مهاجرت به کانادا

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

منتشر شده

در

خبر_کانادا

یکی از مطمئن ترین راه ها برای اخذ اقامت کانادا ویزای سرمایه گذاری می باشد. افراد متقاضی مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در این کشور، علاوه بر اخذ اقامت می توانند، از مزایای دیگری نیز بهره مند شوند.  

به دلیل سلامت اقتصادی کانادا و بزرگی مقیاس آن بسیاری از سرمایه‌ گذاران ترجیح می ‌دهند، سرمایه خود را در این کشور به کار بگیرند. در اقتصاد روبه رشدی که آینده ای درخشان برای آنها پیش بینی می شود.    

در این مقاله با انواع سرمایه گذاری آشنا می شوید تا بدانید کدام روش برای شما بهتر می باشد. 

 

انواع سرمایه گذاری در کانادا 

در ابتدا باید بدانید که سرمایه گذاری در کانادا انواع مختلفی دارد، که همه ی آنها منجر به اخذ اقامت دائم کانادا نمی‌ شود. به عنوان مثال شما با خرید ملک در کانادا نمی توانید اقامت این کشور را به دست آورید. قانون خرید ملک در استان های مختلف کانادا متفاوت است. در برخی محدودیتی برای خرید ملک توسط خارجی ‌ها وجود ندارد اما در برخی دیگر این محدودیت‌ ها اعمال می ‌شوند 

روش دیگر ثبت شرکت در کانادا است که برای انجام این کار نیز قوانین در هر استان متفاوت بوده و لزوما شما موفق به اخذ اقامت نخواهید شد. زیرا ثبت شرکت تاثیری در رشد اقتصادی کانادا ندارد و فقط کسب و کار شما ممکن است گسترش پیدا کند.  

اما در صورت خرید 50 درصد از سهام یک شرکت، شما یا همسرتان می توانید در آن شرکت استخدام شده و سپس با ارائه ی مدارک لازم دیگر، اقامت دائم کانادا را به دست بیاورید. مزیت این روش این است که با سرمایه ی کم می توان به آن وارد شد و با هزینه ی کمتر اقامت کانادا را به دست آورد. 

یکی دیگر از روش های اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، کارآفرینی به‌ ویژه در استان بریتیش کلمبیا می باشد. شما می توانید با دو میزان سرمایه ی 100 و یا 200 هزار دلاری این روش را انتخاب کنید. این روش نیز مانند سایر روش ها دارای الویت بندی بر اساس امتیاز متقاضیان، شامل سابقه ی کار، میزان سرمایه ی شخصی، پتانسیل مالی، مالکیت کسب ‌و کار و سازگاری می باشد.  

همچنین برای سرمایه گذاری 200 هزار دلاری یک طرح تجاری مورد نیاز است که متقاضی در سه سال گذشته، دو سال سابقه ی کاری مرتبط با تجارت در سمت مدیریتی داشته باشد. و یک پشتوانه ی مالی 600 هزار دلاری نیز به دولت کانادا ارائه دهد. 

در سرمایه گذاری 100 هزار دلاری فرد متقاضی می بایست یک پشتوانه ی مالی 300 هزار دلاری نیز به دولت کانادا ارائه دهد و در طرح تجاری آن نیز باید به 4 سال سابقه ی مدیریتی مرتبط،  در 5 سال گذشته داشته باشد. این دو روش سرمایه گذاری به اخذ اقامت دائم منجر می‌ شوند. 

یکی دیگر از روش ها خرید اوراق قرضه دولتی از طریق بورس اوراق بهادار و یا بورس ملی کانادا می باشد. البته دولت از سال 2017 امکان خرید اوراق قرضه از سوی برخی اتباع کشورهای خارجی را ممنوع کرده است. 

 

مزایای دیگر سرمایه گذاری در کانادا 

با سرمایه گذاری در کانادا، زمینه ی تجارت بین‌المللی و دسترسی به بازارهای جهانی به راحتی برای شما میسر می شود.  

با ایجاد کسب ‌وکار و استخدام کارمند و کارگر در این کشور، کارمزد و یا دستمزد کمتری در مقایسه با کشوری چون ایالات ‌متحده می پردازید، که باعث سود بیشتر برای سرمایه گذار خواهد شد.  

یکی از سیاست های سال های اخیر کانادا، جذب افراد نخبه و کارآمد در زمینه‌های مختلف است، که این موضوع به صاحبان سرمایه اطمینان می دهد کارکنان متخصصی در اختیار دارند. 

با اخذ اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا، و خانواده ی فرد متقاضی نیز اقامت دائم را دریافت کرده و فرزندان نیز از مزایای تحصیل رایگان بهره‌ مند می‌ شوند. 

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا نیازی به داشتن مدارک تحصیلی بالا و یا مدارک زبان ندارید. از این رو برای بسیاری از افرادی که موفق به دریافت مدرک زبان نشده‌ اند بسیار کارآمد است. 

روند رسیدگی به پرونده‌های سرمایه گذاری در کانادا نسبت به سایر پرونده‌ها نیز بسیار سریع‌ تر است. 

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!