Connect with us

کار در کانادا

فهرست یارانه های دولت استانی BC برای شهروندان و صاحبان مشاغل

Published

on

Let's Share

مجله سلام ونکوور – تهیه شده توسط: مهندس محمد عمادی

توجه داشته باشید: این فهرست به روز میشود.

B.C. COVID-19 Action Plan

Provincial Business Taxes

مشاغل دارای حقوق و دستمزد  یا Payroll بیش از 500000 دلار می توانند پرداخت Employer Health Tax خود را تا 30 سپتامبر 2020 معوق کنند. مشاغل دارای حقوق و دستمزد کمتر از این حد، در حال حاضر از این مالیات معاف هستند.

مهلت تشکیل پرونده و مالیات مشاغل استان برای موارد زیر تا 30 سپتامبر 2020 تمدید شده است:

– مالیات فروش استانی (PST)

– مالیات منطقه ای و شهرداری   – مالیات کربن

– مالیات تنباکو             – مالیات سوخت موتوری

افزایش برنامه ریزی شده ی مالیات کربن استانی برای تاریخ 1 آوریل 2020  و همچنین الزامات جدید ثبت PST در تجارت الکترونیک و اجرای PST در نوشیدنی های گازدار شیرین، به تاخیر می افتد، که تا 30 سپتامبر 2020 بررسی می شود.

B.C. COVID-19 Action Plan

B.C. Relief for Commercial Property Owners and Tenants

مالیات بر املاک تجاری و صنعتی، برای سال 2020 به نصف کاهش پیدا می کند. 500 میلیون دلار تخفیف مالیاتی برای مشاغلی که مالک ملک خود هستند و مستاجرانی که در لیزهای triple-net  هستند، ارائه می دهند.

آیا به دنبال راه هایی برای ادامه ی فعالیت های تجاری خود هستید؟

Government of Canada

Help Canada Combat COVID-19

از مشاغل خواسته می شود كه در صورت امکان ارائه ی محصولات و خدمات، با دولت كانادا تماس بگیرند، یا به سرعت تولید خود را انجام داده یا خطوط تولید خود را مجدداً برای تولید محصولاتی كه در كانادا ساخته می شوند، راه اندازی کنند. این امر به مبارزه با COVID-19 كمك می كند.

Government of British Columbia

B.C. Restaurant Alcohol Delivery

هم اکنون رستوران های دارای مجوز، مجاز به استفاده ی موقت از سرورهایی با یک گواهی Serving it Right ، برای ارائه ی نوشیدنی ها در کنار خرید یک وعده ی غذایی هستند.

Government of British Columbia

Alcohol-Based Hand Sanitizer Manufacturing

شرکت های تقطیر در بریتیش کلمبیا، به طور موقت مجاز به تولید ضد عفونی کننده های سنتایزر برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 هستند.

Government of British Columbia

BC Farmers’ Markets Online

دولت B.C، 55000 دلار برای BC Association of Farmers’ Markets در نظر گرفته است، تا به اعضای این بازارها کمک کند به سمت یک مدل آنلاین حرکت کنند، تا بتوانند محصولات غذایی تهیه شده و آماده ی محلی را به مصرف کنندگان ارائه دهند.

Small Business BC

Resource: ‘Managing and Pivoting During a Time of Crisis’

Small Business BC ایده های عملی و الهام بخشی را برای کمک به شما، در مدیریت شغل خود در طی این زمان منحصر به فرد و پر چالش، فراهم می کند.

 

سایر پشتیبانی ها و منابع در دسترس برای مشاغل کوچک

B.C. COVID-19 Action Plan

B.C. Longer-Term Economic Plan

پس از عبور از دوران همه گیری، 1.5 میلیارد دلار بودجه ی استانی، برای راه اندازی دوباره محرک های اقتصادی ارائه خواهد شد. دولت BC مشغول همکاری با بخش های تجاری و بیزنس هاست تا برنامه ی بلند مدت برای بهبود اقتصاد این استان را تدوین کند.

