Connect with us

راهنمای تازه واردین

نکاتی برای مهاجران جدید تا بتوانند کاری مرتبط با رشته‌ی خود در کانادا پیدا کنند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

یکی از مهم ترین دغدغه های مهاجران تازه وارد پیدا کردن شغل مناسب است. البته در حال حاضر به دلیل پاندمی کرونا مهاجرت شغلی آسان نیست زیرا بسیاری از کسب و کارها با رکود مواجهند. اما شما با نشان دادن دقیق توانایی های خود می توانید کارفرمایان را تحت تاثیر قرار داده و شغل مناسبی بیابید، زیرا به هر حال چرخ های اقتصاد کشور در حال گشتن هستند و نیاز به کارمندان خوب همیشه وجود دارد. 

در این مقاله شما را با نکاتی که برای پیدا کردن بهتر شغل به شما کمک می کند، آشنا می کنیم. 

 

 1. رزومه ی خود را متناسب با بازار امروز کانادا بازنویسی کنید. 

به خاطر داشته باشید بازنویسی رزومه کاری است که هر چند وقت یک بار باید انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شکل رزومه ی خود را به گونه ای تغییر دهید که استخدام ‌کنندگان کانادایی انتظار دارند. 

برای هر درخواست استخدام رزومه ی خود را بازنویسی کنید، در توضیحات شغل مورد نظر، دنبال عبارت ‌های کلیدی بگردید و زیر آنها خط بکشید. اشتباهات املایی و دستوری رزومه ی خود را برطرف کنید. اگر درباره تفاوت‌های زبانی احتمالی نگران هستید، از مترجمان و منابع دیگر آنلاین استفاده کنید. بسیاری از استخدام کنندگان با دیدن یک یا دو اشتباه در رزومه آن را رد می کنند. 

 1. برای هر شغل، یک کاورلتر جدید بنویسید 

کاورلتر نامه ‌ای است که در آن می ‌توانید درباره ی توانایی ‌ها، مهارت‌ ها و تجربیاتی که شما را مناسب این شغل خواهد کرد به‌ طور مفصل‌ توضیح دهید. شما می توانید در این نامه اهداف خود از مهاجرت را توضیح دهید. 

در هنگام نوشتن کاورلتر، از حاشیه رفتن و کلی گویی اجتناب کنید. موارد ذکر شده در رزومه را تکرار نکنید بلکه در مورد آنها توضیحات بیشتری بدهید. سعی کنید متن شما کمتر از یک صفحه باشد.  

 

 1. در مورد اعتبار گواهینامه‌ های حرفه ‌ای خود در کانادا تحقیق کنید. 

مهاجران جدید انبوهی از مدارک، دانشنامه‌ ها، گواهینامه ‌ها و اعتبارنامه ‌های حرفه‌ ای را همراه خود دارند. اما ممکن است تعدادی از این مدارک که در کشورهای دیگر اخذ کرده اید، در کانادا اعتبار نداشته باشند. مثلا یک پزشک، مهندس یا وکیل که مدرک خود را در کشور دیگری گرفته است، نمی ‌تواند بلافاصله در کانادا مشغول به کار شود. 

اما اعتبارنامه‌ های سایر کشورها و سازمان‌های بین‌المللی در کانادا به رسمیت شناخته می‌ شوند و سطح تحصیلی شما پس از بررسی به عنوان معادل در کانادا پذیرفته خواهد شد. این بررسی توسط  وزارت مهاجرت کبک و مرکز اطلاعات کانادا انجام می گیرد. شما می توانید این کار را قبل از ورود به کانادا نیز انجام دهید، تا به محض ورود بتوانید کار مورد نظر خود را پیدا کرده و مشغول شوید. 

