Connect with us

غذا و نوشیدنی

۱۰ تا از بهترین همبرگرها در ونکوور

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

در این مقاله ما از طریق سیستم نمره گذاری، چند تا از بهترین همبرگرهای ونکوور را معرفی می‌کنیم و اگر معیارهای ما ناعادلانه است و مکان مورد علاقه شما در آن گنجانده نشده است، پیشاپیش عذرخواهی می‌کنیم. معده ما فقط می‌تواند برای بسیاری از همبرگرها مناسب باشد و سیستم امتیازدهی ما فقط می‌تواند بسیاری از عناصر خوب برگر را در اولویت قرار دهد.

اما اکنون زمان آن رسیده است که ۱۰ برگر برتر شهر را معرفی کنیم. پس بزن بریم.

شماره ۱۰: Wally’s (۱۰.۸۸ امتیاز)

نوع: Retro

آدرس: ۲۶۶۱ East 49th Avenue

محدوده قیمت: ۷-۱۲ دلار

یک همبرگر نوستالژی با گوشت بد معنی ندارد، و یک برگر پر از سس اگر بر همه چیزهای دیگر بین نان غلبه کند، چندان خوب نیست، اما Wally’s یک همبرگر خوب نوستالژیک و پر از سس است زیرا برای هر دو تنظیم می‌شود.

همه از نان آن به عنوان یک محصول برجسته یاد می‌کنند، که مواد را خوب کنار هم نگه داشته، و در حالی که ۱۴ گزینه همبرگر کمی بیش از حد است، اما این واقعیت که قیمت همه آن‌ها زیر ۱۲ دلار (یا ۱۵ دلار، اگر شما سیب زمینی سرخ کرده و یک نوشیدنی می‌خواهید) می‌باشد، آن را به یک انتخاب عالی برای خانواده‌ها تبدیل می‌کند.

به طور خلاصه: Wally’s هنوز عالی است و اگر شما در این منطقه هستید انتخابی محکم است.

شماره ۹: Hawksworth (۱۱ امتیاز)

نوع: Gourmet

آدرس: ۸۰۱ West Georgia

محدوده قیمت: ۲۵ دلار

اگر برای همبرگر به Hawksworth می‌روید، که عموماً به عنوان شناخته شده‌ترین رستوران در کل شهر شناخته می‌شود، بین ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر بروید.

آن زمان است که می‌توانید همبرگر AND مدل قدیمی آن‌ها را با ۱۹ دلار تهیه کنید. اگر غیر از آن ساعات بروید، شادی شما برای یک همبرگر می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

برچسب قیمت ۲۵ دلار البته زیاد است، اما این صادقانه در رستورانی به این بزرگی قابل توجیه است.

سوال بزرگ این است که چقدر chief gimmick برگر را دوست دارید: یک حلقه پیاز سرخ شده بزرگ بین نان و کاهو/گوجه فرنگی در بالا.

شما ممکن است آن را به عنوان یک ترد کننده گوشت تصور کنید که همه چیز را به هم گره می‌زند. شما همچنین ممکن است آن را به عنوان یک مانع غیر ضروری برای خوردن همبرگر در نظر بگیرید.

شماره ۸: Alibi (۱۱.۰۶ امتیاز)

نوع: مدرن

آدرس: ۱۵۷ Alexander

محدوده قیمت: ۱۷-۲۱ دلار

ما تعصب جمعی خود را تصدیق می‌کنیم، Alibi از دیرباز مکانی فوق العاده برای خوردن آبجو بوده است، همچنین بخشی از تیم پشت کارخانه آبجوسازی مورد علاقه ما و رستوران جدید آن The Magnet در ونکوور است.

اگر همبرگر اصلی آن‌ها خوب نبود، همه اینها معنایی نداشت، اما خوشبختانه اینطور نیست، . «All Natural Beef Burger» یک شام عالی است که مواد اضافی آن را واقعا متمایز می‌کند.

به طور خاص، مایونز و پیاز دودی به آن طعم خاصی می‌داد که در مقایسه با دیگر همبرگرها بی‌نظیر بود و یک سطح اضافی به بیکن/پنیر در وسط می‌بخشد و ترکیب خوبی از ترشی و اسیدی را فراهم می‌کند.

تنها شکایت اصلی ما این است که سس (و همه آن مواد اضافی، اگر ۴ دلار برای نسخه لوکس بپردازید) که به یک همبرگر کمک می‌کند، در پایان ساندویچ کاهش می‌یابد.

بهتر است یک یا دو آبجو نیز در این کافه بخورید.

