانشجویان بین المللی می باشند.  

البته در حال حاضر به دلیل وجود محدودیت های مسافرتی، بیشتر دانشجویان بین المللی قادر به ورود به کانادا نیستند، اما گفتگوی میان Health Canada، استان ها و مناطق کانادا و موسساتDLI  به این منظور صورت می گیرد، که مشخص کنند آیا دانشگاه ها می توانند در ماه های آینده امکان قرنطینه و حفظ فاصله گذاری اجتماعی را برقرار کنند یا خیر؟ 

کانادا قانونی را تصویب کرده که به موجب آن کلیه مسافران خارجی که به کانادا وارد می شوند، باید 14 روز را در قرنطینه بگذرانند. همچنین دولت کانادا به دانشجویان بین المللی اجازه داده است در طی دوران بحران کرونا به کشور وارد شوند، و یا در خارج از کانادا تحصیلات خود را به صورت آنلاین ادامه دهند، و پس از دوران کرونا نیز ویزای PGWP که ویزای کار پس از فارغ التحصیلی است، دریافت کنند. 

منظور از تایید 56 هزار ویزا تحصیلی نیز این است که، تمکن مالی این افراد در تامین هزینه ی تحصیل در کانادا و سایر موارد بازبینی شده و با آن موافقت شده است. 

دانشجویان پس از ورود به کانادا می بایست معاینات پزشکی انجام دهند و گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کرده و اطلاعات بیومتریک خود را هم ارائه کنند، تا تایدییه مرحله ی دوم صدور ویزای تحصیلی آنها انجام شود 

مندچینو گفت، مهاجرت نقشی کلیدی در اقتصاد کانادا داشته و کانادا کماکان به استقبال از مهاجران، استعدادهای بین المللی و دانشجویان خارجی ادامه خواهد داد. 

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #کوید

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!