کار در کانادا

13 شرکت ونکووری در آوریل امسال بیش از 150 موقعیت استخدام ارائه خواهند کرد

Published

on

REUTERS / WANA/Nazanin Tabatabaee

به دنبال فرصت های شغلی جدید در ماه آوریل هستید؟ 

در این ماه شرکت های ونکووری استخدام خواهند داشت و برای سهولت کار شما ، لیستی از موقعیت هایی را آماده کرده ایم که می توانید از هم اکنون برای آنها درخواست کنید. 

پس منتظر چه هستید؟ رزومه ی خود را به روز کنید و برای آن کار رویایی که همیشه می خواستید اقدام کنید. 

 

AL13 Architectural Systems 

AL13 Architectural Systems در سال 2011 تأسیس شد، یک شرکت تولید کننده محصولات ساختمانی در آمریکای شمالی است که روکش مخصوص دست ساز را ارائه می دهد که مزایای مشخصی نسبت به گزینه های صنعتی دارد. 

مشاغل: AL13 Architectural Systems در حال حاضر به دنبال استخدام مدیر بازاریابی دیجیتال است 

مزایا: تطبیق RRSP ، مزایای سلامتی ، سیاستهای مرخصی زایمان و والدین ، ​​حقوق رقابتی ، بازپرداخت برنامه های تناسب اندام و برنامه ارجاع کارمندان. طبق گفته ی اعضای تیم  AL13، این مزایا شامل همکاران عالی و فرهنگ شرکتی عالی نیز می شود. 

بیشتر: می توانید مستقیماً به وب سایت آنها مراجعه کنید. 

 

Galvanize 

 Galvanizeبا مأموریت تقویت سازمان ها برای انجام کارهای قهرمانانه، امنیت ، مدیریت ریسک ، انطباق و نرم افزار حسابرسی را به بزرگترین و شناخته شده ترین سازمانهای خصوصی و دولتی ارائه می دهد. مطمئناً ، آنها یک شرکت نرم افزاری هستند ، اما فقط تکنولوژی نمی فروشندآنها سازمان ها را برای دستیابی به چیزهای بزرگ و تغییر جهان در این روند توانمند می کنند. 

مشاغل: جایگاه های فعلی شامل Manager, Advisory & Consulting Services; Consulting Specialist/Senior Specialist, Senior Software Engineer (Cloud Infrastructure), Senior Software Engineer (Developer Productivity), Senior Software Engineer (Fullstack), Senior Software Engineer (NLP), Senior Software Engineer (Python), Senior Software Engineer (Scala/Java), Software Development Manager (Developer Productivity), Software Engineer (Fullstack), Channel Marketing Manager, Marketing Automation Specialist, Marketing Programs Manager, Senior Marketing Operations Manager, Senior Product Marketing Manager, Sales Development Representative, Salesforce & Operations Specialist, Localization Analyst, Python Developer (remote-friendly North America), Senior Product Designer (remote-friendly North America), Channel Manager, Sales – Latin America & Caribbean and Solutions Consultant (Sales Engineer) می باشد. 

امتیازات: مزایای کارمندان شامل مزایای بهداشتی پیشرو در صنعت ، تطبیق RRSP ، حساب مراقبت های بهداشتی / هزینه شخصی و 15 هفته مرخصی زایمان و والدین تا 100٪ از حقوق پایه برای والدین جدید است. بودجه توسعه حرفه ای و آموزشی در همه سطوح ارائه می شود 

بیشتر: شما می توانید در مورد مشاغل Galvanize در صفحه مشاغل آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

Keirton 

Keirton یکی از معتبرترین نام های آمریکای شمالی در مهندسی راه حل تخصصی است. Keirton در تلاش برای ایجاد فرهنگ شرکتی سرگرم کننده ، حمایتی و پرانرژی ، به طور مداوم تلاش می کند تا تأثیر مثبتی بر صنایع همیشه در حال تغییر مورد پشتیبانی خود بگذارد. برای همه اینها ، آنها از رهبری عالی و مدیرعاملی برخوردار هستند که نامزد نهایی کارآفرین برتر سال 2019، Ernst & Young بود. 