شماره ۷: Between Two Buns (۱۱.۱ امتیاز)

نوع: مدرن

آدرس: ۱۰۵ East Pender

محدوده قیمت: ۱۰-۱۴ دلار

Between Two Buns یک همبرگر عالی در ونکوور است: با رفتن از یک کامیون مواد غذایی به محل قدیمی Bestie در محله چینی ها، اوایل ماه جاری برنده بهترین برگر مجله ونکوور شدند.

این محصولی آسان برای نگهداری و تحویل گرفتن، زیر ۱۵ دلار است که برای نان قهوه‌ای بهتر و اندازه نازک‌تر مورد پسند واقع شده است.

در هر صورت، Between Two Buns در این جهت بیش از حد پیش می‌رود، به طوری که تپه‌های پنیر خوشمزه آمریکایی بیش از هر چیز به نقطه کانونی برگر تبدیل می‌شوند. پنیر خوشمزه است، و به ویژه برگر ژالاپنو برجسته است.

۶.۵ – Hundy ((۱۱.۲۵)

نوع: مدرن

تعداد زیادی همبرگر عالی هستند که در این لیست وجود ندارند.

برخی از آن‌ها مکانهایی هستند که در اولین بخش همه گیری بسته شده اند. برخی از آن‌ها از زنجیره‌هایی هستند که در مرکز بریتیش کلمبیا قرار ندارند یا مکانی مناسب در ونکوور ندارند. و برخی از آن‌ها مکانهایی بودند که در هیچ کدام از بهترین لیست‌ها ندیدیم.

Hundy احتمالاً مورد علاقه ما بود: یک همبرگر با نسبت خوب، بدون ترفند و قوام عالی.

شماره ۶- Burgerholic امتیاز ((۱۱.۳۱

نوع: کامیون

آدرس: جاهای متفاوت

محدوده قیمت: ۱۰ دلار

با حرکت از پارک‌های ونکوور به آبجوسازی‌های پورت مودی و در هر نقطه بین آن‌ها، Burgerholic یک سورپرایز شگفت‌انگیز دلپذیر در مکانی است که شما در آن هستید. یک کامیون مواد غذایی که باید از آن دیدن کنید، اما این چیزی است که از میانگین نمره‌ی بالا در سراسر جهان برخوردار است.

در اصل، این یک همبرگر فست فود فانتزی است: فکر کنید کیک خوشمزه و دانه کنجد فرآوری شده در بیگ مک یا A&W، اما با رنگ فلفلی همراه با تنظیم کلاسیک، تولید شده با تعادل عالی، همه به قیمت ده دلار.

شماره ۵: Golden Era (۱۱.۹۵ امتیاز)

نوع: کامیون

آدرس: متفاوت است

محدوده قیمت: ۸-۱۴ دلار

یک مرد با یک کامیون که همبرگر می‌سازد: برخی از بهترین همبرگرها در شهر.

شکار Golden Era می‌تواند چیزی شبیه به شکار یک نهنگ سفید باشد. مکان و ساعات کار کامیون روزانه از طریق مجموعه‌ای از داستانهای مرموز اینستاگرام در یک حساب خصوصی به اشتراک گذاشته می‌شود که ممکن است درخواست فالوی شما را برای ماه‌ها بپذیرد یا نپذیرد. در حالی که این بخشی از تجربه است، برخی از داوران در مورد Golden Era بد نوشته‌اند زیرا به سادگی نتوانستند به آنجا برسند.

شماره ۴: Pourhouse (۱۲.۰۶ امتیاز)

نوع: Gourmet

آدرس: ۱۶۲ Water

محدوده قیمت: ۱۵-۲۰ دلار

آیا می‌خواهید یک شب فانتزی در شهر همبرگر داشته باشید؟ به Pourhouse بروید.

در حالی که آن‌ها تعدادی همبرگر برای انتخاب دارند (از جمله Portabella)، این برگر اصلی Pourhouse است که به دلایلی بیشترین تحسین را جذب می‌کند: چدار کهنه، پیاز کاراملی شده و مایونز خردل در یک تجربه غنی گرد هم می‌آیند و نان سیب زمینی که پوشش مناسبی برای آن است.

شماره ۳: Argo (۱۲.۳۱ امتیاز)

نوع: Diner

آدرس: ۱۸۳۶ Ontario

محدوده قیمت: ۱۳-۱۷ دلار

ممکن است از همبرگرهای خود که با تاپینگ‌های مختلف پر شده است خوشتان نیاید، به این صورت که در بعضی جاها نیمی از charcuterie board را روی همبرگر می‌اندازند و یک تخم مرغ چرب را روی آن می‌کشند.

