کار در کانادا

بهترین مکان‌های کاری در ونکوور از دیدگاه وب سایت Glassdoor

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

به گفته‌ی Glassdoor، یک شرکت کاریابی و استخدام، چهار گروه از مشاغل مستقر در ونکوور خود را در میان ۲۵ مکان مناسب برای کار کانادا در سال ۲۰۲۱ قرار دارد.

Lululemon، Keg Restaurants، Vancouver Coastal Health (VCH) و Cactus Club Cafe از جمله بهترین کارفرمایان کانادایی در لیست جوایز بهترین کارفرما به انتخاب کارمندان این سال هستند. Lululemon و The Keg هرکدام قبلاً در این لیست قرار گرفته اند.

این اولین سالی است که VCH در لیست بهترین مکان‌های کاری Glassdoor قرار گرفته و به یک شرکت بهداشتی دیگر در لیست یعنی SickKids در تورنتو می‌پیوندد. آن‌ها در حالی در لیست برترین‌ها قرار گرفته اند، که حداقل یک نظرسنجی اخیر نشان داده است، برخی از کارکنان بهداشت در این استان احساس تنش می‌کنند.

مطالعه اخیر، انجام شده توسط دانشگاه BC دانشکده پرستاری در جون و جولای ۲۰۲۰ و با بودجه‌ی BC Nurses’ Union، از سلامت روانشناختی پرستاران در طی همه گیری نمونه برداری کرده، که در مقایسه با سال گذشته شرایط وخیم‌تری پیدا کرده است. بسیاری از کارگران خط مقدم مورد بررسی گفتند که احساس افسردگی (۴۱ درصد)، اضطراب (۳۸ درصد) و خستگی عاطفی (۶۰ درصد) دارند.

با وجود این یافته ها، که در سراسر BC و محدود به پرستاران بود، کارمندان VCH سال گذشته محل کار خود را تحسین کردند و از پنج به آن نمره‌ی ۴.۳ دادند.

آن‌ها آنجا را مکانی عالی برای کار خواندند و از همکاران خود، به دلیل فرصت‌های یادگیری و روحیه کارکنان تقدیر کردند. اما آن‌ها گفتند هیچ محل کاری عالی نیست و ساعت‌های طولانی و شیفت شب را به عنوان معایب آن ذکر کردند.

میانگین بررسی‌ها برای VCH تا سال ۲۰۲۰ روند صعودی را طی کرد. مناطقی که بیشترین ستایش را دریافت کرد به دلیل تنوع، جبران خسارت و مزایای آن بود.

همه بررسی‌ها مثبت نبود. برخی از کارمندان، مانند پرستاران نیمه وقت، از فرسودگی شغلی و کمبود نیرو شکایت داشتند.

به گفتهGlassdoor، بهترین مکان‌ها برای کار معمولاً دارای چندین ویژگی هستند. آن‌ها شامل فرهنگ‌های مأموریت محور، رهبری شفاف و فرصت‌های رشد شغلی هستند.

Christian Sutherland-Wong مدیر عامل شرکت Glassdoor گفت: در لیست امسال کارفرمایانی نیز وجود دارند که سلامت، ایمنی و رفاه کارکنان خود را در اولویت قرار می‌دهند.

COVID-19 هر کارفرمایی در کانادا را تحت تأثیر قرار داده است. به گفته کارمندان، کارفرمایان برنده امسال، ثابت کرده‌اند که حتی در زمان‌های فوق العاده، آن‌ها برای حمایت از مردم خود را به چالش می‌کشند.

هیچ یک از مقامات بهداشتی دیگر به اندازه VCH نیستند که در کل Glassdoor دارای امتیاز ۴.۴ باشد. Fraser Health دارای ۳.۷ امتیاز در کل، سازمان بهداشت جزیره ونکوور دارای نمره‌ی چهار، Health Interior دارای ۳.۶ و North Health دارای ۳.۴ امتیاز است. بیشتر مقامات بهداشتی سال گذشته در رتبه‌بندی‌ها روند صعودی داشته اند.

اولین شرکت در رتبه‌بندی سالانه در کل Google بود. مایکروسافت، TC انرژی، اپل و belairdirect پنج مکان برتر برای کار را به خود اختصاص داده اند. جوایز برترین کارفرما به انتخاب کارمندان فقط در محل کارهای با ۱۰۰۰ کارمند یا بیشتر انجام می‌شود.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!