مشاغل: فرصت های شغلی فعلی Keirton شامل  Manufacturing Technologist, Product Support Representative, Copywriter, Manufacturing Technician, Drafting and Document Control Specialist, Inside Sales Representative, Technical Service and Support Representative و موارد دیگر است. 

مزایا: از ناهارهای BBQ و جمعه های آبجو ماهانه گرفته تا کار با مشتریان جهانی در صنایع با رشد سریع آمریکای شمالی ، Keirton افتخار خود را پرورش محیطی می داند که از رشد و سلامت روان حمایت می کند. مزایا شامل حقوق رقابتی براساس تجربه ، برنامه سه ماهه پاداش اهداف SMART ، برنامه پاداش سالانه تقسیم سود ، مزایای پزشکی گسترده و سهم منطبق با IRA ساده است. 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های آزاد Keirton ، به صفحه مشاغل آنها مراجعه کنید. 

 

Xero 

Xero یک پلتفرم حسابداری جهانی مبتنی بر فضای ابری زیبا و با کاربرد آسان برای مشاغل کوچک و مشاوران آنها است. این شرکت در بیش از 180 کشور جهان 2.45 میلیون مشترک دارد، Xero به طور یکپارچه با بیش از 800 برنامه ادغام می شود. و از سوی Forbes به عنوان نوآورترین شرکت در حال رشد جهان برای مدت دو سال در رتبه 1 قرار گرفت و به دلیل تاکید مداوم بر تقویت تنوع در محل کار ، در شاخص های برابری جنسیتی بلومبرگ در سال 2020 و 2021 در رتبه ی نخست قرار گرفت و اخیراً محل فناوری و محصول آمریکای شمالی خود را در کانادا ایجاد کرد. 

مشاغل: Xero Canada برای تعدادی از نقش های فروش و توسعه تجارت در ونکوور استخدام می کند، از جمله Enterprise Partner Consultants 

مزایا: Xero مزایای بسیار خوبی از جمله پوشش مزایای بهداشت و سلامتی ، طرح تقسیم سخاوتمندانه کارمندان ، کمک هزینه مرخصی زایمان و مزایای مرخصی والدین را ارائه می دهد. در تلاش برای حمایت از نیروی کار از راه دور خود از در طول پاندمی  COVID-19،Xero  مزایای کارکنان خود را شامل منابع قوی سلامتی و دسترسی به وبینارهای سلامتی ساخته شده برای سلامت جسمی ، روحی ، اجتماعی ، مالی و محیطی ارائه کرد. 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Xero و بررسی موقعیت های فعلی ، به صفحه مشاغل آنها مراجعه کنید. 

Lighthouse Labs 

آزمایشگاه های Lighthouse در سال 2013 توسط تیمی از توسعه دهندگان نرم افزار علاقمند به کد ، راهنمایی و آموزش ایجاد شده است. ماموریت آنها: تغییر روش ارائه آموزش فنی. 

مشاغل: آزمایشگاه های Lighthouse به دنبال یک Admissions Coordinator, Remote PT Data Science Mentor, Remote PT Web Development Mentor, Community Engagement Coordinator, Marketing Coordinator, Junior Project Manager, Freelance Technical Writer, Learning Experience Designer, Business Development Manager, and Intermediate Software Developer to join their league of extraordinary people است. 

مزایا: Lighthouse Labs یک کارفرمای فراگیر ، با پردیس های متنوع (و دوستدار سگ!) در سراسر کشور است. کارمندان در فصل تعطیلات کریسمس از انعطاف پذیری از راه دور ، مزایای کارکنان و مرخصی اضافی برخوردار می شوند. 

بیشتر: شما می توانید در مورد موقعیت های Lighthouse Labs در صفحه مشاغل آنها بیشتر بیاموزید. 