 

 1. در دوره‌ های کارورزی فشرده و کوتاه‌ مدت شرکت کنید 

با توجه به رشته ی کاری مورد نظرتان شما می توانید بعد از ورود به کانادا، در دوره های کارورزی کوتاه مدت شرکت کنید. این کار الزامی نیست اما می تواند در هنگام درخواست شغل به شما کمک کند. 

گذراندن این دوره ها به معنی تعهد شما به یادگیری پیوسته است، که به عنوان یکی از ویژگی‌ های مهم کارمندان موفق شناخته می ‌شود. 

مدارکی از قبیل  AEC، DEP، DEC، ASP، گواهینامه‌ها،Microprograms  و سایر اعتبارنامه‌ها، جایگزین‌های سریع ‌تر و ارزان ‌تری برای مدارک دانشگاهی هستند. 

بسیاری از این دوره های کارورزی به صورت شبانه و یا ساعت متغیر ارائه می شوند، تا افراد شاغل بتوانند ضمن کار کردن از این کلاس ها نیز بهره ببرند. 

 1. در کنار شغل ایده آل خود، سایر مشاغل پاره‌ وقت و گزینه ‌های دیگر اشتغال را مد نظر داشته باشید 

در زمانی که شما به دنبال شغل ایده آل خود می گردید، اجاره‌ها، صورتحساب‌ ها و سایر هزینه‌ های‌ شخصی شما روی هم جمع می ‌شوند. پس از مهاجرت شما ممکن است مجبور به پذیرفتن شغلی شوید که شغل ایده آل شما نیست، اما برای امرارمعاش به آن نیاز دارید. علاوه بر اینکه تجربه ی کار در بازار کانادا را نیز به دست می آورید. 

 

 1. مزایایی که اشتغال در یک کار پاره‌ وقت  

برای استخدام کننده مهم است که شما دوره های طولانی بیکاری نداشته باشید. در یک تحقیق مشخص شد، کسانی که دوره های طولانی مدت بیکاری در رزومه ‌هایشان داشته ‌اند، 45 درصد کمتر احتمال دارد که به مصاحبه شغلی دعوت شوند. 

استخدام کننده دوست دارد ببیند شما همزمان با پیگیری اهداف خود به دنبال کسب تجربه و درآمد بوده اید و این کار از نظر اصول حرفه ای شما را مستحکم و بلند پرواز نشان می دهد. 

همچنین با انجام کارهای پاره وقت، فرصت ایجاد روابط حرفه ‌ای با مدیران، سوپروایزرها و سایر همکاران برای شما فراهم می شود. همچنین فرصت‌های فراوانی پیش روی شما قرار خواهد گرفت تا مهارت‌هایی را فرا بگیرید تا از آنها در هر شغلی بتوانید استفاده کنید.  

همکاران شغل پاره وقت شما همچنین می توانند در زمان پیدا کردن شغل ایده آل، درمورد رفتار مثبت و مهارت‌های شغلی شما شهادت دهند. 

 1. Networking در حرفه ی خود را فراموش نکنید 

Networking شامل حضور در ملاقات ها، گردهمایی ها و همایش هایی است که نقش مهمی در استخدام و جذب نیرو ایفا می ‌کنند. در دوران پاندمی کرونا که بسیاری از این دوره ها به صورت مجازی برگزار می شوند این کار بسیار راحت تر است.  

شما می توانید قبل از مهاجرت خود با کسانی که در حرفه شما مشغول به کار هستند به صورت آنلاین تماس بگیرید، با آنها رابطه برقرار کنید و یاد بگیرید کارفرمایان کانادایی دنبال چه ویژگی‌هایی در متقاضیان کار هستند. 

 

 1. از شبکه‌های اجتماعی برای Networking استفاده کنید 

بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله لینکدین، توییتر و فیسبوک به شما کمک می کنند، تا افراد فعال در حرفه ی مورد علاقه ی خود را پیدا کنید. ایجاد ارتباط با این افراد به شما کمک می کند، در مسیر حرفه ای خود درست گام بردارید. 

