کار در کانادا

یک چهارم مشاغل در ونکوور امیدی به باقی ماندن تا سال آینده ندارند

Published

on

خبر_کانادا

نظرسنجی اخیر Greater Vancouver Board of Trade نشان می دهد، از هر چهار کسب و کار در ونکوور بزرگ، یکی انتظار ندارد که بیش از 12 ماه زنده بماند، مگر اینکه اوضاع تغییر کند. 

به طور کلی، کمتر از نیمی از مشاغل در ونکوور، در پی بیماری همه گیر کرونا ، انتظار بازگشت به فعالیت های منظم خود را دارند.

مشاغل بررسی شده توسط board با مشارکت گروه Mustel Group گزارش داده است، از میان کسانی که به فعالیت منظم باز می گردند، 17 درصد تحت تاثیر اخراج و کاهش ساعت کاری کارمندان قرار گرفته اند. 

براساس یافته ها، از آغاز اعلام همه گیری در اواسط ماه مارس، در مجموع 150000 شغل در ونکوور بزرگ کاهش یافته استجای تعجب نیست که چرا طرح بهبود اقتصادی B.C قبل از انتخابات 24 اکتبر به یک موضوع مهم تبدیل شده است.  

Bridgitte Anderson رئیس board گفت: واقعیت بارزی که این نظرسنجی نشان می دهد این است که بسیاری از مشاغل در ونکوور بزرگ، در موقعیت نامطمئنی قرار دارند. 

پیامی که با صدای بلند و واضح به گوش می رسد این است که، لازم است اقدامی صورت گیرد تا علاوه بر کمک به زنده ماندن آنها، از چالش های اقتصادی طولانی مدت ناشی از این ویروس بکاهد. 

نتایج حاصل از نظرسنجی تجاری همچنین نشان داد، کاهش فرایند صدور مجوز (62 درصد)، آموزش نیروی کار (53 درصد) و رشد اکوسیستم فناوری در بریتیش کلمبیا (50 درصد) به عنوان زمینه های اصلی بهبود مورد نظر هستند. 

این بررسی می گوید، به نظر می رسد مشاغل همچنین به بحران کارمندان نزدیک هستند. 

بیش از نیمی، 60 درصد، از افرادی که همچنان شاغل هستند، به دلیل بحران بهداشت عمومی، نگرانی های بهداشت روان دارند، 54 درصد باتنهایی و قطع ارتباطسر و کار دارند. 

هر دو عامل منجر به کاهش 38 درصدی بهره وری کارمندان شده است. 

سرانجام، board گفت که اعضای آن، صاحبان مشاغل، معتقدند که شدیدترین اقداماتی که دولت B.C باید اولویت بندی کند شامل موارد زیر است: 

  • ایجاد شرایط رقابتی بهتر و بیشتر برای سرمایه گذاری (43 درصد) 
  • کاهش بار اداری یا کارآمدتر ساختن مقررات (41 درصد) 
  • پشتیبانی مالی مانند حمایت از حقوق و دستمزد، تأمین سرمایه یا کاهش مالیات و کارمزد (39 درصد) 
  • حمایت از بخش هایی مانند گردشگری و مسافرت که ضریب مثبت اقتصادی برای منطقه هستند (38 درصد) 
  • کاهش هزینه ها (33 درصد) ، حذف PST (32 درصد) و کاهش مالیات بر دارایی های تجاری (30 درصد). 

.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!