 

Traction on Demand 

Traction on Demand بزرگترین شریک مشاور Salesforce و شرکت توسعه برنامه در آمریکای شمالی است. این شرکت به طور مداوم به عنوان یکی از سریعترین رشد ها، بهترین مدیریت و شادترین محل کار در آمریکای شمالی شناخته شده است. Traction on Demand همچنین در طول سال میزبان کنفرانس های تجاری و فناوری محور است. 

مشاغل: کشش تقاضا در حال افزایش است و در حال حاضر به دنبال مدیر توسعه تجارت ، مدیر هنری دیجیتال ، مدیر تولیدتقاضا ، Full Stack Developer و مدیر جذب استعدادها هستند. 

مزایا: ساعات انعطاف پذیر ، رویدادهای ماهانه ، کمک هزینه تناسب اندام ، کمک هزینه راه اندازی دفتر کار از راه دور ، پرداخت برای روزهای کار داوطلبانه، برنامه مالکیت سهام کارمندان و موارد دیگر. 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Traction on Demand ، به صفحه مشاغل آنها مراجعه کنید. 

FORM 

FORM در سال 2016 در ونکوور تاسیس شد، یک شرکت فناوری ورزشی با یک ماموریت ساده است: از بین بردن موانع بین شنا و آنچه می تواند باشد. فرم FORM توسط Dan Eisenhardt ، شناگر سابق و پیشگام فن آوری هدایت می شود. Dan قبلاً Recon Instruments را تاسیس و اداره می کرد که اولین عینک هوشمند ورزشی جهان را در سال 2010 بود و در سال 2015 توسط اینتل خریداری شد. تیم FORM از یک گروه شگفت انگیز از افراد با زمینه ها ، مهارت ها و شخصیت های مختلف تشکیل شده است 

مشاغل: FORM به دنبال VP Finance ، مدیر Analytics ، طراح UX / UI ، مدیر بازاریابی ایمیل ، طراح دیجیتال ، توسعه دهنده ارشد اندروید ، برنامه ساز ارشد Full Stack ، دستیار بازاریابی ، فیلمبردار ، نویسنده مقاله ، مدیر پروژه نرم افزار ، توسعه دهنده کامل پشته ، Android Developer  و QA Mobile Automation Engineer  برای پیوستن به تیم در حال رشد خود. 

امتیازات: اعضای تیم FORM از یک طرح مزایای رقابتی ، محیط کار انعطاف پذیر ، کارت استخر و سایر امتیازات شرکت بهره مند می شوند. هنگام کار در دستورالعملهای COVID فعلی ، کارکنان تشویق می شوند که از راه دور کار کنند و با تمام تجهیزات لازم برای موفقیت در هنگام کار در خانه آماده می شوند. 

بیشتر: می توانید درباره اطلاعات فرم در صفحه مشاغل آنها بیشتر بیاموزید. 

 

Ready 

در Ready ، ما میهمانان را مستقیماً به مکان های پذیرایی از طریق تلفن آنها متصل می کنیم تا آنها بتوانند منو ، سفارش ، پرداخت ، بازبینی و بازخرید پاداش را بدون نیاز به ثبت نام یا دانلود برنامه مشاهده کنند. ما در حال تعریف مجدد ناهار خوری اولیه هستیم ، و نیاز به تماس را برای هر دو میزبان و میهمانان خود با استفاده از فناوری BYOD به صورت مقرون به صرفه برطرف می کنیم. این شرکت مستقر در کانادا و در تعداد بیشتری از مکانها در سراسر آمریکای شمالی موجود است ، Ready  یک راه حل انعطاف پذیر برای مکانهایی است که به دنبال ساده سازی عملیات و ارائه یک تجربه بی نظیر به مهمانان هستند. 

مشاغل: فرصت های شغلی حاضر در Ready شامل Full Stack Developer x 2 و یک متخصص بازاریابی دیجیتال است. 