BC Hydro

BC Hydro COVID-19 Customer Assistance Program

BC Hydro گزینه ای را برای مشتریان مسکونی و تجاری فراهم کرده است، که می توانند پرداخت قبض را به تاخیر بیاندازند، یا برنامه های پرداخت انعطاف پذیر را بدون جریمه ترتیب دهند. مشتریان تشویق می شوند تا برای گفتگو در مورد گزینه ها، با شماره ی  1-800-224-9376 ، با BC Hydro تماس بگیرند. تا 600 دلار تخفیف میتوانید بگیرید.

بیزنس هایی که به خاطر این همه گیری، ناچار به بستن شرکت شده اند، ممکن است بتوانند برای 3 ماه قبض برق خود، تخفیف بگیرند و آنرا نپردازند. شرکت های بزرگتر میتوانند نصف هزینه برق مصرفی خود را سه ماه دیرتر پرداخت کنند.

 

 Insurance Corporation of British Columbia

ICBC Commercial Insurance

مشتریان ICBC که به دلیل COVID-19 با چالش های مالی روبرو هستند، در یک برنامه ی پرداخت ماهانه ی Autoplan ، می توانند تا حداکثر 90 روز و بدون جریمه، پرداخت خود را به تعویق بیندازند. برای این کار باید درخواست آنلاین بدهید یا با شماره ی  1-800-665-6442 تماس بگیرید.

Government of British Columbia

Understanding Changes to the Employment Standards Act

در شرایط همه گیری COVID-19 ، قانون استانداردهای اشتغال به روزرسانی شده است. مرخصی با حقوق و دستمزد برای بریتیش کلمبیایی هایی که به دلیل بیماری شخصی، آسیب دیدگی یا دلایل مشخص مربوط به COVID-19 قادر به کار نیستند.

Private Sector Organizations

Other Goodwill Supports

سازمان ها و شرکت های بخش خصوصی مانند فیس بوک، با کمک های مالی و حمایتی به مشاغل کوچک در این اوقات دشوار مالی کمک می کنند. برای اطلاعات بیشتر با سازمان های صنعت خود بررسی کنید.

پشتیبانی از کارگران، افراد و خانواده ها:

در نتیجه شیوع COVID-19، دولت استانی و فدرال به طور مستقیم از کارگران، کارمندان، افراد و خانواده هایی که با مشکلات روبرو هستند، پشتیبانی می کنند. کارفرمایان تشویق می شوند کارمندان خود را از پشتیبانی هایی که در اختیار آنها قرار دارد آگاه سازند.

B.C COVID-19 Action Plan

Support for Renters and People Experiencing Homelessness

در پاسخ به بیماری همه گیر و استرس مالی ناشی از آن، B.C. بودجه حمایت از مسکن را افزایش داده و در تلاش است تا مردم بتوانند در صورت از دست دادن شغل یا درآمد، مسکن خود را حفظ کنند.

دولت B.C در مدت 4 ماه از طریق BC Housing، حداكثر 500 دلار در هر ماه برای اجاره، و امكان تخفیف موقت را فراهم می كند، و در حالی كه دستور اضطراری BC در حال اجراست، حذف مهلت قانونی برای اخراج (با برخی موارد استثناء) و ثابت نگه داشتن اجاره ی سالانه ی جدید به صاحبخانه تحمیل می شود. برای بهره‌ مندی افراد با درآمد کم تا متوسط، این مبالغ کمک اجاره، برای مستاجرانی در دسترس خواهد بود که در نتیجه ی بحران COVID-19 با مشکلات مالی روبرو هستند، و واجد شرایط برنامه های کمک فعلی اجاره نیستند.

BC Rent Bank

Rent Bank Programs

اجاره نشینان در برخی از مناطق استان می توانند، کمک های اضطراری برای پرداخت اجاره بها و وام های بدون بهره را دریافت کنند.