چنین حیله‌هایی بسیار قابل توجه بود که بسیاری از ما بهترین برگر از Argo را دوست داشتیم، یک غذای قدیمی در قلب منطقه آبجوسازی Mt. Pleasant.

همراه با گوشت گاو معمولی، کاهو و گوجه فرنگی، بیکن، پنیر، پیاز معمولی و کارامل شده، و بله، تخم مرغ سرخ شده وجود دارد.

بهترین برگر Diner Burg کامل است: همبرگری که بسیار پیچیده به نظر می‌رسد، اما به سادگی خوشمزه است.

شماره ۲: Mimi’s (۱۲.۵ امتیاز)

نوع: Retro

آدرس: ۲۲۸۷ West Broadway

محدوده قیمت: ۹-۱۸ دلار

دو مکان برتر همبرگر فروشی در ونکوور، هر دو تازه واردان به صحنه هستند. هر دو اکثریت یا تمام زمان کار خود را در بحبوحه همه گیری سپری کرده‌اند و شهرت سختی برای غذای عالی در زمان سخت به دست آورده اند.

دارنده مدال نقره ما Mimi’s است: یک پاپ آپ تا حدودی گیج کننده در Kitsilano’s retro arcade bar Glitch

اما برای رسیدن به آنجا (اگر در سمت شرقی هستید) یا از سیستم سفارش عجیب، مأیوس نشوید، زیرا این‌ها همبرگرهای فوق العاده‌ای تولید می‌کنند.

آنچه می‌بینید همان چیزی است که دریافت می‌کنید: استاندارد کاهو/گوجه فرنگی، سس مایو/سس کچاپ، با گزینه‌هایی برای بیکن و پنیر و چیزهای اضافی. همه چیز به خوبی متناسب است، مواد تازه هستند و گوشت خوب نه بر بسته غالب است و نه به پس زمینه باز می‌گردد.

شماره ۱: Boca’O (۱۲.۶۷ امتیاز)

نوع: کامیون

آدرس: متفاوت است

محدوده قیمت: ۱۶ دلار

بهترین برگر در ونکوور یک کامیون غذای اسپانیایی است.

بهتر است باور کنید.

Boca’O که معمولاً در اطراف Jonathan Rogers Park قرار دارد، چیزی است که شما می‌توانید آن را یک کامیون غذای لذیذ بنامید: کباب تازه و با کیفیت، اما کمی ارزان‌تر و بسیار قابل حمل تر.

و در نهایت، این یکی از دلایل بزرگی است که بسیاری از ما Boca’O را دوست داشتیم: مرز بین ژانرها و حالت‌های مختلف برای همبرگرها را به طرز خارق العاده‌ای محو می‌کند.

آیا می‌خواهید به سرعت یک برگر را در یک پارک میل کنید؟ پیشنهادات Boca’O فقط به اندازه کافی جمع و جور است که به سرعت روی چمن غذا بخورید، به اندازه کافی مقرون به صرفه است که بیش از حد فکر نکنید و با پاتاتاس براوس خوشمزه همراه است.

چهار همبرگر اصلی، همه هم قیمت ولی با یکدیگر متمایز هستند.

آن‌ها همبرگر خوش طعم منحصر به فردی دارند، که از گوشت عالی با ساخت تخصصی درست شده است.

همبرگر مورد علاقه شما در ونکوور به عوامل زیادی بستگی دارد. ما اینجا نیستیم تا به شما بگوییم ترجیحات خود را تغییر دهید، بلکه راهنمایی را به شما ارائه می‌دهیم که بستگی به روحیه شما، بودجه شما، غذای دلخواه شما در هر روز دارد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share

غذا و نوشیدنی

طول عمر بیشتر با سبک غذای ژاپنی

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

ژاپن کشوری با بیشترین تعداد ساکنانی است که بیشتر از صد سال عمر کرده اند. از هر ۱۰۰ هزار نفر در این کشور، ۴۸ نفر به صد سالگی می‌رسند. و این آمار باعث شده افراد ساکن دیگر نقاط کره زمین به فکر بیافتند که آن‌ها چه کارهایی انجام می‌دهند و چه غذاهایی می‌خورند.

بسیاری معتقدند طول عمرمردم ژاپن، مدیون رژیم غذایی مدیترانه‌ای است.

نتیجه‌ی تحقیقات یک کارشناس تغذیه‌ی آمریکایی به نام آنسل کیز بر روی صدساله‌های ایتالیایی نشان داد، این افراد از دهه‌ی ۱۹۷۰ رژیم غذایی با چربی حیوانی کم را رعایت می‌کردند.