مزایا: در یک دوره رشد به یک تیم پیشرو در صنعت بپیوندید، hackathons دو بار در سال ، انعطاف پذیری و استقلال در نقش خود به علاوه تمام مزایای یک شرکت تازه کار هیجان انگیز با حمایت از شرکت مادر iQMetrix ، با یک کارفرمای برنده جایزه 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های شغلی Ready ، به صفحه مشاغل مراجعه کنید. 

 

Addy 

Addy یک شرکت نوپا است که یک بستر سرمایه گذاری آنلاین فراهم می کند تا کانادایی ها بتوانند بدون هیچ گونه فداکاری در زندگی، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را با مبلغی متناسب با بودجه خود انجام دهند. ماموریت آنها این است که با کاهش ورودی به 1 دلار ، هر انسانی را قادر به داشتن یک خانه کنند. آنها معتقدند همه باید از طریق دسترسی به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به هر مبلغی ، صرف نظر از درآمد ، سن و یا سایر اختلافات ، فرصت مالک شدن را پیدا کنند. 

مشاغل: Addy در حال حاضر برای چندین سمت در تیم های فناوری ، بازاریابی ، عملیات و خدمات استخدام دارد، از جمله مدیر محصول فنی ، مدیر عملیات ، مهندس ارشد پشتیبان ، مدیر بازاریابی محتوا ، تحلیلگر بازاریابی رشد ، خلاقیت و طراح گرافیک و متخصص تجربه. 

مزایا: برای ترویج ایجاد ثروت ، این شرکت یک برنامه تطبیق سرمایه گذاری ، یک بسته مزایای گسترده و یک مزیت یادگیری سالانه ارائه می دهد. این تیم دوست دارد به صورت گروهی سفر کند و فرصت های زیادی را برای دورهمی خارج از سایت ارائه می دهد (البته اگر این کار ایمن باشد!). میان وعده ها، میوه ها و نوشیدنی های متنوعی در آشپزخانه موجود است (آنها عاشق Breville خود هستند) ، و دفتر آنها در قلب Kitsilano است. 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های آزاد در Addy، صفحه مشاغل آنها مراجعه کنید. 

 

Redbrick 

Redbrick با ایجاد شرکتهایی که مصرف کنندگان با آنها درگیر هستند و از آنها واقعاً لذت می برند، برای تکامل مارک های دیجیتالی قوی تصور ، خریداری ، ساخت و پشتیبانی می کند. Redbrick ، ​​یک سازمان اصلی که به عنوان نمونه کارهایی از شرکت های دیجیتال (Shift ، Assembly ، Rebase و Leadpages) استفاده می شود ، در یک مدل خدمات مشترک و منحصر به فرد فعالیت می کند و در آنجا خدمات مشترک (در بازاریابی ، طراحی و امور مالی) و اجرایی را در اختیار شرکت ها قرار می دهد. نظارت در سطحی كه برای مقياس بندی و رشد لازم است. 

مشاغل: Redbrick در حال حاضر به دنبال یک حسابدار سطح متوسط ​​است ، و Shift به دنبال یک Senior Full-Stack Developer و توسعه دهنده ی سطح متوسط ​​است. 

مزایا: Redbrick روی افراد باهوش سرمایه گذاری می کند ، که به اندازه کار سخت، بازی می کنند. Redbrick  مزایای مختلفی را از جمله مزایای سلامتی طولانی ، برنامه تطبیق RRSP ، کمک هزینه برنامه تناسب اندام ، مرخصی والدین ، ​​برنامه داوطلبانه کارمندان ، کمک هزینه توسعه حرفه ای و همچنین میوه های تازه ، تنقلات و قهوه ، میز پینگ پنگ به کارمندان خود ارائه می دهد 

بیشتر: صفحه مشاغل Redbrick به این آدرس برای موقعیت های فعلی بررسی کنید. 

