Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

IKEA امروز شعبه هایش در کوکیتلام و ریچموند را بازگشایی کرد

Published

on


IKEA اعلام کرده است که شعبه هایش در بریتیش کلمبیا را   باز کرده است.

این فروشنده ی مبلمان منزل که اصالتا سوئدی است، دارای دو شعبه در مترو ونکوور شامل Coquitlam و Richmond است، و همه ی فروشگاه هایش در کانادا در اواسط ماه مارس تعطیل شدند، تا از شیوع COVID-19 جلوگیری کنند.

در بیانیه ی IKEA آمده است: با این اطلاعیه، این فروشگاه اکنون 14 شعبه ی خود در سراسر کشور را بازگشایی کرده است.

بازگشایی پس از انجام اصلاحاتی که توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت توصیه شده، انجام می شود. به این ترتیب، تعدادی از اقدامات پیشگیرانه ی سلامت و ایمنی در حال اجرا هستند.

رستوران IKEA و Småland  منطقه ی بازی کودکان، برای مشتریان بسته خواهند بود. bistro  باز خواهد شد، اما فقط به صورت بیرون بر خدمات می دهد.

از نظر ظرفیت و فاصله ی میان مشتریان، از تبلیغاتی بر روی کف زمین، برای تشویق دستورالعمل های دقیق برای حفظ فاصله ی اجتماعی استفاده می شود. تعداد مشتریان کلی در فروشگاه ها محدود است و مناطق منتخب ظرفیت استفاده ی دقیق خواهند داشت.

به گزارش IKEA ، صفحه نمایش های جداسازی در اطراف صندوق های نقدی و نقاط خدمات مشتری نصب شده است و به طور مکرر ضد عفونی در حال انجام است. کارمندان از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) استفاده می کنند و مشتریان تشویق می شوند هنگام خرید ماسک بپوشند.

Michael Ward، مدیرعامل و مدیر ارشد IKEA کانادا گفت: با بازگشایی شعب، اولویت اصلی ما همچنان امنیت و سلامت همکاران، مشتریان و جوامع است.

همچنین از مشتریان خواسته می شود تا دستورالعمل ها و ظرفیت های فروشگاه را در ذهن داشته باشند، و به آنها عمل کنند. این شرکت توصیه می کند که هر کسی که قصد بازدید دارد، برنامه ی خرید خود را از قبل بداند و موجودی آن ها در فروشگاه را بررسی کند، و خرید را در زمان غیر اوج انجام دهد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!