بهتر است پیام های خود را به صورت شخصی بفرستید تا احتمال پاسخ دادن آنها را بالا ببرید پیام های عمومی اعتماد کمتری را جلب می کنند. 

 

 1. به دنبال فرصت‌های شغلی خارج از شهرهای بزرگ باشید 

در ابتدای مهاجرت افراد به قصد پیدا کردن شغل وارد شهرهای بزرگ می شوند. ونکوور، مونترال و تورنتو بیشترین مهاجران را می پذیرند. به عنوان مثال تورنتو 35 درصد از کل مهاجران تازه وارد را می پذیرد. 

شهرهای بزرگ فرصت‌ های استخدامی زیادی را مهاجران شغلی فراهم می کنند، اما افزایش تعداد متقاضیان کار، پیدا کردن کار را سخت می کند، و اینکه هزینه ی زندگی در شهرهای بزرگ نیز بسیار بالا است.  

در برخی از مناطق کوچک تر کانادا برنامه هایی به‌ طور خاص برای کمک به تازه‌ واردان طراحی شده است تا آنها بتوانند کار پیدا کنند و به بخشی از کامیونیتی تبدیل شوند. از جمله آنها می ‌توان به برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک (AIP) در استان‌های ساحلی، برنامه PRIME در کبک و برنامه نامزدی استانی (PNP) در تمام استان‌ها اشاره کرد. 

 

 1. برای انجام مصاحبه‌ آمادگی داشته باشید 

دعوت شما به انجام مصاحبه ی شغلی هر زمانی ممکن است پیش بیاید پس باید همیشه برای انجام آن آماده باشید. شما باید بتوانید در زمان مصاحبه در مورد تاریخچه‌ و دستاوردهای حرفه‌ ای ‌تان صحبت کنید. بهتر است زبان خود را تقویت کنید تا به دلیل موانع زبانی دچار مشکل نشوید. 

شما می توانید از روش S.T.A.R برای یاد گرفتن جمله‌های کوتاه و موثری که صلاحیت‌های شما را به نمایش می گذارد، استفاده کنید. 

این احتمال وجود دارد که به دلیل پاندمی کرونا مجبور شوید در یک مصاحبه ی شغلی آنلاین شرکت کنید، بنابراین باید برای انجام این مورد نیز آمادگی داشته باشید. مصاحبه ی مجازی دشواری‌های خاص خود را دارد و به تجهیزات فنی، مشکلات مربوط به تفاوت‌های مناطق زمانی و سرعت اتصال به اینترنت بستگی دارد. بهتر است قبل از شروع مصاحبه این موارد را چک کنید. 

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

بانک و خدمات مالی

افتتاح حساب بانکی در کانادا برای تازه واردین

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

مراحل زیادی وجود دارد که مهاجرت به کانادا را به رویایی که به واقعیت گراییده تبدیل می‌کند، اما به دست گرفتن کنترل امور مالی باید اولین اقدام شما باشد.

ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا به عنوان یک تازه وارد کانادایی، مشکلات مالی خود را حل کنید.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید
به عنوان تازه وارد اول یک حساب بانکی باز کنید

اگر به طور قانونی در یکی از مدارس کانادا ثبت نام نکرده باشید یا به طور قانونی در این کشور مشغول به کار نشده باشید، افتتاح حساب بانکی جدید در این کشور دشوار است.