B.C COVID-19 Action Plan

Enhanced Climate Action Tax Credit

در جولای 2020، خانواده های واجد شرایط چهار نفره، حداکثر 564 دلار دریافت می کنند و هر فرد واجد شرایط حداکثر مبلغ 218 دلار دریافت می کنند. این امر باعث می شود تا پرداخت  Climate Action Tax Creditتا 112.50 دلار برای هر خانواده چهار نفره و حداکثر 43.50 دلار برای هر بزرگسال افزایش یابد.

B.C. COVID-19 Action Plan

Emergency Benefit for Workers

مبلغ 1000 دلار بدون مالیات به بریتیش کلمبیایی هایی ارائه می شود، که توانایی کارشان در شیوع بیماری تحت تأثیر قرار گرفته است. این مزیت برای یک بار به بریتیش کلمبیایی هایی که بیمه ی استخدام فدرال (EI) یا مزایای پاسخ فوری فدرال کانادا را در نتیجه ی اثرات COVID-19 دریافت می کنند، پرداخت می شود. این شامل کارگرانی است که مرخص شده اند، بیمار یا قرنطینه شده اند، والدین دارای فرزندان بیمار، والدینی که در خانه باقی می مانند زیرا مراکز مراقبت از کودکان و مدارس بسته است و افرادی که از اعضای خانواده ی
بیمار خود مانند والدین سالخورده مراقبت می کنند،
می باشد. کارگران می توانند واجد شرایط EI و یا غیر واجد شرایط EI باشند، مانند افراد خود اشتغال. این مزایا به ساکنان B.C علاوه بر درآمدهای پشتیبان فدرال پرداخت می شود.

B.C. COVID-19 Action Plan

Support for Parents with Children in Child Care

دولت BC قدم هایی در جهت حمایت از بخش مراقبت از كودكان برداشته است، که به والدینی كه باید در طول همه گیری های COVID-19 كار كنند، اطمینان دهد همچنان به خدمات مراقبت از كودكان دسترسی دارند.

Municipalities and Service Providers

Other Supports

برخی از شهرداری ها و ارائه دهندگان خدمات، برنامه های خود را روز به روز تعیین می کنند. به صورت آنلاین جستجو کنید تا ببینید آیا چنین پشتیبانی هایی در جوامع شما وجود دارد:

– تعویق پرداخت قبوض آب و برق شهری

– رایگان شدن کرایه ی حمل و نقل عمومی

– گزینه های پرداخت و رومینگ بین المللی، از سوی ارائه دهنده ی خدمات مخابراتی شما

– به تعویق انداختن یا بازپرداخت هزینه های عضویت در امکاناتی مانند سالن های ورزشی

لطفاً برای اطمینان از واجد شرایط بودن و جزئیات بیشتر، مستقیماً  تماس بگیرید.

——————————–

فایل اصلی را از اینجا دانلود کنید، به همراه لینک های مربوطه: covid-19_small_business_supports(4)

لایک کنید، به اشتراک بگذارید…
www.SalamVancouver.com


Let's Share
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

کار در کانادا

استخدام کمپانی گوگل در کانادا، برخی از موقعیت‌های شغلی بدون نیاز به مدرک تحصیلی

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

یک دسته از مشاغل گوگل در کانادا وجود دارد که درخواست ها را می پذیرد و برخی از آنها حتی به مدرک تحصیلی نیز نیاز ندارند، شما فقط می توانید تجربه ی مرتبط را داشته باشید. 

در اینجا هفت موقعیت که در حال حاضر در انتاریو و B.C برای کار با گوگل موجود است را به شما معرفی می کنیم. 