 

Neighbourhood Holdings 

Neighborhood Holdings یکی از وام دهندگان اصلی وام مسکن است که از آخرین فناوری صنعت بهره می برد و رویکردی محافظه کارانه و شفاف در زمینه وام دهی برای ارائه راهکارهای تأمین مالی سریع و رقابتی کوتاه مدت به کانادایی های در جستجوی املاک مسکونی دارد. در حال حاضر Neighbourhood کمترین نرخ وام را در کانادا یعنی بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، مانیتوبا ، انتاریو ، کبک و نوا اسکوشیا ارائه می دهد. 

مشاغل: در حال حاضر Neighbourhood به دنبال استخدام یک حسابدار و سرپرست تیم فروش می باشد. 

مزایا: علاوه بر مزایای کامل کارمندان ، برنامه های انعطاف پذیر و تعطیلی دفتر کار ، اعضای تیم Neighbourhood به فرصت های ادامه تحصیل دسترسی دارند. 

بیشتر: در مورد موقعیت های فعلی Neighbourhood در صفحه کاری LinkedIn ،  بیشتر بدانید. 

 

WELL 

WELL Health Technologies Corp یک شرکت سلامت دیجیتال همه جانبه است که هدف اصلی آن توانمند سازی پزشکان برای ارائه بهترین و پیشرفته ترین مراقبت های ممکن در عین استفاده از آخرین فن آوری ها و روندهای بهداشت دیجیتال است.  WELL دارای 20 کلینیک پزشکی، و سومین تأمین کننده بزرگ سوابق الکترونیکی پزشکی کانادا (EMR) است که بیش از 2000 کلینیک پزشکی را در اختیار شما قرار می دهد، یک سرویس ملی بهداشت از راه دور و ارائه دهنده راه حل های فناوری سلامت دیجیتال است. این شرکت با نماد “WELL” در بورس اوراق بهادار تورنتو به طور عمومی معامله می شود و سه سال متوالی در سال های 2018 ، 2019 و 2020 به عنوان یک شرکت TSX Venture 50 شناخته شد. 

مشاغل: WELL برای یک تحلیلگر مالی ، مدیر حقوق و دستمزد ، مدیر عامل / مدیر و سایر موقعیت ها استخدام می کند. 

مزایا: مزایای بهداشتی و گروهی برای همه کارمندان ، از جمله برنامه کمک به کارمندان بهداشت روان ، مرخصی استحقاقی بیمار ، مرخصی استحقاقی خانواده و روزهای کار داوطلبانه با حقوق در کنار برنامه های مزایای سلامتی است. 

بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های شغلی WELL Health Technologies ، به صفحه مشاغل آنها مراجعه کنید. 

 

Canada Drives 

یکی از سریعترین شرکتهای کانادایی ، پلت فرم خرید و تحویل آنلاین اتومبیل  Canada Drives، به مشتریان امکان می دهد وسیله نقلیه خود را پیدا و انتخاب کنند ، هزینه کامل خود را پرداخت کنند، همه اسناد را امضا کنند و وسیله نقلیه خود را همان روز درب منزل تحویل بگیرند. 

مشاغل: موقعیت های فعلی شاملData Scientist, Customer Experience Manager, Development Manager – Back-End, Junior Salesforce Administrator, QA Analyst – Manual, Release Manager, Salesforce Business Analyst, Salesforce Deployment Specialist, Senior Front-End Developer, Senior Salesforce Developer, Automotive Buyer, National Buying Manager, National Pricing Manager, Pricing Analyst, Purchaser, Provincial Operations Manager, FP&A Analyst (Remote), Inventory Accountant, HR Generalist, Director of eCommerce, Ecommerce Marketing Specialist و موارد دیگر است. 

امتیازات: کارمندان از مزایای کامل MSP و یک آشپزخانه کاملاً مجهز ، گذرگاه یارانه ای و رویدادهای تیمی ماهانه برخوردار هستند. 

بیشتر: برای فرصت های موجود به صفحه شغلی Canada Drives به این آدرس مراجعه کنید. 

 

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!