مقاله‌ای دیگر در دهه‌ی ۱۹۹۰ از یک پژوهشگر تغذیه به نام والتر ویلت به افراد بالای صد سال سن در ژاپن اشاره کرده و اینکه میزان مرگ و میر بر اثر بیماری‌های قلبی در این کشور بسیار پایین است.

پس از بررسی ۳۹ مقاله و پژوهش در مورد ارتباط رژیم غذایی ژاپنی و تندرستی، به مواد غذایی مشترکی رسیدیم که در همه‌ی این پژوهش‌ها به آن‌ها اشاره شده بود: غذاهای دریایی، سبزیجات، سویا و محصولات آن مانند سس سویا، برنج و سوپ میسو.

شو شانگ، از مرکز ملی پزشکی سالمندان و پیراپزشکی ژاپن می‌گوید: این رژیم غذایی ریسک مرگ‌ومیر بر اثر بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد، هرچند ممکن است اثری بر بیماری‌های خاصی مانند سرطان نداشته باشد.

تسویوشی تسودوکی، استاد تغذیه و زیست‌شناسی مولکولی از دانشگاه توهوکوی ژاپن و همکارانش از اطلاعات موجود در نظرسنجی‌های عمومی استفاده کردند تا به غذاهای موجود در رژیم غذایی ژاپنی در دهه‌ی ۱۹۹۰ و هم‌چنین به غذاهای مشابه آن در رژیم غذایی آمریکایی در همان بازه‌ی زمانی دست یابند.

آن‌ها سپس این مواد غذایی را به مدت سه هفته به دو دسته از موش‌ها داده و آن‌ها را تحت نظر گرفتند.

این تحقیق نشان داد، با اینکه هر دو رژیم غذایی مقدار چربی، پروتئین و کربوهیدرات یکسانی داشتند، موش‌های با رژیم غذایی ژاپنی، چربی کمتری در ناحیه‌ی شکم و هم‌چنین چربی کمتری در خون داشتند.

بررسی‌ها نشان داد، مواد غذایی موجود در این خوراک‌ها، برای مثال گوشت در برابر ماهی و برنج در برابر گندم باعث چنین نتیجه‌ای شده است.

محققان متوجه شدند رژیم غذایی ژاپنی‌ها در ۵۰ سال گذشته تغییر کرده و برای نتایج دقیق تر، رژیم‌های غذایی عمومی ژاپن در سال‌های ۱۹۶۰.۱۹۷۵، ۱۹۹۰ و ۲۰۰۵ را تنظیم کرده و به موش‌ها دادند. بیشتر این مواد غذایی پخته یا به طریق خشک کردن انجمادی آماده شده بودند و از همکاری افراد با تجربه در مشاهده‌ی جوندگان هم استفاده شد و این بار تحقیقات به مدت هشت ماه ادامه پیدا کرد.

این پژوهش نشان داد، همه رژیم‌های غذایی ژاپنی اثر یکسانی ندارند.

موش‌های با رژیم غذایی سال ۱۹۷۵، کمتر به دیابت و کبد چرب مبتلا شدند، و با بررسی کبد آن‌ها مشخص شد، ژنی که جلوی تشکیل اسیدهای چرب را می‌گیرد فعال شده است.

این رژیم غذایی سرشار از غذاهای دریایی و جلبک‌های دریایی، میوه و سس‌های فراوری‌شده‌ی سنتی بود و خبری از شکر اضافی در آن نبود.

در پژوهش دیگری مشخص شد، رژیم غذایی سال ۱۹۷۵ باعث طول عمر بیشتر موش‌ها، حافظه‌ی بهتر و ناتوانی‌های فیزیکی کمتر در سالمندی می‌شود.

گروه پژوهش تسودوکی و همکارانش این رژیم غذایی را بر روی انسان‌ها امتحان کرده و دریافتند، این رژیم غذایی اثرات مثبتی بر انسان‌ها نیز دارد.

آزمایش ۲۸ روزه روی افراد دارای اضافه وزن که رژیم غذایی ژاپنی مدرن یا رژیم غذایی سال ۱۹۷۵ را رعایت می‌کردند، نشان داد، گروهی که رژیم سال ۱۹۷۵ را رعایت می‌کردند وزن‌شان کمتر شده و میزان کلسترول خون آن‌ها نیز بهبود پیدا کرد.

تسودوکی اشاره می‌کند که اگرچه این نوع از رژیم غذایی ژاپنی اثرات مثبتی داشته باشد، ما متوجه می‌شویم، چگونگی تهیه‌ی مواد غذایی هم به اندازه‌ی مواد مغذی موجود در آن‌ها تأثیر گذار است.

