Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

ICBC از خریداران در ایام تعطیلات درخواست کرد، در پارکینگ ها به طور ایمن رانندگی کنند

Published

on


با شروع فصل خرید تعطیلات در مراکز خرید محلی، اوتلت ها و سایر مشاغل در هفته ی جاری، ICBC از کسانی که با اتومبیل خود به مقاصد خرید می روند خواست، پیدا کردن یک محل مناسب برای پارک ایمن را در اولویت قرار دهند.


و گرچه ممکن است اعلام چنین هشداری عجیب باشد، ICBC خاطرنشان کرد که سال گذشته در BC، بیشتر از 96000 تصادف در پارکینگ ها اتفاق افتاد.
از این تعداد، 4300 تصادف منجر به خسارات بدنی و 92000 فقره منجر به خسارات مالی شدند. همچنین در سال گذشته در تصادفات پارکینگ ها، در مجموع 480 عابر پیاده نیز زخمی شدند.
ICBC در بیانیه ای گفت: در حالی که برخی معتقدند که رانندگی در پارکینگ ها از رانندگی در بزرگراه ها ایمن تر است، اما پارکینگ ها رانندگان را با چالش های دیگری مانند، افزایش تقاطع ها و رفت و آمد سنگین عابرین پیاده روبرو می کنند. فصل تعطیلات می تواند لایه ای از حواس پرتی را نیز به افراد اضافه كند، كه بیشتر به لیست خرید و یا پیدا كردن جای پارک مشغول باشند.
قوانین جاده ای حتی در مورد املاک خصوصی که مردم برای پارک کردن به آن دعوت شده اند، اعمال می شوند.
ICBC اظهار داشت که رانندگان را تشویق می کند، در طول این زمان از سال، کمی شادمانی مخصوص تعطیلات را به کار بگیرند، مؤدب باشند و کمی صبر و حوصله بیشتری داشته باشند.
ICBC همچنین نکاتی را برای کمک به رانندگان در انجام این کار ارائه داده است:
هنگام رانندگی حتی در پارکینگ ها از تلفن همراه خود استفاده نکنید. آهنگ های مورد علاقه و یا نویگیشن اتومبیل خود را قبل از حرکت تنظیم کنید.

سر اتومبیل خود را رو به سمت خروجی پارکینگ خود قرار دهید: این موقعیت برای رانندگان ایمن تر است، زیرا به شما کمک می کند هنگام خروج، از خطر برگشت به لاینی با نقاط کور احتمالی جلوگیری شود.
اگر می توانید دورتر پارک کنید: به جای اینکه بی وقفه دور بزنید تا مکانی را که نزدیک به ورودی بازار است پیدا کنید، مکانی را انتخاب کنید که دورتر باشد. از منطقه ی پر رفت و آمد دوری کنید، تا احتمال تصادف با وسیله ی نقلیه دیگر و یا عابرین پیاده را کاهش دهید.
سرعت خود را کم کرده و هوشیار باشید: رانندگان باید به آهستگی در پارکینگ ها رانندگی کنند تا زمان کافی برای عکس العمل نسبت به وسیله ی نقلیه ی غیر منتظره ای که از محل پارکینگ خود دنده عقب خارج می شود و یا یک عابر پیاده غیر منتظره را داشته باشند.
به فلش ها و علائم توقف توجه کنید: بسیاری از پارکینگ ها کاملاً باریک هستند و مناطق خاصی را به یک جهت محدود می کنند.


ترافیک را مسدود نکنید: تصمیم برای دنبال کردن یک خریدار، سپس انتظار برای بارگیری اتومبیل، بستن کمربند و بعد حرکت کردن، ترافیک را در پشت سر شما گرفتار می کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!