Analytical Lead, Finance 

چه کسی باید اقدام کند: اشخاص با مدرک لیسانس یا تجربه عملی معادل همراه باسه سال سابقه کار متمرکز بر تجزیه و تحلیل مشتری محور ، مشاوره استراتژی یا تجزیه و تحلیل مالی“. برای این موقعیت مستقر در تورنتو شرایط تجربی دیگری نیز وجود دارد. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

متخصص فنی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، Google Cloud 

چه کسی باید اقدام کند: کسانی که دارای مدرک تحصیلی یا تحصیلات عالیه هستند، ترجیح داده می شوند. تجربه در فروش فنی ، نوشتن کد ، توسعه data warehousing و موارد دیگر نیز خوب است. در این موقعیت که در تورنتو و ونکوور موجود است ، وقتی شرکت ها برای استفاده از محصولات Google Cloud  وارد سیستم می شوند ، می توانید به تولید بیشتر کار کمک کنید. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

Search Ads 360 Agency Representative, Global Sales 

چه کسی باید اقدام کند: این شغل در تورنتو برای افرادی که دارای مدرک لیسانس یا تجربه عملی معادل با تجربه بازاریابی دیجیتال هستند، در دسترس است. این کار همه چیز در مورد ارائه خدمات به مشتری همراه با کار با مشتری است، تا مطمئن شوید تبلیغات آنها به گوش مردم می رسد. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

تحلیلگر استراتژی و عملیات فروش ، Google Cloud 

چه کسی باید اقدام کند: حداقل شرایط لازم برای این شغل مستقر در تورنتو ، مدرک کارشناسی یا تجربه عملی معادل آن به همراه تجربه در عملیات فروش ، برنامه ریزی و تحلیل مالی ، مشاوره و استراتژی فروش است. افراد دارای مهارت های رهبری و ارتباطی ترجیح داده می شوند. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

طراح تجربه کاربری ، فارغ التحصیل دانشگاه 

چه کسی باید اقدام کند: این موقعیت در تورنتو، واترلو و انتاریو موجود است. مدارک تحصیلی شامل مدرک لیسانس در طراحی ، تعامل انسان و کامپیوتر ، علوم کامپیوتر یا یک رشته مشابه یا یک تجربه عملی معادل است. اگر این شغل را می خواهید ، باید تجربه ابزارهای طراحی و فناوری های مبتنی بر وب یا تلفن همراه را داشته باشید. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

بینش استراتژیک Lead، Telecom، دولت ، سرگرمی ، فناوری 

چه کسی باید اقدام کند: اشخاص در تورنتو که دارای مدرک لیسانس یا تجربه عملی معادل آن به همراه دو سال تجربه در بازاریابی ، برنامه ریزی حساب و / یا مشاوره هستند. سایر الزامات تجربه شامل مدیریت پروژه ، همکاری ، علوم رفتاری و ارتباطات است. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

 

مدیر بازاریابی بخش عمومی ، Google Cloud 

چه کسی باید اقدام کند: کسانی که می توانند در تورنتو یا اتاوا کار کنند و دارای مدرک لیسانس یا تجربه عملی معادل همراه با تجربه در بخش دولتی ، بازاریابی ، Google Cloud  و Workspace هستند. شما می توانید یک بازاریاب حرفه ای باشید که برای سازمان های بخش دولتی در سراسر جهان نسبت به Google Cloud  آگاهی ایجاد می کند. 

در این آدرس درخواست خود را ثبت کنید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

اخبار ونکوور و بی سی

افزایش حداقل دستمزد: کم درآمدترین کارگران BC و سرو کننده‌های مشروبات الکلی

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

کمترین حقوق کارگران در BC در این هفته افزایش مییابد و حداقل دستمزد استانی برای سرو کننده های مشروبات الکلی تغییر میکند.

جدیدترین حداقل دستمزد استان BC, مبلغ 15.20 دلار در ساعت خواهد بود. همچنین حداقل دستمزد سرو مشروبات الکلی که تا کنون 13.95 دلار در ساعت بود با حداقل دستمزد عمومی جایگزین می شود.

این استان می گوید که دستمزدها به طور نامتناسبی بر زنان تأثیر گذاشته است.

گریس لور ، دبیر پارلمان عدالت جنسیتی پارلمان ، در یک خبرنامه گفت: “حدود 80 درصد از سرو کننده های مشروبات الکلی را زنان تشکیل می دهند و حقوق کم آنها نمونه بارز شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی است که ما برای از بین بردن آن می جنگیم.”