خوراک ژاپنی در این رژیم غذایی شامل وعده‌های متنوع و کوچک است که طعم و مزه‌های گوناگون دارند. موادغذایی بیشتر بخارپز یا آب پز شده و به‌جای نمک یا شکر اضافی بیشتر آن‌ها با مقدار کمی مواد طعم دار همراه می‌شوند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

سلامتی

آیا پنیر پارمزان سالم است؟

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

وقتی به پنیر پارمزان فکر می‌کنید، اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد چیست؟ برای بسیاری از مردم، پنیری پودری یا رنده شده است که روی پاستا یا پیتزا می‌پاشید.

Alexis Supan متخصص تغذیه می‌گوید، در حالی که پارمزان مطمئنا طعم می‌بخشد، پنیر پارمزان دیگری وجود دارد که انتخاب بهتری است: Parmigiano-Reggiano، یک پنیر واقعی که از شمال ایتالیا می‌آید.

Parmigiano-Reggiano نه تنها خوشمزه است، بلکه مغذی بوده و مزایای سلامتی متعددی دارد.

Supan می‌گوید، Parmigiano-Reggiano یک پنیر سخت با تنها سه ماده است: شیر گاو، نمک و مایه پنیر. که مایه پنیر ترکیبی از آنزیم‌های مختلف است که ما برای تهیه پنیر استفاده می‌کنیم.

از آنجا که این پنیر مواد کمی دارد، یک پنیر متراکم‌تر و خشک‌تر است. Supan خاطرنشان می‌کند: اگر شما Parmigiano-Reggiano را با یک چدار یا موتزارلا مقایسه کنید، مقدار آب زیادی وجود ندارد و بسیار خشک‌تر است، به همین دلیل خرد می‌شود و از هم می‌پاشد.

Parmigiano-Reggiano همچنین خطرات زیادی برای سلامتی ندارد. Supan می‌گوید: اگر حساسیت خاصی به کازئین نداشته باشید، مصرف آن هیچ نگرانی ندارد.

اطلاعات تغذیه‌ای پنیر پارمزان

یک وعده ۱ اونسی (۲۸ گرم) Parmigiano-Reggiano حاوی:

۱۱۲ کالری

چربی کل ۸ گرم

۵ گرم چربی اشباع شده

۲.۶ گرم چربی اشباع نشده

۰ گرم کربوهیدرات

لاکتوز کمتر از ۱ میلی گرم

مقدار ۲۷ درصد کلسیم روزانه

۱۴ درصد ارزش سدیم روزانه

۱۵ درصد ارزش فسفر روزانه.

پنیر پارمسان چه فوایدی برای سلامتی دارد؟

بر خلاف انواع دیگر پنیرها که ممکن است سرشار از چربی اشباع نشده و سدیم باشند و از نظر مواد مغذی چندان مفید نباشند، Parmigiano-Reggiano دارای مزایای متعدد سلامتی است.

سرشار از پروتئین

Supan می‌گوید، Parmigiano-Reggiano در یک وعده غذایی یک اونسی، ۱۰ گرم پروتئین دارد. برای ارائه تصویر بهتر، اگر آن را خرد کنیم، یک اونس پنیر پارمزان بین یک چهارم فنجان تا یک سوم فنجان را پر خواهد کرد. ده گرم پروتئین برای این مقدار پنیر واقعاً باورنکردنی است.

سرشار از کلسیم

Parmigiano-Reggiano همچنین منبع عالی کلسیم است. Supan می‌گوید، با استفاده از همان مقدار یک اونسی، حداقل یک چهارم کلسیم روزانه خود را دریافت خواهید کرد. این امر برای سلامت پایدار استخوان‌ها به ویژه با افزایش سن مهم است. او می‌افزاید: وقتی جوانتر هستید، تمایل بیشتری به نوشیدن شیر و خوردن پنیر و سایر چیزهایی که کلسیم زیادی در رژیم غذایی شما دارند، دارید. با افزایش سن، تمایل ندارید تقریباً به میزان مورد نیاز کلسیم دریافت کنید.

بدون لاکتوز

اگر بعد از خوردن غذاهای حاوی لاکتوز با مشکلات گوارشی ناخوشایند مواجه می‌شوید، تنها نیستید. Supan می‌گوید: این چیزی است که من دائماً از افراد با افزایش سن می‌شنوم، توانایی آن‌ها برای تحمل شیر یا بستنی بسیار کاهش می‌یابد. اما Parmigiano-Reggiano روز شما را نجات می‌دهد، زیرا به دلیل نحوه ساخت آن، پنیری را تولید می‌کند که لاکتوز بسیار بسیار کمی دارد. و در واقع آنقدر پایین است که ما آن را یک محصول بدون لاکتوز می‌دانیم.

