اخبار ونکوور و بی سی

سرآشپز برتر ونکوور از دولت درخواست کرده غذاخوری های فضای سرپوشیده بازگشایی شوند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

رستوران Hawksworth در مرکز شهر ونکوور برای مدت طولانی به عنوان یکی از برترین رستوران‌های عالی کانادا شناخته می‌شود.
اما با وجود محل غذاخوری ۱۰۰ نفری که بسته شده است و یک پاسیوی کوچک در پیاده رو که فقط هشت نفر را می‌تواند در خود جای دهد، مجبور شد بیشترغذاهای بیرون‌بر ارائه دهد.
David Hawksworth رستوران دار و سرآشپز گفت: ما مجبور شدیم منوی خود را در اینجا در Hawksworth تغییر دهیم تا همه چیز از ساندویچ بوقلمون گرفته تا سوپ سبزیجات و مواردی از این قبیل ارائه دهیم.
با توجه به اینکه انتظار می‌رود دولت ممنوعیت فعلی غذاخوری در فضای داخلی را تا آخر ماه می‌تمدید کند، Hawksworth نمی‌داند چگونه ماهانه ۵۰.۰۰۰ دلار اجاره خود را پرداخت خواهد کرد.
وی گفت: ما خوش شانس خواهیم بود اگر روزانه ۱۰۰۰ دلار درآمد داشته باشیم که با آن باید حقوق پرسنل را هم پرداخت کنیم. من باید قرض بگیرم تا بتوانم ادامه دهم.
بنابراین Hawksworth از مأمور بهداشت استان درخواست می‌کند تا با رعایت اقدامات احتیاطی مجدداً امکان پذیرایی در فضای داخلی را فراهم کند. وی گفت: من فکر می‌کنم آن‌ها باید به رستوران‌ها اجازه دهند مانند یک ماه پیش کار کنند.


اما دکتر Bonnie Henry می‌گوید این محدودیت‌ها تغییر کرده است زیرا رفتار مشتریان تغییر کرده است. او گفت: مردم محدودیت‌ها را قبول نمی‌کردند و نمی‌خواستند آن را به شش نفر در هر میز محدود کنند و می‌خواهند آخر شب‌ها دور هم جمع شوند.
در حالی که رستوران‌ها اکنون می‌توانند برای یک بار هزینه «Circuit Breaker Grant» حداکثر ۱۰۰۰۰ دلار درخواست کنند، Hawksworth گفت این مبلغ کمک چندانی به وی نخواهد کرد.
او گفت، این پول چیزی نیست، اگر آن‌ها قصد دارند ما را تعطیل کنند، فقط این امکان را برای ما فراهم کنید که بتوانیم زنده بمانیم و ضرر نکنیم.
Hawksworth می‌گوید، حتی اگر مجبور باشد برای حفظ کسب و کارخود بدهی داشته باشد، مصمم است درها را باز نگه دارد. وی گفت: من در این مورد تا آخر خواهم جنگید. من ونکوور را دوست دارم، کاری را که انجام می‌دهیم دوست دارم. من اینجا هستم تا بمانم، جایی نمی‌روم.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!