“بیشترین زنان با حداقل حقوق، اغلب زنان تازه وارد و از نژادهای دیگرهستند که برای دسترسی به مشاغل با درآمد بهتر با موانعی روبرو هستند.
ما باید به دنبال دستمزدی باشیم که کارگران بتوانند به جای اینکه از زندگی عقب بمانند ، با آن دستمزد زندگی کنند. “

حداقل دستمزد BC در حال حاضر 14.60 دلار در ساعت است. طی چهار سال گذشته به تدریج از 11.35 دلار افزایش یافته است.

اریکا جونز، که در بخش فروشگاه های مواد غذایی کار می کند، در خبرنامه گفت: “افزایش حداقل دستمزد برای بسیاری از بریتیش کلمبیایی ها تغییر دهنده زندگی است. تسهیل پرداخت آسان اجاره بها و سایر قبض ها برای مردم گامی در مسیر درست است. افرادی که حداقل دستمزد را دریافت می کنند مانند دیگران سخت کار می کنند. “

طبق داده های استانی ، شش درصد کارمندان BC در سال 2020 حداقل دستمزد یا میزان کمتری دریافت کردند. در همان سال ، 12 درصد از کارکنان کمتر از 15.20 دلار در ساعت درآمد داشتند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

اخبار ونکوور و بی سی

متوسط ​​حقوق در ونکوور 2021

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

شخصی که در ونکوور کار می‌کند چقدر می‌تواند درآمد کسب کند؟

فردی که در ونکوور کار می‌کند معمولاً سالانه حدود ۱۲۹۰۰۰ CAD درآمد کسب می‌کند. محدوده حقوق از ۳۲۵۰۰ CAD (کمترین میانگین) تا ۵۷۴۰۰۰ CAD (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است) می‌باشد.

این متوسط ​​حقوق سالانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین شغل‌های مختلف به شدت متفاوت است. اگر به حقوق یک شغل خاص علاقه‌مند هستید، در ادامه با ما باشید.

میانگین، حداکثر، حداقل و دامنه‌ی حقوق

محدوده حقوق و دستمزد

محدوده حقوق در ونکوور سالانه از ۳۲۵۰۰ CAD (کمترین میانگین) تا ۵۷۴۰۰۰ CAD (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است) می‌باشد.

میانه حقوق

میانه حقوق ۱۲۶۰۰۰ CAD در سال است، به این معنی که نیمی از افراد (۵۰٪) کمتر از ۱۲۶۰۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۱۲۶۰۰۰ CAD درآمد دارند. میانه نشانگر ارزش دستمزد متوسط ​​است. به طور کلی، شما می‌خواهید در سمت راست نمودار باشید در گروهی که بیش از حقوق متوسط ​​دریافت می‌کنند.

صدک‌ها

مرتبط با میانه دو مقدار است: صدک ۲۵ و ۷۵. با خواندن نمودار توزیع حقوق و دستمزد، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۷۱۳۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که ۷۵٪ از آن‌ها بیش از ۷۱۳۰۰ CAD درآمد دارند. همچنین بر اساس نمودار، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۳۴۳۰۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که ۲۵٪ بیش از ۳۴۳۰۰۰ CAD درآمد دارند.

تفاوت میانه و میانگین حقوق چیست؟

هر دو شاخص هستند. اگر حقوق و دستمزد شما از هر دو میانه و متوسط ​​بالاتر است، در حال حاضر بسیار خوب عمل می‌کنید. اگر حقوق شما از هر دو کمتر باشد، افراد زیادی بیش از شما درآمد دارند و جای پیشرفت زیادی وجود دارد. اگر دستمزد شما بین میانه ​​و متوسط ​​است، در این صورت همه چیز ممکن است پیچیده باشد.

مقایسه حقوق با سالهای تجربه‌ی کاری

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می‌کند؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالهای تجربه بالاتر باشد، دستمزد نیز بالاتر می‌رود.