Supan می‌افزاید، کلسیم و پروتئین Parmigiano-Reggiano از کیفیت بالایی برخوردارند، زیرا دارای قابلیت‌های زیستی بسیار بالایی هستند، به این معنی که بدن شما می‌تواند از این عناصر به طور موثر استفاده کند.

Supan می‌گوید: بدن شما می‌تواند بیشتر آن کلسیم را جذب کند و بیشتر آن پروتئین را به راحتی تجزیه کند، که فوق العاده است. برخی از غذاهایی که می‌خورید ممکن است دارای مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز شما باشند، اما بدن شما باید تلاش کند تا آن‌ها را به روش مورد نیاز تجزیه کند.

کم چربی و کم کربوهیدرات

یک وعده Parmigiano-Reggiano تقریباً ۸ گرم چربی کل و صفر کربوهیدرات دارد. Supan می‌گوید: مردم اغلب علائم احتیاطی را در اطراف هر لبنیاتی مانند کره و هر نوع پنیر قرار می‌دهند و می‌گویند: اوه، این بسیار خطرناک است، چربی موجود در آنجا واقعاً بد است. اما اسیدهای چرب زنجیره متوسط ​​زیادی در Parmigiano-Reggiano وجود دارد. با مطالعه بیشتر، فواید سلامتی آن‌ها مشخص شده است. این چربی‌ها که در مواردی مانند روغن نارگیل یافت می‌شوند، می‌توانند به طور بالقوه کلسترول و قند خون را کاهش دهند.

منبع خوبی از پروبیوتیک‌ها

Supan می‌گوید، Parmigiano-Reggiano حاوی باکتری لاکتوباسیلوس است که یک باکتری خوب بوده و روده شما را سالم نگه می‌دارد. هرچه بیشتر در مورد سلامت روده خود یاد بگیریم و معده و روده خود را سالم نگه داریم، متوجه می‌شویم که تأثیر زیادی بر سلامت کلی ما دارد. به عنوان مثال، این می‌تواند به سیستم ایمنی قوی‌تر تبدیل شود. او می‌افزاید، ما در حال مشاهده روابط بین پروبیوتیک‌ها و سلامت روده با همه چیز هستیم.

وجه تمایز Parmigiano-Reggiano با سایر پنیرها چیست؟

Parmigiano-Reggiano بسیار کنترل شده است، به این معنی که فقط در برخی از استانهای ایتالیا یا در مناطق خاصی از استانهای ایتالیا ساخته می‌شود، از جمله:

Parma.

Reggio Emilia.

Modena.

In Bologna, to the left of the Reno River.

In Mantua, to the right of the Po River.

در این مناطق، علف خورده شده توسط گاوها دارای انواع خاصی از باکتری‌های خوب است. Supan می‌گوید: این باکتری‌های خوب در سیستم بدن آن‌ها باقی می‌مانند و بنابراین در شیری که برای تهیه این پنیر استفاده می‌شود، وجود دارد. و چون این گاوها از علف تغذیه می‌کنند، در نهایت شیر ​​با کیفیت بالاتر و مقدار بیشتر تولید می‌کنند که مواد مغذی و فواید بسیار بیشتری دارد.

در مقابل، شیر گاو که برای پنیرهای انبوه استفاده می‌شود، چندان مغذی نیست. Supan می‌گوید، بسیاری از گاوها از غلات یا چیزهای دیگر تغذیه می‌کنند تا بتوانند شیر بیشتری تولید کنند، و بیشتر بر تولید و کمیت تمرکز دارد تا کیفیت.

فرایند فعال قرار دادن پنیر Parmigiano-Reggiano چند هفته به طول می‌انجامد، و روند تولید به مراتب بیشتر طول می‌کشد. Supan می‌گوید: آن‌ها پنیر را حداقل به مدت یک سال در اتاق‌های مختلف نگه می‌دارند، تا فرآیند تولید خود را طی کنند، بسته به نوع پنیری که می‌خواهید، ممکن است این فرآیند چندین سال طول بکشد.

چه چیزی در پنیر پارمزان رنده شده متفاوت است؟

Supan می‌گوید: پنیر رنده شده پارمزان موجود در بطری‌ها یا شیکرها متفاوت از Parmigiano-Reggiano است، اگرچه این نوع در ایالات متحده تنظیم شده است و باید از شیر گاوی باشد که حداقل ۱۰ ماه سن داشته باشد.