اگر به عنوان اقامت دائم، کارگر خارجی یا دانشجوی بین المللی به این کشور وارد شوید، می‌توانید برای برنامه StartRight اسکوشیا بانک اقدام کنید. از طریق این برنامه که فقط برای تازه واردان طراحی شده است، مشتریان واجد شرایط می‌توانند برای سال اول هیچ هزینه ماهانه برای حساب پرداخت نکنند، انتقال پول بین المللی بدون هزینه داشته باشند به علاوه مزایای دیگر. برای درخواست، شما باید یکی از این مدارک شناسایی را داشته باشید:

گذرنامه

کارت اقامت دائم

فرم شهروندی و مهاجرت کانادا (IMM ۱۰۰۰، IMM ۱۴۴۲، IMM ۵۶۸۸ یا IMM ۵۲۹۲)

در اینجا نحوه ایجاد امتیاز اعتباری برای موفقیت آورده شده است

حتی اگر امتیاز اعتباری فوق العاده‌ای در کشور خود داشته باشید، کانادا از سیستم اعتباری خود استفاده می‌کند.

داشتن امتیاز اعتبار مشخص، برای تأیید وام و خرید خانه ضروری است. در کانادا، امتیازات اعتباری همچنین ممکن است قبل از پیدا کردن کار، برای دستیابی به نرخ‌های بهتر خدمات آب، برق، تلفن و اینترنت، و برای توافق نامه‌ی اجاره آپارتمان بررسی شود.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد اعتبار به عنوان یک تازه وارد، افتتاح حساب کارت اعتباری از طریق بانک است. یک موسسه مالی معمولاً می‌خواهد افراد فاقد سابقه اعتباری کارت اعتباری ایمن باز کنند، یک خط اعتباری که با وثیقه شخصی کاربر مانند پول پشتیبانی می‌شود. Scotiabank به تازه واردان اجازه می‌دهد تا به چندین کارت اعتباری بدون ضمانت دسترسی پیدا کنند، بنابراین کاربران می‌توانند بدون نگرانی در مورد قوانین کارت‌های ایمن، بلافاصله شروع به ساختن سابقه اعتباری خود کرده و امتیاز کسب کنند.

از این کارت مانند کارت نقدی استفاده کنید و به شرط پرداخت به موقع بدهی خود در هر چرخه، این می‌تواند به شما کمک کند تا در چند ماه اول امتیاز خود را افزایش دهید. هنگامی که سابقه اعتباری شما برای خرید وسیله نقلیه، وام یا خانه به اندازه کافی بالا رفت، می‌توانید از کارت‌های اعتباری دیگر با قدرت پردازش بهتر استفاده کنید.

آمدن به کانادا از طریق دانشجویی

تحصیل در کانادا به شما امکان می‌دهد تحصیلات عالی را با هزینه رقابتی بدست آورید، در یک محیط آموزشی متنوع ارتباطات بین المللی برقرار کنید، در حین تحصیل و بعد از تحصیل کار کنید و شانس واجد شرایط بودن برای اقامت دائم کانادا را بهبود ببخشید.

اگر قصد کسب مدارک تحصیلی کانادا را دارید، می‌توانید شهریه و بودجه روزانه خود را با یک حساب رایگان دانشجویی مدیریت کنید. برنامه‌ی Student Banking Advantage® که به عنوان بهترین حساب بانکی دانشجویی سال ۲۰۲۰ از سوی MoneySense انتخاب شد، برای دانشجویان تمام وقت ثبت نام شده در یک دوره تحصیلات متوسطه در کانادا موجود است. علاوه بر این، به عنوان یک دانشجوی بین المللی، حتی بدون سابقه اعتباری، می‌توانید واجد شرایط کارت اعتباری بدون ضامن شوید. از پاداش هزینه‌های خود لذت ببرید و به راحتی نمره اعتبار خود را ثبت کنید. شما قبلاً به اندازه کافی کار در لیست خود دارید و این حساب دانشجویی مدیریت امور مالی شما را آسان می‌کند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

املاک در کانادا

بریتیش کلمبیا: رکورد بالاترین پیش‌پرداخت خانه در کانادا

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

در استان بریتیش کلمبیا میانگین پیش پرداخت برای خرید خانه در کانادا بسیار زیاد است. با این حال، تنها ۱۰٪ از مسکن توسط خریدارانی که خانه اولی هستند خریداری می‌شود.