به طور کلی، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه‌ی کار دارند، به طور متوسط ​​۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و جوانان در همه صنایع و رشته‌ها درآمد دارند.

افراد حرفه‌ای با تجربه‌ی بیش از پنج سال به طور متوسط ​​۳۶ درصد بیشتر از افراد با پنج سال سابقه کار درآمد دارند.

تغییر در حقوق و دستمزد براساس تجربه از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است و بستگی زیادی به زمینه شغلی نیز دارد. داده‌های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی مشاغل مختلف است. برای مشاهده ارقام دقیق، عنوان شغلی خاصی را انتخاب کنید.

با رسیدن به مرز ده سال، حقوق ۲۱ درصد و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده‌اند حقوق ۱۴ درصد اضافه می‌شود.

این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می‌شوند. اگر هربار یک عنوان شغلی در نظر بگیرید، اعداد قابل توجه‌تر می‌شوند.

مقایسه حقوق و دستمزد مرتبط با آموزش

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

مشهور است که تحصیلات عالی معادل حقوق بیشتر است، اما مدرک چقدر می‌تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه‌ای‌ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با سطح تحصیلات مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل، یافته‌های زیر ارائه شده است.

تغییر در حقوق و دستمزد مبتنی بر تحصیلات از مکانی به مکان دیگر به شدت متفاوت است و بستگی زیادی به رشته شغلی نیز دارد. داده‌های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی چند شغل است. برای مشاهده ارقام دقیق، عنوان شغلی خاصی را انتخاب کنید.

کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ​​۱۷ درصد بیشتر از همکاران خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده‌اند درآمد دارند.

کارکنانی که لیسانس گرفته‌اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده‌اند درآمد دارند.

به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده‌اند، حقوقی تعلق می‌گیرد که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک لیسانس است.

سرانجام، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می‌دهند، به طور متوسط ​​۲۳ درصد بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

آیا اخذ مدرک کارشناسی ارشد یا MBA ارزش دارد؟ آیا باید تحصیلات عالیه را دنبال کنید؟

یک دوره کارشناسی ارشد یا هر برنامه تحصیلات تکمیلی در کانادا از ۴۹۸۰۰ دلار کانادا تا ۱۴۹۰۰۰ دلار کانادا هزینه دارد و تقریباً دو سال طول می‌کشد. این کاملاً یک سرمایه‌گذاری است.

در طول دوره تحصیل واقعاً نمی‌توانید انتظار افزایش حقوق داشته باشید، با این فرض که از قبل شغل دارید. در بیشتر موارد، پس از اتمام تحصیل و کسب مدرک، بررسی افزایش حقوق و دستمزد انجام می‌شود.

بسیاری از افراد تحصیلات عالیه را به عنوان یک تاکتیک برای تبدیل شدن به یک شغل با درآمد بالاتر دنبال می‌کنند. به نظر می‌رسد اعداد از این تاکتیک پشتیبانی می‌کنند.

تصمیم گیری در واقع به شرایط و تجربه شما و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همه متغیرها را کنار بگذارید، اگر می‌توانید هزینه‌های تحصیلات عالی را بپردازید، بازگشت سرمایه قطعاً ارزش آن را دارد. تقریباً در مدت یک سال باید بتوانید هزینه‌های خود را پس بگیرید.

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد، اما در واقع این امر تأثیر دارد. پس چه کسی حقوق بیشتری می‌گیرد: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در کانادا ۵٪ بیشتر از همکاران زن خود در کل بخش‌ها درآمد دارند.

متوسط ​​درصد افزایش سالانه حقوق در کانادا

افزایش حقوق در کانادا چقدر است؟

کارمندان در کانادا احتمالاً هر ۱۵ ماه یکبار افزایش حقوق ۹ درصدی را مشاهده می‌کنند.

