کار در کانادا

مایکروسافت 500 شغل جدید در ونکوور ایجاد کرد

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

مدیر اجرایی ساتیا نادلا می‌گوید: «تخصص هوش مصنوعی در کانادا بسیار خارق العاده است.»

مدیر اجرایی مایکروسافت می‌گوید که بخش فناوری کانادا از استعدادها غنی است و در صحنه جهانی بازی می‌کند. اما او می‌خواهد سیاست گذاران هنگام تصمیم گیری، تأثیرات نوآوری بسنجند.

اگر مشاغل فعلی با موانع اضافی روبرو شوند، ساتیا نادلا معتقد است که آن‌ها ممکن است عقب بمانند و بخشهای مختلف اقتصادی خود را به همراه خود بکشند.

«شما می‌خواهید مطمئن شوید که جدیدترین فن آوری‌ها در دسترس هستند تا… کانادا بتواند فناوری جهانی بیشتری ایجاد کند»
او در مصاحبه‌ای گفت. «با بی‌توجهی به عامل تولید، موجب عقب افتادن میشوید.»

اظهارات نادلا در حالی است که مایکروسافت با داشتن یک مرکز نوآوری جدید در تورنتو و صدها استخدام در ونکوور حضور خود در کانادا را تقویت می‌کند و دولت فدرال را تشویق می‌کند که مقررات Big Tech به زودی ارائه شود.

نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد که مایکروسافت چشم اندازهای خود را برای گسترش مجدد دنبال کرده است و در حال مذاکره برای خرید Discord، یک شرکت رسانه‌های اجتماعی محبوب بین گیمرها، با ارزش ۱۰ میلیارد دلار است.
مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد که مرکز نوآوری داده‌ها را در مرکز شهر تورنتو افتتاح می‌کند تا به مشتریان مکانی برای آزمایشهای اولیه و به اشتراک گذاشتن بهترین روش‌های دیجیتالی بدهد.

این شرکت همچنین منطقه Azure Edge Zone را به ونکوور خواهد آورد.


علاوه بر دفاتر، مایکروسافت امسال بیش از ۵۰۰ شغل فنی در ونکوور اضافه خواهد کرد که در ساخت برنامه‌ها، آفیس و OneDrive، تجربیات وب و واقعیت ترکیبی تمرکز خواهد کرد.

نادلا گفت سرمایه انسانی در این کشور «عظیم» است.
«اگر به تخصص هوش مصنوعی در کانادا نگاه کنید، به طور سرانه، فوق العاده است.»

وارد شدن در این استعداد با رقابت همراه خواهد بود. Shopify Inc. ، Twitter Inc. و Pinterest همه در اوایل سال جاری نشان دادند که در کانادا در حال گسترش است و مهندسان و سایر کارگران فنی را استخدام می‌کنند.

اما نادلا نوع کاری را که مایکروسافت انجام می‌دهد کلیدی می‌داند زیرا این کار بر روی مهارت‌ها و اعتبارات دیجیتال متمرکز شده است که به گفته وی در آینده کلیدی خواهد بود.

«هرچه بیشترین تلاش خود را برای تجهیز افراد انجام دهیم، شکل جامعه و اقتصاد بهتر خواهد شد.»

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!