کار در کانادا

والمارت کانادا به دنبال استخدام 10 هزار همکار جدید

Published

on

کار در کانادا

برای اولین بار ، متقاضیان علاقه مند می توانند از وبسایت خود والمارت برای مشاغل مختلف اپلای کنند.
والمارت کانادا در ماه ژوئیه اعلام کرد که در 5 سال آینده 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند تا “رشد چشمگیری ایجاد کند و تجربه خرید آنلاین و فروشگاهی را ساده تر ، سریعتر و راحت تر کند.”

نبیلا ایکستابالان ، معاون اجرایی رئیس امور امور مردم و شرکت ها در والمارت کانادا می گوید: “ما بسیار افتخار می کنیم که می توانیم مشاغل جدیدی را به کانادایی ها در جوامع سراسر کشور ارائه دهیم.”
در ماه مارس ، این شرکت همچنین اعلام کرد که 10 هزار کارمند را استخدام می کند تا با تقاضای تولید شده از همه گیر روبرو شود.
ماه گذشته ، آمازون اعلام کرد که قصد دارد 3500 شغل جدید شرکتی و فنی در دفاتر ونکوور و تورنتو ایجاد کند. این شرکت قبلاً گفته بود كه قصد دارد 2500 شغل جدید تمام وقت در انتاریو ایجاد كند.

علاقمندان میتوانند و کلیک بر روی این لینک از لیست مشاغل آگاه شوند و همانجا اپلای کنند.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #کوید #سلام_ونکوور #ونکور #ایرانیان_ونکوور #NEWS #خبر #کار_در_کانادا

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!