او می‌افزاید، با توجه به قیمت پایین‌تر و ماهیت تولید انبوه این پنیر، مشخص است که شیر از گاوهای تغذیه شده با علف تهیه نمی‌شود. این پنیر رنده شده همچنین حاوی مواد اضافی و پرکننده است.

Supan می‌گوید، اینجاست که همه چیز می‌تواند ترسناک شود. مواد اضافی اگر به مقداری که باید اضافه شوند، بی‌ضرر هستند. اما وقتی شرکت‌ها آزمایش کنترل کیفیت را انجام داده‌اند، مقدار واقعی مواد اضافه شده به پنیر به طور واقعی گزارش نشده است. به عنوان مثال، کارشناسان سطوح بسیار متفاوتی از سلولز را در مارک‌های ارزان قیمت یافته اند، تا ۱۰ درصد، در حالی که مقدار واقعی ذکر شده ۴ درصد یا کمتر است.

Supan می‌گوید: این شما را با این سوال مواجه می‌کند که من واقعاً چقدر پنیر خریدم؟ و اگر شما مواد غذایی را به مقدار ذکر شده روی بسته‌بندی نداشته باشید، برچسب حقایق تغذیه‌ای نیز اشتباه خواهد بود. شما آن مقدار پروتئین و کلسیم که نوشته شده است دریافت می‌کنید را، دریافت نمی‌کنید. شما همچنین با افزودن تعداد زیادی مواد اضافی و پرکننده، خطری برای سلامتی افراد ایجاد می‌کنید.

و بنابراین اگر نگران مصرف دقیق خود هستید، انتخاب Parmigiano-Reggiano به جای آن راهی است که باید پیش بروید. Supan می‌گوید: Parmigiano-Reggiano یک پنیر بسیار بی‌خطر است. در واقع احتمالاً کمی ایمن‌تر از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می‌کنند. این واقعا می‌تواند یک پنیر عالی برای همه باشد.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

غذا و نوشیدنی

بهترین رستوران های کانادا به انتخاب مردم از سراسر جهان

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

بهتر است بدانید Tripadvisor به تازگی بهترین رستوران های عالی در کانادا را که توسط مسافران از سراسر جهان رتبه بندی شده اند، معرفی کرده است. 

نقاط داغ از سراسر کشور در این لیست قرار گرفتند. برخی مکان ها در شهرهای کوچک و برخی دیگر در شهرهای بزرگ قرار دارند و سه مکان از 10 مکان برتر لیست در B.C واقع شده است. 

بنابراین، اگر در سراسر کانادا به دنبال یک منوی با ارزش هستید، این لیست بهترین مکان برای شروع به نظر می رسد. 

 

10-  Intermezzo Restaurant, Vernon, BC 

نوع آشپزی: مدیترانه‌ای 

آدرس: 3206 34 Ave., Vernon, BC 

این رستوران مجلل در B.C  دارای یک لیست شراب گسترده و بین المللی است که با انتخاب غذاهای دریایی، استیک و سایر غذاهای خوشمزه مدیترانه ای کاملاً مَچ می‌شود. فضای داخلی به شما این احساس را می دهد که در یک کابین فانتزی مشغول غذا خوردن هستید و واقعاً نمی توانید جذابیت شهر دریاچه ای B.C  را شکست دهید 

 

9- Laurie Raphaël, Quebec City, QC 

نوع آشپزی: منوی فصلی عالی 

آدرس: 117 Rue Dalhousie, Québec, QC 

این رستوران خارق العاده واقع در Old Quebec غذاهای زیبا و خلاقانه ای سرو می کند که بسیار هنری هستند که دلتان نمی آید اولین لقمه را شروع کنید. با استفاده از مواد اولیه محلی و فصلی، سرآشپز Daniel Vézina به خاطر کار هنرمندانه و تجربه های خاطره انگیز از غذا شهرت دارد. فراتر از غذا ، فضای داخلی به شما احساس می دهد که قدم در یک قطعه از هنر معاصر گذاشته اید. 