ارقام ارائه شده در اینجا میانگین اعداد است. این ارقام باید به عنوان راهنمای کلی در نظر گرفته شوند. افزایش حقوق و دستمزد از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود و به عوامل زیادی بستگی دارد، اما عملکرد و سهم شما در موفقیت سازمان مهمترین عوامل در تعیین میزان و چند بار افزایش حقوق شما است.

اصطلاح «افزایش حقوق سالانه» معمولاً به افزایش ۱۲ ماهه تقویمی اشاره دارد، اما چون به ندرت اتفاق می‌افتد که افراد حقوق خود را دقیقاً با علامت یک‌ساله بررسی کنند، دانستن فرکانس و نرخ آن معنی دارتر از زمان افزایش است.

چگونه درصد افزایش حقوق را محاسبه کنیم؟

افزایش حقوق و دستمزد سالانه در یک سال تقویمی (۱۲ ماه) را می‌توان به راحتی به شرح زیر محاسبه کرد: افزایش سالانه حقوق = نرخ افزایشx  ۱۲ ÷ فرکانس افزایش

نرخ افزایش سالانه توسط صنعت ۲۰۲۰

Retrieved from: salaryexplorer.com

 

متوسط ​​نرخ افزایش سالانه هر صنعت در کانادا برای سال ۲۰۲۰ در بالا ذکر شده است. شرکت‌های موجود در صنایع شکوفا تمایل به افزایش بالاتر و بیشتر دارند. موارد استثنائی وجود دارد، اما به طور کلی، وضعیت هر شرکت ارتباط نزدیکی با وضعیت اقتصادی کشور یا منطقه دارد. این ارقام معمولاً تغییر می‌کنند.

نرخ افزایش متوسط ​​حقوق و دستمزد براساس سطح تجربه

Retrieved from: salaryexplorer.com

تفاوت در نرخ افزایش به نوعی توجیه می‌شود زیرا کارفرمایان تلاش بیشتری برای حفظ کارکنان باتجربه‌تر می‌کنند، زیرا جذب آن‌ها از کارکنان کمتر باتجربه دشوارتر است.

افزایش حقوق و دستمزد در سراسر جهان: همه کشورها و همه مشاغل

میانگین افزایش حقوق در سراسر دنیا، ۳ درصد و هر ۱۶ ماه یک بار است.

نرخ پاداش و مشوق در کانادا

پاداش‌ها چقدر و چند بار تعلق می‌گیرد؟

۴۸٪ از کارکنان مورد بررسی در کانادا اظهار داشتند، در سال گذشته هیچ پاداش یا مشوقی دریافت نکرده‌اند در حالی که ۵۲٪ گفته‌اند که حداقل یک نوع پاداش پولی دریافت کرده اند.

کسانی که پاداش می‌گرفتند نرخ‌هایی را از ۳٪ تا ۵٪ حقوق سالانه خود گزارش کردند.

انواع پاداش‌های در نظر گرفته شده

پاداش‌های مبتنی بر عملکرد فردی

استانداردترین نوع پاداش که در آن کارمند براساس عملکرد استثنایی خود جایزه می‌گیرد.

پاداش عملکرد شرکت

گاهی اوقات، برخی از شرکت‌ها دوست دارند که درآمد و سودهای اضافی را با کارکنان خود به طور جمعی و به عنوان پاداش‌هایی که به همه تعلق می‌گیرد، جشن بگیرند. میزان پاداش بسته به نقش آن‌ها در سازمان احتمالاً از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

پاداش‌های مبتنی بر هدف

با دستیابی به یک هدف یا نقطه عطف مهم.

پاداش تعطیلات / پایان سال

این نوع پاداش‌ها بدون دلیل داده می‌شوند و معمولاً به یک قدردانی شباهت دارند.

جوایز کمیسیون نیستند!

مردم تمایل دارند پاداش‌ها را با کمیسیون اشتباه بگیرند. پورسانت، نرخی است که در آن شخص برای اقلام فروخته شده یا معاملات انجام شده دریافت می‌کند، در حالی که پاداش در اکثر موارد دلخواهی و بدون برنامه ریزی پرداخت می‌شود.