قیمت خانه‌های کانادایی بسیار بالا رفته است، اکنون قیمت پیش پرداخت یک خانه در کانادا بسیار بالا است. داده‌های فناوری رهن LowestRates. ca مبلغ میانگین پیش پرداخت را به تفکیک استان‌های کانادا نشان می‌دهد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

آن‌ها با استفاده از داده‌های خود، مبلغ استفاده شده به عنوان پیش پرداخت خرید را محاسبه میکنند. این شرکت متوجه شد که بریتیش کلمبیا با ۱۶۰ هزار دلار بالاترین میانگین پیش پرداخت را در میان استان‌های کانادا ا دارد. البته انتاریو نیز از این مبلغ خیلی فاصله ندارد.

بالاترین میانگین پیش پرداخت در کانادا را خریداران مسکن در بریتیش کلمبیا پرداخت می‌کنند.

خریداران مسکن در BC بیشترین پیش پرداخت را به هم صورت درصدی و هم به صورت مطلق پرداخت می‌کنند. متوسط پیش پرداخت در این استان ۲۲.۴۵ درصد تخمین زده شده است. بر اساس و با کمک محاسبات متوسط قیمت مسکن، این رقم به ۱۵۹.۷۰۰ دلار می‌رسد که عددی نجومی و بسیار بالاست.

می‌دانیم به چه فکر می‌کنید، چه کسانی می‌تواند این همه پول پس‌انداز کند؟ فقط ۱۰٪ از خانه‌های بریتیش کلمبیا توسط خریداران باراولی خریداری می‌شوند.

این مساله موجب میشود حدود ۹۰ درصد خریداران با کمک دارایی‌های پیشین خود پیش پرداخت خانه را انجام دهند. در واقع خریداران این مبلغ را پس‌انداز نکردند بلکه آن‌ها به نوعی تجارت کردند.

پیش پرداخت خانه‌های انتاریو نیز مبلغی مبهم است. به طور میانگین وام میتواند ۲۰.۳۵ درصد قیمت خرید را کاهش دهد و مبلغ پیش پرداخت به طور میانگین ۱۴۰ هزار دلار است.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید

برخی از افراد احتمالاً آنقدر بزرگ هستند که بخاطر بیاورند در گذشته می‌توانستند در انتاریو یک خانه کامل را با این مبلغ خریداری کنند.

داده‌های سه استان دیگر به این شرح است: . نوا اسکوشیا (۱۸.۵۴٪)، آلبرتا (۱۵.۱۵٪) و کبک (۱۴.۶۸٪) که در همه این استان‌ها پیش پرداخت کمتر از ۲۰٪ است. مبلغ پیش پرداخت متوسط در این سه استان حدود ۶۰.۰۰۰ دلار است که یک عدد قابل دستیابی است.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار کانادا

کمک هزینه کارگران کم درآمد کانادا چیست؟ چگونه اقدام کنیم؟ مبلغ پیشنهادی چقدر است؟

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

از 30 جون، تقریباً 1 میلیون کارگر کم درآمد دیگر واجد شرایط حمایتقابل توجهشده اند، که تقریباً 2400 دلار برای خانواده ها و 1400 دلار برای افراد مجرد کانادایی ارائه می دهد. 

بر اساس گفته های سازمان فدرال ، این کار درآمد در دسترس کارگران با دستمزد پایین را افزایش می دهد و انگیزه هایی را برای کارگران فراهم می کند تا دوباره به نیروی کار بپیوندند. 

اگر فکر می کنید ممکن است صلاحیت دریافت این پول را داشته باشید یا می خواهید درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه باشید. 

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
چه کسانی می توانند آن را دریافت کنند؟ 

مزایای کارگران کانادا ، که CWB نیز نامیده می شود، یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد است که هدف آن حمایت از کانادایی هایی است که کار می کنند، اما درآمد کمی دارند. 