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

 

8- Memories Dining & Bar, Regina, SK 

نوع آشپزی: یونانی 

آدرس: 1717 Victoria Ave., Regina, SK 

اگر عاشق غذاهای یونانی مجلل هستید، عاشق این مکان می شوید. این رستوران شیک همه چیز از استیک و غذاهای دریایی گرفته تا souvlaki، گوشت بره و موارد دیگر را ارائه می دهد. یک لیست از شراب های چشمگیر از سراسر جهان تهیه شده است، بنابراین شما می توانید یک ترکیب کامل را پیدا کنید. اگر احساس گرسنگی زیادی می کنید، احتمالاً باید تعدادی از پیش غذاهای باورنکردنی یونانی را سفارش دهید 

 

7- Syrahs of Jasper, Jasper, AB 

نوع آشپزی: کانادایی 

آدرس: 606 Patricia St., Jasper, AB 

مورد بعدی در لیست ما را به Jasper, Alberta زیبا می رساند. این رستوران و بار کوچک دنج غذاهای دلپذیر کانادایی شامل گوزن و ماهی آزاد را ارائه می دهد. درست در Jasper National Park واقع شده و می توانید هنگام غذا خوردن به کوه ها خیره شوید. آنها همچنین یک لیست شگفت انگیز از کوکتل ، شراب و آبجو دست ساز آلبرتا برای انتخاب شما آماده کرده اند. 

 

6- Tapas Restaurant, Canmore, AB 

نوع آشپزی: تاپاس اسپانیایی 

آدرس: 633 10 St., Canmore, AB 

اگر عاشق اشتراک غذا و امتحان هرچه بیشتر موارد منو هستید، این مکان مناسب شماست. رستوران Tapas که در شهر کوهستانی زیبای Canmore، آلبرتا واقع شده است، بشقاب های کوچک از غذاهای لذیذ سرو می کند که از آن سیر نمی شوید. این محیط با نور کم، موسیقی لاتین و هنر زیبا طراحی شده است. شما به سادگی نمی توانید فقط یکبار از این مکان بازدید کنید. 

5- Five Sails Restaurant, Vancouver, BC 

نوع آشپزی: غذاهای دلپذیر اقیانوس آرام شمال غربی 

آدرس: 999 Canada Pl., Vancouver, BC 

رستوران Five Sails با غذاهای باورنکردنی شامل غذاهای دریایی تازه و برش های باورنکردنی گوشت محلی، زندگی مجلل ساحلی را تجسم می بخشد. کوکتل های خلاقانه آنها تجربه ای متفاوت فراهم می کند و منظره اقیانوس باعث می شود دهان شما باز بماند. واقع در هتل Pan Pacific این یک توقف ضروری در ونکوور است 

 

4- L’Oree Du Bois, Chelsea, QC 

نوع آشپزی: فرانسوی 

آدرس: 5 Chemin Kingsmere, Chelsea, QC 

این رستوران دوست داشتنی شامل یک خانه کشاورزی جذاب و منوی یک بیسترو زیبای فرانسوی است. با داشتن یک لیست شراب چشمگیر و انتخاب شگفت انگیز پیش غذاهای فرانسوی ، خوراکی ها و غذاهای خاص ، واقعاً چیزی برای همه وجود دارد. پاسیو دلربا است و شما واقعاً نمی توانید چیز بیشتری بخواهید. 

 

3- Scaramouche Restaurant, Toronto, ON 

نوع آشپزی: فرانسوی 

آدرس: 1 Benvenuto Pl., Toronto, ON 

این مکان مجلل فرانسوی دارای منوی بسیار پیچیده و یک بیسترو راحت و دلپذیر است. مناظر خیره کننده ای از افق تورنتو نیز وجود دارد. این منو شامل غذاهایی مانند خرچنگ دریایی ، گوشت بره ، اردک و موارد دیگر است. وعده غذایی خود را با شراب عالی تکمیل کنید و از یک وعده عالی لذت ببرید. 

2- AG Inspired Cuisine, Niagara Falls, ON 

نوع آشپزی: محلی 

آدرس: 5195 Magdalen St., Niagara Falls, ON 

یک رستوران عالی که در منطقه شاخص Niagara Falls انتاریو واقع شده است. اگر به دنبال نوشیدنی هستید، می توانید یک میز بگیرید و از منوی باورنکردنی انتخاب کنید، یک سالن راحت وجود دارد. منوهای سه دوره ای و بیسترو وجود دارد که می توانید از این ترکیبات بی نظیر مجلل لذت ببرید. 

 

1- Rimrock Café, Whistler, BC 

نوع آشپزی: غذاهای دریایی 

آدرس: 2117 Whistler Rd., Whistler, BC 

این کافه کوچک زیبا مکان مناسبی برای لذت بردن از غذاهای دریایی برجسته و محیط خارق العاده است. اگر دوست دارید یک شام دورهمی بخورید، این یک محیط صمیمی با تعداد زیادی گزینه برای به اشتراک گذاری است. با چند صدف خوراکی شروع کنید و ببینید شب شما را به کجا می برد. همچنین یک لیست شراب گسترده برای انتخاب شما وجود دارد. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!