چه چیزی یک موقعیت را شایسته پاداش خوب و حقوق بالا می‌کند؟

دو نوع اصلی شغل وجود دارد

کارکنانی که مستقیماً در ایجاد درآمد یا سود برای سازمان نقش دارند. زمینه تخصصی آن‌ها معمولاً با نوع تجارت مطابقت دارد. مانند یک طراح گرافیک که در یک شرکت طراحی گرافیک کار می‌کند.

کارکنانی که از درآمدزایان حمایت و کار آن‌ها را تسهیل می‌کنند. تخصص آن‌ها معمولاً متفاوت از فعالیتهای اصلی تجارت است. مانند یک طراح گرافیک در بخش بازاریابی یک بیمارستان.

تولیدکنندگان درآمد معمولاً پاداش بیشتر، حقوق بیشتر و افزایش مکرر حقوق دریافت می‌کنند. دلیل آن کاملاً ساده است: وقتی در درآمدزایی شرکت می‌کنید، تعیین مقدار ارزش شما برای شرکت از نظر پولی آسان‌تر است.

مقایسه پاداش براساس سطح ارشدیت

پرسنل مدیریت عالی و کارمندان ارشد به طور طبیعی نرخ و فرکانس پاداش بالاتری نسبت به جوانان دارند. این به دلیل مسئولیت‌های ذاتی بالاتر در سلسله مراتب، بسیار قابل پیش بینی است. افرادی که در موقعیت‌های بالایی قرار دارند به راحتی می‌توانند نرخ پاداش دو یا سه برابر کارمندان در بدنه‌ی هرم بگیرند.

میانگین دستمزد ساعتی در ونکوور

متوسط ​​دستمزد ساعتی (پرداخت در هر ساعت) در ونکوور ۶۲ CAD است. این بدان معنی است که یک فرد متوسط ​​در ونکوور برای هر ساعت کار تقریباً ۶۲ CAD درآمد دارد.

دستمزد ساعتی حقوقی است که برای یک ساعت کار پرداخت می‌شود. معمولاً مشاغل به دو دسته طبقه‌بندی می‌شوند: مشاغل با حقوق و مشاغل ساعتی. مشاغل حقوق بگیر بدون توجه به ساعات کار، مبلغی ثابت دریافت می‌کنند. مشاغل ساعتی برای هر ساعت کار حقوق دریافت می‌کنند. برای تبدیل دستمزد ساعتی به حقوق از فرمول استفاده می‌شود (با فرض ۵ روز کاری در هفته و ۸ ساعت کاری در روز که برای اکثر مشاغل استاندارد است). محاسبه دستمزد ساعتی ممکن است بسته به ساعات کار در هفته و کمک هزینه مرخصی سالانه کمی متفاوت باشد. ارقامی که در بالا ذکر شد تقریب‌های خوبی هستند و به عنوان استاندارد در نظر گرفته می‌شوند. یک تفاوت عمده بین حقوق بگیران و حقوق بگیران ساعتی، صلاحیت اضافه کاری است. کارمندان حقوق بگیر معمولاً بر خلاف کارکنان ساعتی با حقوق، از اضافه کار برخوردار نیستند.

مقایسه‌ی ونکوور و کانادا

ما حقوق در ونکوور، بریتیش کلمبیا و کانادا را مقایسه کردیم و دریافتیم که حقوق ونکوور ۲٪ کمتر از بریتیش کلمبیا است. ما همچنین دریافتیم که حقوق بریتیش کلمبیا ۹ درصد بیشتر از حقوق کانادا است.

مقایسه حقوق دولت و بخش خصوصی

از کجا می‌توانید بیشتر حقوق بگیرید، کار در یک شرکت خصوصی یا دولت؟ کارمندان بخش دولتی در کانادا به طور متوسط ​​۴٪ بیشتر از همتایان بخش خصوصی خود در کل بخش‌ها درآمد دارند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!