شامل دو قسمت است: یک مقدار اساسی و یک مکمل معلولیت. 

تا همین اواخر، معیارهای واجد شرایط بودن ، بسیاری از کارگران با دستمزد پایین را از برنامه خارج می کرد. 

با این حال، پس از گسترش برنامه، این امکان در اختیار کسانی است که درآمد آنها تا: 

 • 32244 دلار به عنوان مجرد کانادایی (بدون فرزند) 
 • 42197 دلار به عنوان خانواده های تک درآمد 
 • 56197 دلار به عنوان خانواده هایی با دو درآمد باشد. 

افراد با دو درآمد مثلا زوجین هم اکنون مجاز هستند تا هنگام محاسبه ، حداکثر 14000 دلار از درآمد خود را حذف کنند، و به آنها اجازه می دهد تا بازپرداخت مالیات سخاوتمندانه تری داشته باشند. 

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید
مبلغ پیشنهادی چقدر است؟ 

مبلغی که متقاضیان CWB می توانند دریافت کنند به عوامل مختلفی بستگی دارد. این موارد شامل درآمد، وضعیت تأهل ، محل زندگی و واجد شرایط بودن برای اعتبار مالیات از کارافتادگی آنها است. مشخص نیست آیا مبالغ زیر که در زمان نوشتن مقاله در وب سایت دولت نمایش داده می شوند، هنوز به روز نشده اند تا گسترش واجد شرایط بودن را نشان دهند یا خیر؟ 

حداکثر مبلغی که افراد مجرد می توانند ادعا کنند 1338 دلار است. اگر درآمد خالص تعدیل شده فرد بیش از 13064 دلار باشد، این مبلغ به تدریج کاهش می یابد. 

حداکثر مبلغی که خانواده های کانادایی می توانند دریافت کنند 2379 دلار است. اگر درآمد خالص خانواده تعدیل شده مدعی بیش از 17348 دلار باشد، این مبلغ به آرامی کاهش می یابد. 

وقتی صحبت از مکمل معلولیت می شود، افراد مجرد می توانند حداکثر 713 دلار مطالبه کنند. اگر درآمد خالص تعدیل شده فرد بیش از 24569 دلار باشد، این میزان کاهش می یابد. 

خانواده ها همچنین می توانند حداکثر 713 دلار دریافت کنند که اگر درآمد خالص تعدیل شده خانواده از 37176 دلار بگذرد، به تدریج کاهش می یابد. 

آژانس درآمد کانادا (CRA) خاطرنشان می کند، حداکثر مقدار پایه CWB و مقدار مکمل معلولیت برای ساکنان کبک متفاوت خواهد بود. 

چگونه می توانم اقدام کنم؟ 

از آنجا که CWB یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد است ، باید در همان زمان اظهارنامه مالیات بر درآمد یک فرد ثبت شود. 

گفته شده، افراد و خانواده های واجد شرایط می توانند به جای انتظار برای زمان مالیات، حداکثر 50٪ از CWB را پیش پرداخت کنند. این پرداخت ها معمولاً در روز پنجم آوریل ، جولای ، اکتبر و ژانویه ارسال می شود. 

کانادایی ها می توانند با تکمیل مالیات و دنبال کردن دستورالعمل های ارائه شده در نرم افزار مالیاتی مجاز خود، برای CWB درخواست دهند. همچنین، یک فرم به صورت آنلاین در دسترس است. 

کسانی که امیدوار به دریافت پیش پرداخت هستند می توانند از طریق بخش حساب کاربری، از اپلیکیشن پرداخت پیشرفته کارمندان کانادا بهره مند شوند. 

متناوباً ، متقاضیان می توانند فرم RC201 را پر کنند. بخشی برای درخواست مکمل معلولیت به عنوان بخشی از این سند گنجانده شده است. CRA باید آن را تا 31 آگوست 2021 دریافت کند. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!